LISTÁRNA

123...262263264...279280

Přidat nový příspěvek

Datum: 12.8.2013 23:00
Titulek: Než bude fučet ze strnišť
Autor: Jiří Skrbek
Přesto, že E512 polyká každý klas, nemůže mlčet civilní ochrany hlas. Dítě při ½ bodu varu sladce usíná, když mu vývěska CO zazpívá. Hit červcové hitparády v Šumperku pěl:  začátek [jaká je zásada č.7 z desatera pro túru na horách] odevšad, ale jeho konec [před odchodem na túru předat doma nebo v místě ubytování či na jiném místě informaci o trase túry a době návratu] byl slyšet jen z vývěsky civilní ochrany na náměstí Republiky. Námitka – i v době mobilů ?  Onehdá jsem krapánek zmokl. Mobil v batohu a přesto poté kaput. Vot těchnika.   Na 1. místě srpencové hitparády je song pro návrat z každého fesťáku: nezapnutý bezpečnostní pás v autě  + náraz hlavou do čelního skla při jízdě 50 = …… Nuže. Nějaký Skrbek na šumperské radnici sbírá jakýmkoliv způsobem sdělené pokračování refrénu za účelem vydání odměny.  
Reagovat
Datum: 9.8.2013 14:14
Titulek: Mlčící Skrbek a houkající sirény
Autor: e-
Pan rada Skrbek se na nás rozlobil a přestal se o nás zajímat. Dobře. V tom případě chci vysvětlení, proč tu každý měsíc bouří město houkajícími sirénami ? K čemu ten humbuk ? Až se opravdu něco stane, to budou houkat sirény (pokud půjde proud) - a co dál ? K čemu to všechno ? Jaký je smysl burcovat lidi a neříci ci jim, kam v případě skutečného ohrožení mají jít ? Zřejmě je to jen taková hra. Jenže toto vše platíme - i tohoto Skrbka. A jeho cirkus na kolečkách, který bývá přitažen a odtažen jiným (cizím) automobilem, protože ten vůz civilní obrany nemá motor. A vlastně na podobném principu tady u nás ve městě vedeme (pod placeným dohledem páně Skrbkovým) celou tzv. cilní obranu. Jeho (Skrbka) zajímají jeho praštěné nástěnky, ocenění jiných představitelů cizích měst, kteří jsou až okouzleni prostředím na Lužích. Houkají tu sirény, na pěší zóně stojí auto civilní obrany, v sobotu vysílá do své vysílačky (kterou málokdo může poslouchat... Celá ta potěmkinovská vesnice je vizitkou ale i nás všech - protože toto celé nefunkční divadlo dovolíme a celé ty roky tyto lumpárny platíme. Dovolávat se Skrbka je zbytečné - on totiž zásadně na reálné dotazy neodpovídá. Nechci nikomu sahat do svědomí, ale věřím, že tento typ úředníka je na naší radnici jediný. Až budou příští volby, musí nové zastupitelstvo udělat revizi práce úplně všech. A tito parazitující skrbkové prostě musí pryč. Dost nás vyžrali a nic z toho reálně nefunguje. Nebo mi snad někdo chce namluvit, že na Lužích je evakuační prostor pro obyvatele města ? Takovým teatrálním primitivnostem může tleskat jen kariérista Brož. Ale my ostatní se budeme jednoho dne divit, až se provede audit města a někdo se podrobně podívá na zakázky, ceny a efekty. Takže pane Skrbku, už na žádnou odpověď nečekám. Ale to neznamená, jsem skončila. Začnu tomu jít nakloub. Po svém. A uvidíme...      
Reagovat
Datum: 6.8.2013 04:14
Titulek: Rovník v Šumperku.
Autor: Zasukovanec
Dejte si už teď zaregistrovat svoje velbloudy na úřadě. Došlo k tomu, že rovníkové počasí se přesunulo do Šumperka a opačně. Podívejte se na GoogleEarth na teplotu na rovníku a v Šumperku. Rovník 29 stupňů a Šumperk 35 stupňů. Subtropické pásmo se přesunulo na tropické a opačně. Může za to ElŇiŇo zblbnuté degradací golfského proudu. Je to jev trvalý a následky? Šumperk bez vody a bez možnosti pěstování plodin a hosp. zvířat. Na poušti neroste tráva.
Reagovat
Datum: 5.8.2013 15:49
Titulek: Bude v případě ohrožení vstup do krytů brán jako placený...
Autor: občan
Já jsem alespoň toto právě tak pochopil při pečlivém studiu prohlášení pana ing. Skrbka z radnice. Ptám se proto vedení města - jaký bude poplatek za vstup dvoučlenné rodiny s malými dětmi do 10 let ? A kde se bude tento poplatek hradit ? Z historie všichni víme, že v krizové době mají lidé opravdu jiné starosti než hledat peníze, aby se dostali do krytu. Proto naprosto sprosté vyjádření radního úředníka Srbka chci poskytnout zahraničním novinářům a mezinárodnímu soudu. Tato drzost šumperského úředníka dostoupila vrcholu a není možné to jen tak ponechat bez odezvy. Zřejmě vytvoříme petici za odsouzení takové bezohlednosti a toto vše poskytneme novinám a rádiím. A co na to senátor a starosta Brož - tomu je toto vše jedno ?    
Reagovat
Datum: 4.8.2013 22:11
Titulek: Mám pro vás radu
Autor: Jiří Skrbek
Vážení  spáči s všelijakými  nickami, vy kteří  i po 20 letech  si myslíte, že za vás a pro vás bude pořád někdo zadarmo všechno dělat.  Vy, kteří jste štrngali a vyštrganli jste si, že na vás myslí jen M. Kalousek. Mám  pro vás radu. Víte co, jeďte do Přerova a běžte se podívat do těch úkrytů, ať víte do čeho jdete.  Je to stejný putykový kolovrátek jako každoroční abonentky ze sociálky pro cikány na koupaliště. Občané, kteří  kulturním způsobem požádali o sdělení, byli vždy obesláni.  
Reagovat
Datum: 4.8.2013 16:06
Titulek: Skrbku - čekám na odpověď ke krytům v Šumperku !
Autor: e-
Jak dlouho tu budu čekat ?
Reagovat
Datum: 3.8.2013 13:43
Titulek: Krizový štábe Šumperk a-pochlub se jak a kde ukryješ občany.
Autor: Kukal
Zde je seznam úkrytů pro občany Přerova. http://www.prerov.eu/cs/magistrat/krizove-situace-a-ochrana-obyvatelstva/zasady-chovani-pri-mimoradne-udalosti/seznam-stalych-tlakove-odolnych-ukrytu-v-prerove.html Očekávám podobný seznam pro občany Šumperka. aNONYME potlač to na vyšších místech. A kdo se chce schovat ať se odstěhuje do Přerova.
Reagovat
Datum: 3.8.2013 00:23
Titulek: Via Lucis ...
Autor: Jiří Skrbek
... to je téma vtoroje části relace civilní ochrany na občanském rádiu z radnice v Šumpáči. Notorická první středa v měsíci, 7. srpna 0830 - 1000. V lednu byl hostem tohoto projektu, mimo jiných lidí za 20 let, prof. Armbruster. S husí kůží na těle jsem cítil odstup jeho myšlenek od výrobků filosofických dílen s názvy V. Havel a M. Kalousek. Hledají se nápady k pozvání osobností s mozkem na besedu, nejenom rodáků ze Šumpáče a okolí.
Reagovat
Datum: 2.8.2013 21:28
Titulek: Voda v potravinách?
Autor: Záhul
Zlodějíčci do potravin dávali pitnou vodu, dnes už zlodějnu ugradovali a dávají tam průmyslovou vodu. aNONYME jsou místa na světě kde voda není vůbec nebo kde je jí munimu. Proč občané ČR skuhrají. Ještě se máme dobře.
Reagovat
Datum: 31.7.2013 13:19
Titulek: Vratislav Kutal vlastnil 57,08 % akcií ŠPVS
Autor: Anonym
Pamatujete si ještě jména obchodníků s lehkými topnými oleji z 90. let: bývalý šumperský policista Kutal a jeho spolupracovník Šišma, mnohamiliardové daňové úniky a asi patnáct zavražděných? Dne 2. dubna 2001 francouzská společnost ONDEO Services S.A. koupila  57,08 % akcií společnosti Šumperská provozní vodohospodářská společnost, a.s. od společností CONTO a.s. a CONTO GROUP, a.s., obě se sídlem v Praze, Michalská 12 jako prodávajícími. Podle obchodního rejstříku byl předsedou představenstva společnosti CONTO GROUP a.s. Vratislav Kutal, místopředsedou představenstva Radomír Paclík (správce jeho majetku), předsedou dozorčí rady Milan Šišma, členem dozorčí rady Alois Mazák (ředitel ŠPVS a.s. a za socialismu ředitel odštěpného závodu 09 Šumperk, státní podnik SmVaK Ostrava). Pěkně to místní mafie s námi skoulela, vlastně od privatizace provozu šumperských vodovodů a kanalizací v roce 1993 do zmíněného roku 2001 jsme cálovali vodné a stočné přímo do rukou mafiánovi Kutalovi, chachááááááááááá. http://kraken.slv.cz/UOHSS024/2001
Reagovat

123...262263264...279280

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.