LISTÁRNA

123...255256257...278279

Přidat nový příspěvek

Datum: 23.10.2013 17:40
Titulek: Máme fotografii Skrbka
Autor: Hostinský
V některých restauračních zařízeních již má personál fotografii estébáckého i současného udavače Skrbka a je instruován, jak se k tomuto lidskému hovadu chovat. Bylo by dobré mít portrét tohoto škůdce i v ostatních provozovnách a vyhnout se možnému napadání od hmyzu jménem Skrbek. Po komunálních  volbách musíme celé to semeniště humusu řádně provětrat a udělat tady pořádek. Jde nejen o čest, ale i naše peníze, které tady ten budižkničemu zbytečně promrhává. Ale je to stejně divné - někomu tady tento systém tzv. "práce" vyhovuje. Kdo to asi je a proč ???
Reagovat
Datum: 23.10.2013 12:33
Titulek: Najde se zde nějaký optimista který věří
Autor: Jejda
že se u nás zlepší kvalita života pro většinu společnosti? Osobně vidím světlo na konci tunelu, ale to je osvětlený vagon s dynamitem.
Reagovat
Datum: 22.10.2013 18:50
Titulek: Sting
Autor: Dušan
Našel jsem pěkné video, narozeninová párty k šedesátinám Stinga, v divadle Beacon, v New Yorku, v říjnu 2011. Ale nejvíc se líbil zpěvák, herec, Robert Downey, který si střihl společně se Stingem skladbu, Driven to tears. http://www.youtube.com/watch?v=jy2-B4Wl8WI
Reagovat
Datum: 21.10.2013 15:37
Titulek: Pan Skrbek by měl dodat plán udání na příští měsíc
Autor: Plánovač
Upozorńujeme pana ing. Skrbka, že dosud nedodal svůj osobní plán udání osob a organizací na měsíc listopad. Můžeme pomoci adresářem fyzických a právnických osob a nabídnout tak panu městskému udavači vyšší komfort pro jeho odpovědnou a jistě vedením města a dalšími orgány oceňovanou práci. S údernickým pozdravem pro plnění plánu udání na 150% místní plánovači.
Reagovat
Datum: 21.10.2013 07:08
Titulek: „Měli bychom se inspirovat Švýcarskem,“ říká starosta...
Autor: s. por. Troník
A proto NEPŘIPOUŠTÍM ŽÁDNOU DISKUSI pod článkem!!! Toť skutečný demograt!
Reagovat
Datum: 20.10.2013 05:43
Titulek: šTARÉ ZLATÉ ČASY SE VRACÍ
Autor: SMYČKA
Už se začíná uvažovat o tom, že absolventi budou mít PRÁVO NA PRÁCI !! Zatím jen na PRVNÍ práci, když vylezou ze školy. Je to pokrok a plížívý směr k úpadkovému socializmu. Čo bolo-bolo. Terazky hážeme pomalu zpátečku. REJ mravenčí a vytrvalou prací přispěvatelů dokázal popostrčit politiky a vládu, aby se nad absolventy zamysleli.
Reagovat
Čtu - aby živnostníci měli kondici a volili levici.... Taky jsem škádlil múzu: " Kdo chce vidět živnostníka v kondici, ať navštíví v Rapotíně U Černíků pivnici, na Družstevní ulici, než přinesou mu pivo, může vidět dřevěné pletivo, za ním živnostník v kondici, David Veselovský, schovává svou čest v některé světnici. " No není to dobjý ?
Reagovat
Datum: 17.10.2013 22:34
Titulek: Pocity
Autor: Jiří Skrbek
