LISTÁRNA

123...277278279...290291

Přidat nový příspěvek

Datum: 30.6.2013 21:02
Titulek: Týden žen a víkend mužů
Autor: Aniette
Pokud ještě nemáte plány na první červencový týden, pak Vám doporučuji navštívit sportovně-relaxační areál v Hluboké nad Vltavou, ve kterém se bude konat „Týden žen a Víkend mužů aneb společná cesta k harmonii“.\r\n\r\nProjekt, jehož je VZP tradičním partnerem, se zaměřuje na seznámení s řadou tradičních i méně obvyklých sportovních aktivit, s různými formami relaxace a s novými trendy v oblasti zdravé výživy a životního stylu. Program celé akce je tematicky rozdělen do čtyř kategorií: sport, relaxace, kultura a vzdělání a životní styl.\r\n\r\nPro maminky s malými dětmi je celý týden k dispozici „miniškolka“, ve které bude zajištěn celodenní zajímavý program.\r\nZaregistrovat se či získat informace o akci můžete na webových stránkách www.tydenzen.cz.
Reagovat
Datum: 29.6.2013 02:06
Titulek: Všichni tam musíme-obranáři do střehu!
Autor: Hrobař
Dluhy už nezvládají ani bohatší lidé, zoufale žádají osobní bankroty 27. června 2013  18:55 Životní úroveň mnoha lidí šla rapidně dolů a odborníci upozorňují, že se do velkých problémů dostávají i bohatší lidé. I oni stále častěji vyhlašují osobní bankrot. A nejhorší situace je v Moravskoslezském kraji, který se na celkovém počtu insolvencí v zemi podílí čtvrtinou. Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/dluhy-uz-nezvladaji-ani-bohatsi-lide-d78-/ekonomika.aspx?c=A130624_1944108_ostrava-zpravy_jog
Reagovat
Datum: 28.6.2013 18:38
Titulek: Úroveň našeho školství-historie
Autor: Bárta
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=783811#utm_source=www.stahuj.centrum.cz&utm_medium=carousel Z dvaceti žáků ve třídě jsou obvykle dva až tři, kteří mají zájem, zbytek se zřejmě v budově schovává před deštěm," říká zkušený matador.
Reagovat
Datum: 28.6.2013 12:46
Titulek: Požární hlásiče a jejich nepoužitelnost
Autor: Díler-antihasič
POZOR na požární hlásiče!! Pracují jen v rozsahu teplot +10 až + 35 stupňů !! To vám žádný prodejce neřekne. Hlásič není vhodné dát na půdu, kde vzniká hodně požárů od komínů a tam kolísá teplota i pod bod mrazu. Hlásič se nízkou teplotou sám spustí a velmi pronikavě TRVALE píská. Sousedi se nevyspí dokud jsem nepřijedete hlásič vypnout!! Do nevytápěných prostor se ŽÁDNÉ typy různých požárních hlásičů nehodí!!! NEFUNGUJÍ. Hasiči i prodejci vás oblbují a tahají z vás peníze i když vědí že jsou hlásiče nepoužitelné. Pro nabízení požárních hlásičů získávají prodejci i členy hasičských sborů, kteří coby podomní ochodníci nabízejí hlásiče, ale na teplotní pracovní rozsah hlásičů potencionální zákazníky VĚDOMĚ neupozorní !!
Reagovat
Datum: 28.6.2013 04:36
Titulek: Současnost a perspektiva mladé generace.
Autor: Jasoň zmlazený
http://www.blisty.cz/art/69116.html Ztracená generace. Každý z 5,6 milionu mladých evropských nezaměstnaných má vlastní příběh. Někteří jsou absolventy univerzit a značně "překvalifikovaní" pro práci, kterou mohou dostat. Jiní v dobách prosperity brzy odešli ze školy, aby mohli vydělávat, a během krize pak přišli o všechno. Hlavy států EU právě vedou v Bruselu rozhovory o nezaměstnanosti mladých a toto téma se nachází na špici agendy. Tato nezaměstanost právě dosahuje historického rekordu. V dubnu byla v celé EU bez práce téměř čtvrtina lidí mladších pětadvaceti let. V Řecku je to více jak 60% a ve Španělsku 56%.
Reagovat
Datum: 27.6.2013 13:41
Titulek: Kdy Šumperk napodobí Mohelnici?
Autor: Inka
http://www.mohelnice.cz/diskuze/?p1=78660 V Mohelnici to žije v diskuzi. V Šumperku jen na akcích kde občané mávají rukama nad hlavou za doprovodu DUCDUC atp.
Reagovat
Datum: 27.6.2013 13:39
Titulek: .
Autor: .
V Šumperku našli na ulici dva mrtvé, další čtyři skončili v nemocnici. Alkohol? http://sumpersky.denik.cz/nehody/v-sumperku-nasli-na-ulici-dva-mrtve-dalsi-ctyri-skoncili-v-nemocnici-alkohol-201.html
Reagovat
Datum: 27.6.2013 13:38
Titulek: otrava Kalouskovicí
Autor: .
Šest lidí se v Šumperku zřejmě otrávilo metanolem, dva do rána zemřeli     Zdroj: http://olomouc.idnes.cz/sest-lidi-se-v-sumperku-otravilo-alkoholem-f2w-/olomouc-zpravy.aspx?c=A130627_132241_olomouc-zpravy_stk
Reagovat
Datum: 27.6.2013 13:19
Titulek: Za 89Kč se dozvíte jestli jste blb.
Autor: Jujdak
Reagovat
Zajímavý názor objevený v diskusi viz http://www.novinky.cz/diskuse?id=325384&articleId=/domaci/306213-cssd-chce-vypudit-benesovou-za-to-ze-kyvla-rusnokovi.html§ionId=8&page=1&announce=positivevote#c8553007 ,který se vztahuje i na Mohelnici: ""„Jaroslav Peňaška, Olomouc Čtvrtek, 27.června 2013, 11:07:14 | Souhlasím | Nesouhlasím | Nahlásit | +142 Demokracie je vláda lidu, nikoliv vláda parlamentu. I ta parlamentní. Parlament zastupuje ty, kdo jej volili. Tato demokracie ale začala být příliš parlamentní a málo demokracií, voliči ji zcela přestali zajímat a přes všechny protesty a demonstrace, kterých se už loni účastnili statisíce lidí se parlament arogantně zuby nehty drží koryta a voleb se bojí jako čert kříže, protože si moc dobře uvědomuje, že lid dávno nereprezentuje a ve skutečnosti ani nikdy nereprezentoval, protože k moci se dostal podvodem díky Věcem Veřejným a následně, když dostali rozum, tak alespoň jejich přeběhlíkům - korytářům. A tak si lid zvolil dočasně svého diktátora jako v dobách ohrožení Říše římské, aby nastolil v mezích ústavy pořádek a vrátil moc do rukou lidí a parlamentu nového. Koaliční vláda nikdy neměla důvěru lidu a tedy nikdy nebyla demokratická. To, co si tam mezi sebou vyobchodovali, to je jejich věc a nás občanů se to netýká! Ať táhnou! My je nevolili! Pokud chtějí vládnout, ať si - tentokrát už s otevřenými kartami a ne podvodem jako před 3 roky - řeknou o důvěru občanů, nikoliv nějakých prasečíků v parlamentu! Prezident jim jasně dal možnost vypsat nové volby. Pokud na ně nemají odvahu, dobře vědí proč! Jelikož Zeman byl zvolen v době, kdy už většina informací o této hrůzovládě Nečaso-Kalouskovy koalice byla známa (a to ani nikdo nečekal ten zajímavý závěr), je jeho krok krokem demokratickým nebo k obnovené demokracii vedoucím, protože on nás občany zastupuje lépe než kdokoliv z těch korytářů! To oni chtějí vládnout bez řádného mandátu! Bez informovaného souhlasu a důvěry voličů! Kdyby voliči před 3 lety věděli, co bude po volbách následovat, karty by totiž byly rozdány úplně jinak, takže tato vládní koalice postavená na podvodu a zakoupených prospěchářích by nikdy nemohla existovat.“""
Reagovat

123...277278279...290291

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).