LISTÁRNA

123...258259260...305306

Přidat nový příspěvek

Datum: 21.6.2014 11:03
Titulek: To naši křováci nepochopí.
Autor: Klk
Zatímco fanoušci z jiných zemí by neskrývali frustraci a neváhali by si ji vybít třeba i výtržnostmi, Japonci, kteří ctí po staletí vštěpované hodnoty jako je úcta k hostiteli a respekt k životnímu prostředí, po sobě posbírají v hledišti odpadky, než spořádaně opustí stadion. Zdroj: http://sport.lidovky.cz/zdvorili-japonsti-fanousci-po-sobe-na-stadionu-i-uklidi-pjo-/ms-fotbal-2014.aspx?c=A140620_103906_ln-sport-msfotbal2014_makr#utm_source=clanek.lidovky&utm_medium=text&utm_campaign=a-souvisejici.clanky.clicks Zatímco fanoušci z jiných zemí by neskrývali frustraci a neváhali by si ji vybít třeba i výtržnostmi, Japonci, kteří ctí po staletí vštěpované hodnoty jako je úcta k hostiteli a respekt k životnímu prostředí, po sobě posbírají v hledišti odpadky, než spořádaně opustí stadion. Zdroj: http://sport.lidovky.cz/zdvorili-japonsti-fanousci-po-sobe-na-stadionu-i-uklidi-pjo-/ms-fotbal-2014.aspx?c=A140620_103906_ln-sport-msfotbal2014_makr#utm_source=clanek.lidovky&utm_medium=text&utm_campaign=a-souvisejici.clanky.clicks
Reagovat
Datum: 21.6.2014 09:34
Titulek: Jak to máme se suchem
Autor: Suchánek
http://portal.chmi.cz/portal/dt?action=content&provider=JSPTabContainer&menu=JSPTabContainer/P10_0_Aktualni_situace/P10_4_SUCHO&nc=1&portal_lang=cs#PP_SUCHO Pánové a dámy, jak je vidět z mapek jsme na tom hodně špatně. Ale krizový stav to NENÍ. I když u nás všechno uschne a nebude voda nelekejte se. Zemřete suchem aniž by byla nějaká krize. Skrbkova četa sucho ignoruje, protože to není zahrnuté do krizových stavů. Myslíte že přežijete? NEPŘEŽIJETE !! Myslíte že je to poplašná zpráva? Není, je to REALITA před kterou naši představitelé schovávají hlavu do písku.
Reagovat
Datum: 21.6.2014 07:46
Titulek: Teda zde se člověk dočte věci !
Autor: Hlavička
Tak široký záběr nemá mnohá internetová diskuze. Je to zde velice pestré, obsažné, poučné a se širokým záběrem. Není divu že má REJ vysokou návštěvnost. Olomoucký REJ je oproti Šumperku slabý odvar. Olomoučáci jsou značně pasivní.
Reagovat
Datum: 21.6.2014 06:29
Titulek: Písně otroka
Autor: Pojemka
Jinaké dnes písně táhnou duší mojí nebohou, jako bouře jek a rachot mračící se oblohou; daleka jich zdoba květů, krása děv a reků pych, zubů skřipot, ston a vzdechy, řinkot pout je slyšet v nich. http://texty.citanka.cz/cech/po1-1.html
Reagovat
Datum: 21.6.2014 05:29
Titulek: "zvyšování důchodu"
Autor: Zvuwovka
V Šumperku na nádraží stál rohlík dřív 1Kč později 1,20Kč a dnes už 1.50Kč. Cibule v obchodech dříve 5Kč a byla kvalitní a dnes 20Kč/1kg a je to sračkovitá hmota, která když se oloupe rozpadne se v ruce-samá voda. A tak to máš aNONYME,  bodygarde kvality života se vším. Všechno dražší a nekvalitnější. A "zvyšování" důchodu? To je jen pokus o ubohou a nedostatečnou kompenzaci stále se zvyšujících životních nákladů. A to se prý začíná oživovat hospodářství. A tak to máte všichni ubozí plácalové různých kvalitních nesmyslů.
Reagovat
Datum: 20.6.2014 14:40
Titulek: Bez titulku
Autor: kpt. Průjem
Běžte se zeptat radničního rady soudr. mjr. Skrbka, ten má pokrokové vzdělání ve vědě věd - M-L a stěngazetářství
Reagovat
Datum: 20.6.2014 06:48
Titulek: Paroubek to vymyslel
Autor: Dobrota
Čtyři kroky k překonání kapitalismu. http://www.blisty.cz/art/73634.html Zle matičko zle-úvahy podobného typu se objevují v mediích čím dál častěji. Společenské změny byly vždy a ani teď je nikdo nezastaví i když zastánci kapitalizmu se zmraženými mozky křečovitě tvrdí že kapitalizmus je věčný. I nenažrané zlaté tele má problémy a rozkládá se zevnitř. Občan by měl správně odhadnout budoucí vývoj, aby se nedostal do stavu chronického překvapení po Sametu. Je vhodné dopředu získávat potřebné info hlavně zde na REJi, což je rozcestník k cestičkám spokojeného života. Paroubkovy úvahy jsou naprosto logické a vyplývají z reálného života. Zlaté tele znavené stářím a trvalým marným stresem ze snahy o ovládnutí celého světa ulehne, naposledy vydechne a předá veškerou moc bělounké mírové holubici, symbolu socializmu a opravdového lidství.
Reagovat
Datum: 19.6.2014 09:31
Titulek: Inteligence lidí stagnuje. Ubývá použitelných lidí na nové...
Autor: ŠéfGrg
Opravdu stroje pracovní místa spíš vytvářejí, než berou? Ano, bude potřeba stále více odborníků s technickým vzděláním - a již dnes jich je nedostatek, jak se ostatně píše v článku. Jenže aby člověk dosáhl nějakého solidního technického vzdělání a ještě se stal v praxi použitelným, tak na to zkrátka potřebuje nějakou vrozenou inteligenci. Na to prostě nemá každý. A kvůli tomu bude velká část lidí nalevo od osy Gaussovy křivky rozložení IQ prostě odepsána. Ti lidé budou nepotřební/nepoužitelní a budou odsouzeni k celoživotní nezaměstnanosti. Je to dobře? Pokud ne, co s tím? Opravte mě prosím, jestli se mýlím. http://technet.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A140618_145344_hardware_kuz
Reagovat
Datum: 18.6.2014 16:50
Titulek: A jste v pasti
Autor: Bulik
Máte byt v Hanušovicích? Stává se z toho vyloučená lokalita. Pokud se chcete odstěhovat prodáte byt za pár šestek. Byt okamžitě koupí vykuk za pár šestek a pronajímá to sociálně nepřizpůsobivým a bezohledně rýžuje s požehnáním státu. Tím se stávají další byty v domě skoro neprodejné, které koupí zase predátoři Že jste v této situaci? Můžete si za to sami, že jste po Sametu neodhadli jak to bude po čase v Hanušovicích vypadat. Cokoliv děláte musíte dopředu dobře promyslet. Informace jsou na internetu a u vámi volených zástupců, případně příslušných orgánů pro podávání informací občanům. Všude vám rádi vyhoví.
Reagovat
Datum: 15.6.2014 10:52
Titulek: A co dál ?
Autor: PAFKA
Reagovat

123...258259260...305306

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).