LISTÁRNA

123...269270271...305306

Přidat nový příspěvek

Datum: 19.1.2014 04:04
Titulek: Zvýšenými cenami rajčat na 56Kč
Autor: Paradox
umoříme státní dluh a nastartujeme ekonomiku. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/tema/Prijde-krach-a-nastane-bida-Ekonomicka-kapacita-ktera-prosla-narodni-bankou-prinasi-odpoved-300199 Chce to jen trochu myslet a mít špičkové ekonomy a bankéře. Rajčata-skleněnky zatím smutně hnijí v regálech supermarketů. Jsou to vojáci v první linii našeho ekonomického tygra. Supermarketoví manažéři zatím hledají nejlacinější kompostárnu pro padlé bojovníky.
Reagovat
Datum: 19.1.2014 03:34
Titulek: ČR směřuje k naprosté dokonalosti.
Autor: Pojmík
"Dokonalosti není dosaženo tehdy, když už není co přidat, ale tehdy, když už nemůžete nic odebrat." - Exupéry - http://cs.wikiquote.org/wiki/Antoine_de_Saint-Exup%C3%A9ry
Reagovat
Datum: 18.1.2014 13:32
Titulek: Smrtelné nebezpečí
Autor: Qumba
pro naši zastupitelsko-korupční demokracii. http://www.hzpd.cz/
Reagovat
Datum: 18.1.2014 11:39
Titulek: Zdražení se chudých nedotkne !!!
Autor: Strejda-Jejda
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bulvar-chtel-vyzpovidat-guvernera-Singera-Ten-mu-znicil-mikrofon-a-rekl-ze-nic-vysvetlovat-nebude-300444 V samotné diskuzi před 150 lidmi Singer mimo jiné prohlásil, že se zdražení chudých příliš nedotkne. Tedy jejich úspor, o které nepřijdou. Žádné totiž údajně nemají, místo toho jenom dluhy, prohlásil guvernér ČNB. Na to reagoval jeden z nejvýznamnějších českých ekonomů Miroslav Ševčík. Podle něj jsou Singerovy argumenty klam. „To je sociální klam pana guvernéra. I sociálně slabší si mohou vytvářet drobné úspory,\" řekl Blesku. POZN.: to už dosahuje pomalu kvalitu aNONYMových reakcí na příspěvky. Není aNONYM zakuklený Singr?
Reagovat
Datum: 18.1.2014 08:25
Titulek: Senioři-vylezte z paneláků
Autor: Čipera
a změňte bydlení !! A změňte myšlení a usmívejte se. Politici vám přece naslibovali šťastné a spokojené stáří. http://bydleni.idnes.cz/rodinny-dum-pro-seniory-0wn-/stavba.aspx?c=A140111_235727_stavba_rez . Na Kubu nejezděte-u nás máte mnohem větší možnosti !!! Nebojte se být spokojení a šťastní.
Reagovat
Datum: 18.1.2014 07:55
Titulek: Jízdné DPMO-senioři v Olomouci
Autor: Budulinek
Nárok na pololetní Senior Pas v ceně 150 Kč a roční Senior Pas v ceně 300 Kč pro zónu 71 je přiznán osobám od 70 let věku. V Šumperku tato výhoda pro seniory není, ale je příznaný příspěvek půl milionu na film Krásno. Komu se to nelíbí může jít s aNONYMem na Kubu. http://www.dpmo.cz/tarif.asp Senioři nekuhrejte, běžte do kina a neotravujte. Proběhněte se se berličkami po Šumperku, je to zdravé. Vidláci-hlavně film, potom zdraví.
Reagovat
Datum: 18.1.2014 01:39
Titulek: Nějak nám stoupají ceny potravin.
Autor: Dutohlav
Před smrtí hladem je vhodné se odstěhovat na Kubu. POZOR !!! Ze stromů se neokusuje kůra ale lýko pod kůrou. Je dobře stravitelné a obsahuje minerály potřebné pro zdravý vývoj dítěte. aNONYM podá bližší informace o jiných způsobech získání stravy v období hladomoru. Horší je že už nejde DETI JA VAS POLIFKOVAT, protože z dnešních imitací botu nelze polévku uvařit, protože boty nejsou z přírodní výživné kůže.
Reagovat
Datum: 17.1.2014 02:36
Titulek: Ať děláš co děláš-nic nenaděláš.
Autor: Forista
http://www.blisty.cz/art/71785.html Nové exekuční perličky. Takže i když manžel bude postupovat odpovědně a v případě např. drogové závislosti druhého manžela v situaci, kdy ten by si bral nekontrolovaně půjčky, by požádal zcela oprávněně soud o to, aby zrušil společné jmění manželů, tak by mu takové rozhodnutí soudu nepomohlo - a to ani do budoucna. Vypadá to jako sofistikovaná hra, kdy jeden zákon dává určitou možnost a zároveň jiný zákon ihned tuto možnost v praxi neguje. Odpovědně postupující občan, který by chtěl případné problémy vyřešit v předstihu, tak nemá žádnou šanci. POZN: DOPLŇUJI za aNONYMa-když se vám to nelíbí, odstěhujte se na Kubu.
Reagovat
Datum: 16.1.2014 03:59
Titulek: Řez do živého. Všechno bude fuč.
Autor: HáHáHihi
Čo bolo-bolo. http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-marna-iluze-eurozachrany-doa-/p_ekonomika.aspx?c=A140114_200846_p_ekonomika_wag Hodně zemí snížilo tak po druhé světové válce své dluhy tím, že dlouhodobě pouštěly žilou svým střadatelům (prostřednictvím minimálních úroků za současně vysoké inflace). A po první světové válce vyhlásilo několik států finanční bankrot nebo zkrátka jen přijaly novou měnu – staré peníze se tak staly bezcennými (stejně jako pohledávky věřitelů vůči vládě).
Reagovat
Datum: 15.1.2014 21:33
Titulek: Vývěskový traktát
Autor: Jiří Skrbek
v Šumperku pokračuje.Poslední kolo Hry civilní ochrany vloni mělo ? – celoevropská telefonická linka bezpečí pro pomoc dětem. Číslo linky je 116 111. Bylo pověšeno ve vývěsce civilní ochrany na náměstí Republiky u prodejny Hruška. V době informační hojnosti se může jevit tato služba nadbytečná. Nikdy ale není dost možností, které mohou pomoci lidem, majících z boží vůle vlastní síly omezené. Zvláště pak, když se vyskytují existence, které označit také coby lidi vyžaduje notnou dávku otrlosti.  Volání na číslo 116 111 je z pevné i z mobilu v Evropě zdarma. První ? v novém roce zní: Čeho se týká pravidlo č. 8 pro chování na sjezdových tratích ? Bez vědecké analýzy lze tvrdit, že pravidlo platí i pro pohyb pěšky, ve vodě, na prkně, kole či kolech. Civilní ochranu nevyjímaje. Autor zprávy doručené do kanceláře bezpečnostní rady na radnici v Šumperku, obsahující správnou odpověď a adresu vývěsky civilní ochrany, kde byla odpověď zjištěna, bude odměněn. Kromě výše uvedené vývěsky, navigace k  dalším vývěskám. Křižovatky ulic Langrova a Zábřežská, Husitská a Kozinova. Dále výloha čistírny u hlavní pošty a u prodejny Hruška na ul. Uničovská.
Reagovat

123...269270271...305306

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru