LISTÁRNA

123...276277278...290291

Přidat nový příspěvek

Datum: 13.7.2013 18:06
Titulek: Pro změnu praktická otázka na s. Skrblíka:
Autor: SA (Spolek Analfabetů)
Soudruhu majore, kdy a kde bude civilní ochrana rozdávat prezervatívy?
Reagovat
Datum: 13.7.2013 14:24
Titulek: Provozní teplota
Autor: Jiří Skrbek
Festival pouliční zábavy v BUDVAR D.C. Je dobré, když se policie udržuje v provozní teplotě. K tomu cvičení na Lužích nemohou stačit. Ještě by se některá představení mohla konat mezi PO a PA, aby to bylo lacinější.    
Reagovat
Datum: 12.7.2013 15:03
Titulek: Brambory a jablka za totáče?
Autor: PLKAN
Jen pro členy KSČ. Pro nečleny jen na příděl a za 50Kč za 1kg a to vše napůl shnilé. A dnes? jen za 30-70kč/1kg a velmi kvalitní. Dnes můžou rodiče děti vitamíny udusit.
Reagovat
Datum: 11.7.2013 06:43
Titulek: Nechodím pro vodu abych se napila,
Autor: Prada
ale proto abych ji naposledy viděla. Šumpersko se přeměňuje postupně v polopoušť. Mizí voda ve studních, klesá hladina spodní vody a z hor odtékají poslední zbytky zadržené vody.  
Reagovat
Datum: 11.7.2013 06:38
Titulek: Pracujte víc a víc!!
Autor: Malina
http://news.e-republika.cz/article1867-Kam-mizi-bohatstvi-vytvo-ene-vy-i-produktivitou-prace&comzone=show#threadId215 Důsledky ekonomického neofašismu pro nižší vrstvy Data ukázala, co se stalo po krádeži národního bohatství provedené s demokratickým souhlasem občanů přes různé formy ideologie. Normální lidé byli odříznuti od výdělků, a tím byli i odstřiženi od spotřeby. Chudnou, mají horší vzdělání, protože nemají na školy a i po jejich absolvování nemají odpovídající práci. Navíc se zhoršuje jejich zdravotní stav vinou nefunkčního systému podfinancované základní a všeobecné péče. A toto všechno nás všechny normální pracující stojí peníze navíc, protože zisky státu jdou jinam. Normální ožebračení lidé tím pádem nemohli nic ušetřit, což ukazuje pokles reálných úspor. občanské svobody plutokracie neoliberalismus mzdy krize ideologie usa fašismus bankovní kriminalita kapitálové úniky daňové ráje závod ke dnu mediální manipulace google apple offshore-leaks offshore společnosti Kam mizí bohatství vytvořené vyšší produktivitou práce? Autor: Václav Umlauf - Publikováno: 03.06.2013 11:41
Reagovat
Datum: 11.7.2013 06:14
Titulek: Ja vás bramboróvat
Autor: Placka
Tak nám prý spláchla voda brambory do moře. V bramborách jsme nesoběstační. Soběstačnost doháníme v korupci, tunelech a podvodech.
Reagovat
Datum: 11.7.2013 06:09
Titulek: Kvalita potravin stoupá
Autor: Jája
V potravinách přibývá čím dál více vody, škrobu a různého balastu. Z potravin se postupně stávají jen ATRAPY se zvyšujícím se obsahem jedu.
Reagovat
I když mají lidičky problém se zásadním desaterem, tak  hra civilní ochrany zmiňuje jeho další klony. Poslední otázka v prvním pololetí zněla –  jedna z desatera zásad bezpečného pobytu u vody začíná slovem „nechoď……“, jak to pokračuje dál ? Odpověď < nechoď se koupat sám, nepodceňuj nebezpečí vody > byla ve vývěsce u prodejny Hruška na ulici Uničovská. Týdeník „5plus2“ píše: „Nemají na vstupné do bazénu, chodívají do lomů“. Je patrné, že zásadu lze upravovat a platí i pro jiné situace, třeba při půjčkách. Při zahájení vánoční poloviny roku je v nejnovějším vydání magazinu "CO TIMES" vyhlášena tato otázka: Jak zní zásada č. 7 z desatera pro túru po horách ? Na odpověď, která je v některé z vývěsek civilní ochrany,  čeká podatelna uvnitř radnice v Šumperku, nebo lze odpověď poslat na 606702272 či jiri.skrbek@sumperk.cz. Vývěsky v krásném Šumperku lze na vlastní oči spatřit na ul. Uničovská u prodejny Hruška,  ul. Bludovská pod břízami, nám. Republiky u prodejny Hruška, ul. Husitská a ve výloze čistírny u hlavní pošty.
Reagovat
Datum: 3.7.2013 21:42
Titulek: ANO 2011
Autor: Jiří Skrbek
Politické hnutí ANO 2011 je tématem pro třetí/3 červcových relací civilní ochrany na občanském rádiu, tentokrát jen CB. Protože jde o novinku na politickém trhu, tak se rozhovor při relaci po informacích o civilní ochraně bude kromě provozních asi týkat i otázek ideověkoncepčních. Také mně zajímá názor ANO 2011 a veřejnosti na žlutočervené prapory na radnicích. Rád bych, aby i na to v sobotu 6. červce na kanálu 3 mezi 0830 a 1000 došlo.
ReagovatReagovat

123...276277278...290291

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).