LISTÁRNA

123...276277278...280281

Přidat nový příspěvek

Datum: 21.3.2013 03:44
Titulek: Kde je v Šumperku nezaheslovaná WiFi?
Autor: HiFi
Je to zde samý smartfon, tablet a podobné krabičky, ale nakonektit se nedá nikde. Nádraží, úřady atp. NIC? Na západě je konektivita i na veřejných WC. Šumperk žije v době kamenné. Pořád se dělají pro veřejnost cesty, stezky, chodníky, silnice atd., tedy fyzická konektivita pro občany, ale informační konektivita není nikde. Turistický ruch bez WiFi? Kde je ta proklamovaná podpora turistického ruchu. Je zde WiFi poušť.
Reagovat
Datum: 20.3.2013 04:56
Titulek: Na co stát zapomněl při privatizaci?
Autor: Molijnek
Ještě schází zprivatizovat knihovny. Jak to mohlo našim privatizérům utéct? Kdy bude zprivatizována šumperská knihovna?
Reagovat
Já si vyprošuji ten odpudivý tón. Jen nějak nechápu, jak může policie (městská či státní) dopustit, že dopravní prostředek bez SPZ a TK může jezdit po našich komunikacích a dokonce bez zajištění stát několik týdnů uprostřed města. To už jsme tak daleko, že tady je naprostý právní a mravní, s prominutím bordel? A jak to, že představitel města, dokonce bezpečnostní rada, takové masivní porušování předpisů a zákonů sám iniciuje ? Tak co, pane Skrbek ? Opět si zasloužím výstrahu a pokárání ? Neměli bychom s těmi městskými nepořádky už jednou skoncovat? I s jejich nositeli ?  
Reagovat
Datum: 16.3.2013 23:28
Titulek: V pátek v 7 u Řeka
Autor: Jiří Skrbek
Milí Šumperští komedianti. U mně dobrý. Těším se na něco dalšího podobného. Třeba o nějakých volbách. Pražské kritiky pusťte z hlavy. Co ti ví o životě na vsi.  
Reagovat
Datum: 16.3.2013 23:17
Titulek: Pravidlo č.2 platí i v Pákistánu.
Autor: Jiří Skrbek
Vývěsky civilní ochrany v Šumperku již nemají zmínky o úspěšné akci civilní ochrany "Zdravotnická první pomoc pro veřejnost 2013". Nový vývěskový MAGAZÍN je tu. Únor bílý, letňáci v pase sílí, zimáci šílí - to byl důvod pro únorovou otázku hry civilní ochrany. Jak zní pravidlo č.2 z deseti pravidel Horské služby Jeseníky pro chování na sjezdových tratích ? Odpověď z vývěsky na ul. Uničovská. Stručně - zvládnout rychlost a způsob jízdy, kterou přizpůsobit svým schopnostem a poměrům. Nic nového nejen mezi Šumavou a Třincem. Stejné platí 7 dní v týdnu, třeba na kole, při uzavírání půjček, v autě nebo při prolévání hrdla. Pro březen je vyhlášena tato otázka. Při situaci civilní ochrany (povodeň, havárie nebo jiná mimořádná událost) může být vyhlášen některý z krizových stavů. Jeden z nich lze vyjádřit zkratkou SN. Jaký je jeho plný název ? Kdo najde správnou odpověď ve správné vývěsce může se jít třeba na sebe podívat V pátek v 7 k Řekovi. Správná vývěska je některá z těchto - ul. Uničovská u prodejny Hruška, ul. Bludovská, nám. Republiky u prodejny Hruška, čistírna u hlavní pošty, ul. Husitská. Odpovědi kumuluje nějaký Skrbek na radnici v Šumperku jakýmkoliv způsobem.  
Reagovat
Datum: 15.3.2013 12:58
Titulek: dotaz
Autor: ladislav
Existují nějaké městské webky, kde by bylo možno vložit upozornění na to, kde je dobré nakupovat a nebo naopak se tomu místu doslova vyhýbat?
Reagovat
Datum: 15.3.2013 08:43
Titulek: Domácnost bezdomovce
Autor: Sedlák Kolomaz-úděs
Jakým nábytkem a ostatním domácím zařízení vybavit domácnost bezdomovce, bydlícího pod mostem? Jak byt napojit na sítě? Teplo, elektřina, plyn, voda internet a odpady? Která projekční kancelář se tím zbývá?
Reagovat
Datum: 11.3.2013 16:44
Titulek: Pane majore a pane Jiří,
Autor: Tupec
nepomohlo by ofoukat svíčky fénem? U vozidla.
Reagovat
Datum: 11.3.2013 16:41
Titulek: Tupec
Autor: Tupec
Já chci být taky Tupec, pjosím, pjosím.
Reagovat
Datum: 10.3.2013 16:36
Titulek: Ještě technický dotaz na radu Skrbka
Autor: Jaroch Jiří
Pane Skrbek, chápu, že nás, kritiky nemáte rád. Ale mohl byste tady uvést, kolik nás, občany Šumperka, stálo odtažení vozu civilní obrany automobilem soukromé firmy ? A dále - kdo a jak často provádí technické kontroly Vámi provozovaného autoparku a dalších strojů ? To snad nejsou žádné provokativní a neodpověditelné otázky. Věřím, že budete mít tolik slušnosti, abyste mi bez napadání mé osoby veřejně odpověděl. Děkuji. J.J.
Reagovat

123...276277278...280281

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.