LISTÁRNA

123...269270271...274275

Přidat nový příspěvek

Datum: 20.4.2013 08:03
Titulek: Překvapení
Autor: ladislav
Vážení, byl bych docela příjemně potěšen, kdybyste dokázali reagovat na novinku, že Jednota Zábřeh pronajala celé horní poschodí šumperského obchodního domu uprostřed města Vietnamcům. V současné době mě napadá jen to, že se vietnamská komunita živí hracími automaty, výrobou pervitinu, pěstováním konopí a prodejem marihuany. A i kdyby slíbili , že tam budou prodávat jen ten čínský hadrový šunt, tak stejně nevěřím tomu, že časem nedojde na zmíněné. Jednota v Čechách se snaží prodávat pouze české zboží a začíná jim to jít. Čeho se ještě ve zdejšímskanzenu dočkáme?
Reagovat
Datum: 15.4.2013 22:46
Titulek: Asi volič
Autor: Jiří Skrbek
Děkuji asi voliči, který se jal volby a o5 volil. Tentokrát jinou formu zvelebení vývěsky civilní ochrany u prodejny Hruška na náměstí Republiky v Šumperku. Možnost volby existuje. VIVAT. Pak se ale nedivme. Skvělý náš regionální výrobek Šerák, použitý ke sdělení stavu šedé kůry mozkové při volbě, nemůže za to, že se vyskytl v údu vedeném z centra mdlého ducha. Na straně druhé výrobek nasvědčuje, že uvedené centrum se neuvedlo do provozních hodnot u Třeštíka. Na straně třetí se nedivme výsledkům voleb.  
Reagovat
Datum: 15.4.2013 13:59
Titulek: info
Autor: radka
Teda pane Skrbku, dnes asi nemáte den. Posledně jste dopoledne od Třeštíka odcházel nasáklej jako houba a dnes vám nechutná???
Reagovat
Datum: 14.4.2013 22:38
Titulek: Bez titulku
Autor: ...........
Bóže to jsou sračky, že sem vůbec lezu
Reagovat
Datum: 14.4.2013 11:12
Titulek: co zkusit diskgolf
Autor: aNONYM
Pokud by radnice chtěla ve Smetanových sadech náhodou udělat něco i pro lidi, tady je možná motivace: http://prerovsky.denik.cz/zpravy_region/v-prerove-otevrou-discgolf-park-jako-prvni-v-kraji-20130404.html
Reagovat
Datum: 11.4.2013 22:59
Titulek: Kápnutí božské
Autor: Jiří Skrbek
Vývěskové hérečky civilní ochrany v Šumperku v marci pěly - kerýpak to krizový stav má zkratku SN? Hérečka na náměstí Republiky u prodejny Hruška navíc ukápla božskou - Stav Nebezpečí. Při situaci civilní ochrany jej může použít hejtman Olomouckého kraje. Od Vltavy se mohou vyhlásit jiné krizové stavy. Připusťme možnost jejich existence. Cílem je vrátit vykloubenou situaci do normálu. Bude to zásah do běžných zvyklostí. Třeba různými nákazy. Od lidiček se nečeká nic menšího, než že se překonají a platný krizový stav budou respektovat. Nadávání na poměry, špekulace a vynucování dodržování je mrhání energií na všech stranách. Jedna z převlečených umělkyň špulí teď odpověď na předmájovou past na ducha - co to jsou dopravní značky "C09a" a "C09b" ? Kromě výše uvedené sboristky její další kolegyně dlí na adresách ul. Uničovská u prodejny Hruška, čistírna u hlavní pošty, ul. Bludovská a ul. Husitská.  
Reagovat
Datum: 4.4.2013 23:24
Titulek: Jarní Desná a ODS
Autor: Jiří Skrbek
Zítra, v první dubnový pátek, zazní v etheru první část druhé půlky dubnových relací civilní ochrany na občanském rádiu CB a PMR. Mezi 6tou a 7mou podvečerní se rozhlédneme okolo jarní Desné. První sobota 6tého bude poslední inkarnací dubnových relací. Mezi 1/2 9tou a 10tou bude též pokračovat mise po politických partajích krásného Šumperska. Nyní přijde na přetřes Šumperská ODS.  
Reagovat
Datum: 4.4.2013 23:14
Titulek: V jednom filmu
Autor: Jiří Skrbek
Moji milovaní Antibrož, Antiskrbek, Antikrist, Antiqariát, Antikoncepce a jejich kamaRadka a kamaRadi.Konstatování O. Kaisera: "Kdo nemá nepřátel, nemá charakter".
Reagovat
Datum: 4.4.2013 08:40
Titulek: novinky pro okres Šumperk
Autor: ladislav
Myslím, že už by bylo na čase, aby náš nový zlatoústý starosta-senátor představil svoji vizi aktivit pro region, který začal zastupovat. Nemyslím sliby, myslím konkrétní činy s termíny. Platíme ho dvojnásob. Stačí třeba na REJi, Veřejných deskách, či na setkání s obyvateli.
Reagovat
Datum: 1.4.2013 19:04
Titulek: koho myslíte, že jsou (Who Do Think Are)
Autor: myšlenková nádrž
Malá inspirace, třeba pro Koblížky. Deep Purple.    http://www.youtube.com/watch?v=gQEQXWyOS9o&list=FLUUgO6c0G6l4gRe2l6eRGUg
Reagovat

123...269270271...274275

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).