Legalizovat léčebné konopí, aby si ho pacient za přísných podmínek mohl pěstovat sám – říká uchazečka o poslankyni. Je to možné ? Nebo, že by to tradičně novinář vylepšil ? Strana ZEMANOVCI. Co vím. Místní organizace této partaje se ve své obci o něco snaží. Každý první pátek v měsíci od 1700 v restauraci Losín ve Velkých Losinách setkání s občany, volby nevolby. Pan Ščuglík má u mne palec hore. Opak palec dole, kandidát č. 4 u třešniček. Proč ?  Sliby se plní. Nelze se divit jeho spoluobčanu. Aby mu jiní na jeho čestnost nekoukali, tak si pan David Veselovský,  Družstevní 115, Rapotín, vedle Pivnice u Černíků, svoje sídlo zatemňuje.
Reagovat
Datum: 17.10.2013 16:45
Titulek: Soud přiznal odškodné po ženě, jež spadla do vpusti
Autor: .
Pozůstalí paní Aleny Řmotové ze Šumperka, která si zlomila páteř při pádu do kanalizační vpusti v říjnu 2005, konečně po mnoha letech, hanebném vystoupení starosty Zdeňka Brože v pořadu Reportéři ČT ze dne 25.7.2011 a zásahu ombudsmana k zakrytí kanálu, dosáhli spravedlnosti a odškodnění: http://olomouc.idnes.cz/odskodne-za-smrt-aleny-rmotove-po-padu-do-nezajistene-kanalizacni-vpusti-1lu-/olomouc-zpravy.aspx?c=A131016_165859_olomouc-zpravy_stk Až ombudsman donutil město zakrýt kanál 23. září 2009 PRAHA Jak těžké je donutit město, aby zakrylo nebezpečný odvodňovací kanál? Někdy to může trvat i několik let. A to i přesto, že do kanálu již někdo spadl a na následky zranění z pádu zemřel. Přesně to se stalo v Šumperku. V roce 2005 spadla do téměř dva metry vysoké, nepoužívané kanálové vpusti matka Jiřího Řmota, když sekala trávník před domem. Při pádu si zlomila šestý krční obratel. Nedlouho po úrazu Alena Řmotová zemřela. Paradoxem je, že právě na nebezpečnost zarostlého kanálu upozorňovala město Šumperk několik měsíců předtím, než se zranila. Vždy bez úspěchu. A neúspěšný byl i její syn. Město se totiž ke kanálu, který má chránit nedalekou školu před případným přívalem vody, nehlásilo. Až do minulého týdne. Poté, co o případu napsaly Lidové noviny, se o něj začala zajímat zástupkyně veřejného ochránce práv Jitka Seitlová. „V případu jsme zjistili nové skutečnosti, kterými se zatím nikdo nezabýval. Do doby, než je vyřešíme, nemohu víc říci. Nicméně vedení města mi neformálně přislíbilo, že udělají nějaká bezpečnostní opatření," řekla LN Seitlová. Pro Jiřího Řmota je odpověď města něčím, o co usiluje od zbytečné smrti své matky. Případ dal dokonce k soudu. Ten se poprvé konal letos v červenci, ale hned po prvním jednání byl odročen na neurčito. Po soudu Jiří Řmot chce, aby vyřešil a potrestal toho, komu kanál patří a kdo ho nezajistil ani přes opakované žádosti jeho matky. „Dodnes vypadá kanál úplně stejně. V jeho blízkosti si hrají děti, ale nikdo se k němu nehlásí," vysvětloval nedávno Jiří Řmot. Podle starosty města Zdeňka Brože ale nebyl k zakrytí kanálové vpusti důvod. „Je to stavební dílo, které bylo zkolaudováno a je nějakým způsobem zabezpečeno," reagoval v červenci Brož. Své rozhodnutí změnil až ve chvíli, kdy se o případ začal zajímat úřad ombudsmana. „Paní Seitlová dokázala za pár dnů to, o co já se snažím přes tři roky," řekl Řmot. http://www.hamplova.cz/az-ombudsman-donutil-mesto-zakryt-kanal
Reagovat
Datum: 17.10.2013 07:32
Titulek: O nezaměstnanosti-výdobytku Sametu
Autor: Rada
Reagovat

123...255256257...278279

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).