LISTÁRNA

123...235236237...248249

Přidat nový příspěvek

Reagovat
Datum: 30.6.2013 21:02
Titulek: Týden žen a víkend mužů
Autor: Aniette
Pokud ještě nemáte plány na první červencový týden, pak Vám doporučuji navštívit sportovně-relaxační areál v Hluboké nad Vltavou, ve kterém se bude konat „Týden žen a Víkend mužů aneb společná cesta k harmonii“.\r\n\r\nProjekt, jehož je VZP tradičním partnerem, se zaměřuje na seznámení s řadou tradičních i méně obvyklých sportovních aktivit, s různými formami relaxace a s novými trendy v oblasti zdravé výživy a životního stylu. Program celé akce je tematicky rozdělen do čtyř kategorií: sport, relaxace, kultura a vzdělání a životní styl.\r\n\r\nPro maminky s malými dětmi je celý týden k dispozici „miniškolka“, ve které bude zajištěn celodenní zajímavý program.\r\nZaregistrovat se či získat informace o akci můžete na webových stránkách www.tydenzen.cz.
Reagovat
Datum: 29.6.2013 02:06
Titulek: Všichni tam musíme-obranáři do střehu!
Autor: Hrobař
Dluhy už nezvládají ani bohatší lidé, zoufale žádají osobní bankroty 27. června 2013  18:55 Životní úroveň mnoha lidí šla rapidně dolů a odborníci upozorňují, že se do velkých problémů dostávají i bohatší lidé. I oni stále častěji vyhlašují osobní bankrot. A nejhorší situace je v Moravskoslezském kraji, který se na celkovém počtu insolvencí v zemi podílí čtvrtinou. Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/dluhy-uz-nezvladaji-ani-bohatsi-lide-d78-/ekonomika.aspx?c=A130624_1944108_ostrava-zpravy_jog
Reagovat
Datum: 28.6.2013 18:38
Titulek: Úroveň našeho školství-historie
Autor: Bárta
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=783811#utm_source=www.stahuj.centrum.cz&utm_medium=carousel Z dvaceti žáků ve třídě jsou obvykle dva až tři, kteří mají zájem, zbytek se zřejmě v budově schovává před deštěm," říká zkušený matador.
Reagovat
Datum: 28.6.2013 12:46
Titulek: Požární hlásiče a jejich nepoužitelnost
Autor: Díler-antihasič
POZOR na požární hlásiče!! Pracují jen v rozsahu teplot +10 až + 35 stupňů !! To vám žádný prodejce neřekne. Hlásič není vhodné dát na půdu, kde vzniká hodně požárů od komínů a tam kolísá teplota i pod bod mrazu. Hlásič se nízkou teplotou sám spustí a velmi pronikavě TRVALE píská. Sousedi se nevyspí dokud jsem nepřijedete hlásič vypnout!! Do nevytápěných prostor se ŽÁDNÉ typy různých požárních hlásičů nehodí!!! NEFUNGUJÍ. Hasiči i prodejci vás oblbují a tahají z vás peníze i když vědí že jsou hlásiče nepoužitelné. Pro nabízení požárních hlásičů získávají prodejci i členy hasičských sborů, kteří coby podomní ochodníci nabízejí hlásiče, ale na teplotní pracovní rozsah hlásičů potencionální zákazníky VĚDOMĚ neupozorní !!
Reagovat
Datum: 28.6.2013 04:36
Titulek: Současnost a perspektiva mladé generace.
Autor: Jasoň zmlazený
http://www.blisty.cz/art/69116.html Ztracená generace. Každý z 5,6 milionu mladých evropských nezaměstnaných má vlastní příběh. Někteří jsou absolventy univerzit a značně "překvalifikovaní" pro práci, kterou mohou dostat. Jiní v dobách prosperity brzy odešli ze školy, aby mohli vydělávat, a během krize pak přišli o všechno. Hlavy států EU právě vedou v Bruselu rozhovory o nezaměstnanosti mladých a toto téma se nachází na špici agendy. Tato nezaměstanost právě dosahuje historického rekordu. V dubnu byla v celé EU bez práce téměř čtvrtina lidí mladších pětadvaceti let. V Řecku je to více jak 60% a ve Španělsku 56%.
Reagovat
Datum: 27.6.2013 13:41
Titulek: Kdy Šumperk napodobí Mohelnici?
Autor: Inka
http://www.mohelnice.cz/diskuze/?p1=78660 V Mohelnici to žije v diskuzi. V Šumperku jen na akcích kde občané mávají rukama nad hlavou za doprovodu DUCDUC atp.
Reagovat
Datum: 27.6.2013 13:39
Titulek: .
Autor: .
V Šumperku našli na ulici dva mrtvé, další čtyři skončili v nemocnici. Alkohol? http://sumpersky.denik.cz/nehody/v-sumperku-nasli-na-ulici-dva-mrtve-dalsi-ctyri-skoncili-v-nemocnici-alkohol-201.html
Reagovat
Datum: 27.6.2013 13:38
Titulek: otrava Kalouskovicí
Autor: .
Šest lidí se v Šumperku zřejmě otrávilo metanolem, dva do rána zemřeli     Zdroj: http://olomouc.idnes.cz/sest-lidi-se-v-sumperku-otravilo-alkoholem-f2w-/olomouc-zpravy.aspx?c=A130627_132241_olomouc-zpravy_stk
Reagovat
Datum: 27.6.2013 13:19
Titulek: Za 89Kč se dozvíte jestli jste blb.
Autor: Jujdak
Reagovat

123...235236237...248249

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na zahajovací koncert KLÁŠTERNÍCH HUDEBNÍCH SLAVNOSTÍ, který se uskuteční v neděli 2. července v klášterním kostele v Šumperku a nabídne pořad Pocta J. S. Bachovi v podání souboru Ensemble Frizzante. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolik členů má soubor Ensemble Frizzante?

a) 2
a) 5
b) 10

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hlavní večer festivalu Hudba bez hranic s koncerty kapel O5 A RADEČEK a OLYMPIC, který se uskuteční v pátek 23. června v kulturním areálu v Dolních Studénkách, vyhráli Kristýna Tomanová ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Bořivoj Bartoš ze Šumperka, Michaela Dušková z Lukavice a Veronika Tomková z Leštiny.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v den akce přímo u vstupu na festival.