LISTÁRNA

123...270271272...283284

Přidat nový příspěvek

Datum: 11.7.2013 06:09
Titulek: Kvalita potravin stoupá
Autor: Jája
V potravinách přibývá čím dál více vody, škrobu a různého balastu. Z potravin se postupně stávají jen ATRAPY se zvyšujícím se obsahem jedu.
Reagovat
I když mají lidičky problém se zásadním desaterem, tak  hra civilní ochrany zmiňuje jeho další klony. Poslední otázka v prvním pololetí zněla –  jedna z desatera zásad bezpečného pobytu u vody začíná slovem „nechoď……“, jak to pokračuje dál ? Odpověď < nechoď se koupat sám, nepodceňuj nebezpečí vody > byla ve vývěsce u prodejny Hruška na ulici Uničovská. Týdeník „5plus2“ píše: „Nemají na vstupné do bazénu, chodívají do lomů“. Je patrné, že zásadu lze upravovat a platí i pro jiné situace, třeba při půjčkách. Při zahájení vánoční poloviny roku je v nejnovějším vydání magazinu "CO TIMES" vyhlášena tato otázka: Jak zní zásada č. 7 z desatera pro túru po horách ? Na odpověď, která je v některé z vývěsek civilní ochrany,  čeká podatelna uvnitř radnice v Šumperku, nebo lze odpověď poslat na 606702272 či jiri.skrbek@sumperk.cz. Vývěsky v krásném Šumperku lze na vlastní oči spatřit na ul. Uničovská u prodejny Hruška,  ul. Bludovská pod břízami, nám. Republiky u prodejny Hruška, ul. Husitská a ve výloze čistírny u hlavní pošty.
Reagovat
Datum: 3.7.2013 21:42
Titulek: ANO 2011
Autor: Jiří Skrbek
Politické hnutí ANO 2011 je tématem pro třetí/3 červcových relací civilní ochrany na občanském rádiu, tentokrát jen CB. Protože jde o novinku na politickém trhu, tak se rozhovor při relaci po informacích o civilní ochraně bude kromě provozních asi týkat i otázek ideověkoncepčních. Také mně zajímá názor ANO 2011 a veřejnosti na žlutočervené prapory na radnicích. Rád bych, aby i na to v sobotu 6. červce na kanálu 3 mezi 0830 a 1000 došlo.
ReagovatReagovat
Datum: 30.6.2013 21:02
Titulek: Týden žen a víkend mužů
Autor: Aniette
Pokud ještě nemáte plány na první červencový týden, pak Vám doporučuji navštívit sportovně-relaxační areál v Hluboké nad Vltavou, ve kterém se bude konat „Týden žen a Víkend mužů aneb společná cesta k harmonii“.\r\n\r\nProjekt, jehož je VZP tradičním partnerem, se zaměřuje na seznámení s řadou tradičních i méně obvyklých sportovních aktivit, s různými formami relaxace a s novými trendy v oblasti zdravé výživy a životního stylu. Program celé akce je tematicky rozdělen do čtyř kategorií: sport, relaxace, kultura a vzdělání a životní styl.\r\n\r\nPro maminky s malými dětmi je celý týden k dispozici „miniškolka“, ve které bude zajištěn celodenní zajímavý program.\r\nZaregistrovat se či získat informace o akci můžete na webových stránkách www.tydenzen.cz.
Reagovat
Datum: 29.6.2013 02:06
Titulek: Všichni tam musíme-obranáři do střehu!
Autor: Hrobař
Dluhy už nezvládají ani bohatší lidé, zoufale žádají osobní bankroty 27. června 2013  18:55 Životní úroveň mnoha lidí šla rapidně dolů a odborníci upozorňují, že se do velkých problémů dostávají i bohatší lidé. I oni stále častěji vyhlašují osobní bankrot. A nejhorší situace je v Moravskoslezském kraji, který se na celkovém počtu insolvencí v zemi podílí čtvrtinou. Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/dluhy-uz-nezvladaji-ani-bohatsi-lide-d78-/ekonomika.aspx?c=A130624_1944108_ostrava-zpravy_jog
Reagovat
Datum: 28.6.2013 18:38
Titulek: Úroveň našeho školství-historie
Autor: Bárta
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=783811#utm_source=www.stahuj.centrum.cz&utm_medium=carousel Z dvaceti žáků ve třídě jsou obvykle dva až tři, kteří mají zájem, zbytek se zřejmě v budově schovává před deštěm," říká zkušený matador.
Reagovat
Datum: 28.6.2013 12:46
Titulek: Požární hlásiče a jejich nepoužitelnost
Autor: Díler-antihasič
POZOR na požární hlásiče!! Pracují jen v rozsahu teplot +10 až + 35 stupňů !! To vám žádný prodejce neřekne. Hlásič není vhodné dát na půdu, kde vzniká hodně požárů od komínů a tam kolísá teplota i pod bod mrazu. Hlásič se nízkou teplotou sám spustí a velmi pronikavě TRVALE píská. Sousedi se nevyspí dokud jsem nepřijedete hlásič vypnout!! Do nevytápěných prostor se ŽÁDNÉ typy různých požárních hlásičů nehodí!!! NEFUNGUJÍ. Hasiči i prodejci vás oblbují a tahají z vás peníze i když vědí že jsou hlásiče nepoužitelné. Pro nabízení požárních hlásičů získávají prodejci i členy hasičských sborů, kteří coby podomní ochodníci nabízejí hlásiče, ale na teplotní pracovní rozsah hlásičů potencionální zákazníky VĚDOMĚ neupozorní !!
Reagovat
Datum: 28.6.2013 04:36
Titulek: Současnost a perspektiva mladé generace.
Autor: Jasoň zmlazený
http://www.blisty.cz/art/69116.html Ztracená generace. Každý z 5,6 milionu mladých evropských nezaměstnaných má vlastní příběh. Někteří jsou absolventy univerzit a značně "překvalifikovaní" pro práci, kterou mohou dostat. Jiní v dobách prosperity brzy odešli ze školy, aby mohli vydělávat, a během krize pak přišli o všechno. Hlavy států EU právě vedou v Bruselu rozhovory o nezaměstnanosti mladých a toto téma se nachází na špici agendy. Tato nezaměstanost právě dosahuje historického rekordu. V dubnu byla v celé EU bez práce téměř čtvrtina lidí mladších pětadvaceti let. V Řecku je to více jak 60% a ve Španělsku 56%.
Reagovat
Datum: 27.6.2013 13:41
Titulek: Kdy Šumperk napodobí Mohelnici?
Autor: Inka
http://www.mohelnice.cz/diskuze/?p1=78660 V Mohelnici to žije v diskuzi. V Šumperku jen na akcích kde občané mávají rukama nad hlavou za doprovodu DUCDUC atp.
Reagovat

123...270271272...283284

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru