LISTÁRNA

123...235236237...306307

Přidat nový příspěvek

Datum: 3.10.2014 09:15
Titulek: A je po nás jak po žabě.
Autor: Cyp
http://www.blisty.cz/art/74990.html  To se politici nedožijí ani konce volebního období. Ani si neužijí svých hradů a jachet. Všichni tam musíme. To je typický moment kdy se může doposud zdánlivě neřešitelná a neměnná situace drasticky změnit. To by fungovalo naprosto spolehlivě.
Reagovat
Datum: 3.10.2014 08:47
Titulek: Běžte do lesa-honci vás tam zastřelí.
Autor: Jelen
Termíny a místa honů se nezveřejňují prý proto, aby tam nemohli nastoupit ochránci přírody a honu zamezit. Hlásali to včera v TV. Na 100 kusů zastřelené zvěře se počítá 1 zastřelený člověk. Nebo je to jinak?
Reagovat
Datum: 3.10.2014 08:41
Titulek: KOHO VOLI-VOLI-VOLIT
Autor: Josef F.
Nepochopím ty, kteří z jakéhosi a mnohdy pochybného protestu chtějí volit komunisty....Zvláště, trůní-li na druhém místě trvalá hvězda tohoto ansáblu, jinak soudkyně ve službách bolševických pochopů.....Rozhodně nehážu komunisty do jednoho pytlíku, ovšem v jejich řadách je rovněž spousta karieristů a jedinců se špinavým svědomím....Problému koho volit by jistě pomohlo zavedení odvolatelnosti zastupitelů občany na základě jistých regulí.....Proč tomu tak dosud není je pro mne záhadou....
Reagovat
Datum: 3.10.2014 04:05
Titulek: Správný chaos a mentální nedostatečnost politiků.
Autor: Panáček
http://www.lidovky.cz/at-se-zkusi-ombudsmanka-projit-v-bikinach-po-saudske-arabii-vzkazal-gazdik-1tc-/zpravy-domov.aspx?c=A140827_160507_ln_domov_ml#utm_source=clanek.lidovky&utm_medium=text&utm_campaign=a-souvisejici.clanky.clicks Na co a za co platíme naše zástupce, když se nedokážou shodnout na této věci? Ať vrátí peníze a jdou dělat k lopatě, tam nemusí řešit to na co nestačí. Než se strejci a tetiny rozhoupají bude stát na každé vsi minaret. Alibisti to háží na ředitele škol.
Reagovat
Datum: 2.10.2014 18:33
Titulek: Odvolávám z funkcí i zpětně
Autor: Odvolatelka
všechny ty kteří se podepsali na současné rekonstrukci úplně dobré silnice ze Šumperka směr Rapotín-evidentně vyhozené peníze a dále odvolávám všechny kteří nedokázali protlačit stavbu tunelu pod Čv.sedlem. Pokud to nedokáží berou peníze zadarmo. Měli by je vrátit.
Reagovat
Datum: 2.10.2014 17:38
Titulek: Jak nenaletět v říjnových volbách?
Autor: Anonym
Jak nenaletět v říjnových volbách? http://www.rekonstrukcestatu.cz
Reagovat
Datum: 2.10.2014 13:16
Titulek: ZA PRACHY PROREGIONU VŠECHNO CO???
Autor: Anonym
V LISTÁRNĚ TENTO PŘÍSPĚVEK NEJDE NAJÍT, ZASE ZMIZEL TAK TO TADY MÁTE ZNOVA VY CENZOŘI! Proč tu pořád mizí příspěvky kritické proti ProRegionu a proti papalášovi předsedovi ČSSD okresu Šumperk, odvolanému starostovi Loučné nad Desnou - Pavlovi Martínkovi? Dám to tady znovu a budu sledovat: není se čemu divit, že ten slint od šmejdů jako je ProRegion je takový blábol, jsou to stejní lidé a mediální poradce Mareček (bývalý novinář) umí asi zázraky. Jeden Marečkův (ProRegion) a Martínkův (ČSSD) pokus o zázrak možno vidět na YouTube. Jen pro otrlé povahy https://www.youtube.com/watch?v=sKxVPs81p_c
Reagovat
Datum: 2.10.2014 12:37
Titulek: Že by pohodové zejména z Vikýřovic ?
Autor: Jiří Skrbek
V pátek třetího pocity z Pohádkového lesa ve Vikýřovicích. Svěří se dobrovolní hasiči. V soboru čtvrtého zmínka třebas o Kleinech, Muzeum silnic z Vikýřovic. 3.10. 18 - 19 a 4.10. 08.30 - 10.00. Vše na občanském rádiu při relacích civilní ochrany.
Reagovat
Datum: 2.10.2014 12:37
Titulek: Odvolávám tímto Brože.
Autor: Odvolatel
Pokud bude sedět na dvou židlích volím ZÁSADNĚ komunisty kamkoliv. Blokovat navíc jedno pracovní místo navíc je bezohlednost.
Reagovat
Datum: 1.10.2014 23:15
Titulek: Není bez zajímavosti, že i šumperská politička
Autor: Houska&Vaňhová
Tereza Schreiberová získala od Výboru eurodotaci 13.648.468, - Kč na Pradědovo dětské muzeum v Bludově, resp. Schreiberové občanské sdružení Jeseníky přes hranici. Skutečně nepotřebujeme nové chodníky, nový asfalt na silnice, čističky, kanalizace, opravit chátrající kulturní památky a jiné veřejné investice, ale potřebujeme vynakládat astronomické sumy na soukromá muzea a fitness profláklých politiků? Nikdo ČR nenutil financovat nevhodné projekty, každý stát si může nastavit priority čerpání evropských fondů, jaké chce. Kvůli složitému a netransparentnímu systému distribuce evropských dotací, vysoké míře korupce a neefektivní veřejné správě patří ČR v oblasti čerpání dotací mezi nejhorší v EU, spolu s Rumunskem. Naopak mimořádně úspěšné v čerpání je Polsko a evropské dotace umožnily Polsku velký civilizační skok! V minulém programovacím období v letech 2007 až 2013 bylo v Polsku například vybudováno více než šest tisíc kilometrů nových silnic včetně 2,5 tisíce dálnic a rychlostních silnic, přes pět tisíc kilometrů nové či modernizované kanalizace nebo skoro dva tisíce kilometrů širokopásmových internetových sítí. Finanční podporu EU také využilo skoro šest tisíc polských podniků a 575 zdravotnických institucí. Proč my jsme neřekli prostřednictvím námi volených zástupců, že evropské peníze jednoduše půjdou na dopravní a technickou infrastrukturu a zdravotnictví, jak řeklo Polsko?
Reagovat

123...235236237...306307

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).