LISTÁRNA

123...235236237...259260

Přidat nový příspěvek

Datum: 4.11.2013 13:39
Titulek: Stále vpřed
Autor: Smejk
1. Valná většina obyvatel preferuje zábavu před prací. 2. Tradiční role otců jako živitelů rodiny je zpochybňována, množí se rozvrácené vztahy a svobodně žijící matky bez otců. 3. Senioři jsou zanedbávání. Lidé pečuji o domácí mazlíčky více než o svoje staré rodiče. 4. Literatura a umění se stávají bezduchým. vytváří se planá zábava za každou cenu. Takzvaná umělecká díla jsou ošklivá, nevkusná, nic neříkající, ale přesto za ně bohatí zaplatí horentní sumy. 6. Čestná vojenská služba vlasti je odmítána, zpochybňována vysmívána a posléze zákonem zrušena. Armádu tvoří nájemní žoldneři. 7. Lidé pilně pracující jsou zesměšňováni a jako vzor se staví prázdní pokrytci, populisté, pochybní umělci a takzvané celebrity. 7. Daňové zatížení obyvatelstva stále roste a stát přerozděluje neúměrně vysoké částky. Lidé se nebojí nepracovat, protože stát se o ně vždy nějak postará. 8. Úroveň vzdělání rapidně klesá. 9. Státní dluh roste do nikdy nesplatitelné výše. 10. Přestává se vyrábět a pěstovat, protože výroba doma je moc drahá a potraviny a výrobky se dovážejí ze satelitních zemí. 11. Kdo se dostal do pozice, kde může ze státního krást, většinou tak činí. Postižitelnost těchto zločinů je velmi malá. 12. Početí a výchova dětí je vnímáno jako obtěžující a dětí se rodí stále méně. 13. Léty osvědčené mechanizmy, chránící poctivé před podvodníky, náhle selhávají. 14. Veřejné funkce se stávají předmětem kořisti zisku. udělují se za úplatky, a kdo je získal, chce z nich kořistit, aby se mu vložený úplatek několikanásobně vrátil. 15. Staletími předků prověřené hodnoty - jako je čest, smysl pro povinnost, zodpovědnost, nadšení pro práci, pro dobročinnost, zápal pro věci veřejné, jsou vysmívány a zesměšňovány. 16. Šíří se cynismus. 17. Šíří se plýtvání, nestřídmost, znevažování znalostí, dovednosti a poctivé práce. 18. Do země přichází velké množství cizinců. 19. Politikové nadbíhají iluze, která si vynucuje zábavu a státní podpory (chléb a hry) 20. Občané stále na všechno nadávají. Tolik Edward Gibbon v roce 1775 o pádu Říše Římské.
Reagovat
Datum: 3.11.2013 17:49
Titulek: Veřejné projednávání územních studií zítra 4.11. 16:00
Autor: v zasedačce na Jesenické
Veřejné projednávání územních studií zítra 4.11. od 16:00 hodin v zasedací místnosti úřadovny v Jesenické ulici - Šumperská radnice zve občany na veřejné projednávání územní studie lokalit Čsl. armády – Revoluční – náměstí Svobody a prostoru v okolí ulic Fibichova, Erbenova a Šumavská. Na jednání město pozvalo předsedy bytových družstev a společenství vlastníků domů, zúčastní se také představitelé radnice, pracovníci úřadu a zástupce firmy Knesl a Kynčl, která územní studii provedla. „Neznamená to, že by se záměry hned realizovaly, řešení prostoru je v horizontu až příštích dvaceti let," sdělil tajemník šumperské radnice Petr Holub. Setkání se uskuteční v pondělí 4. listopadu od 16:00 hodin v zasedací místnosti úřadovny v Jesenické ulici.
Reagovat
Datum: 2.11.2013 15:10
Titulek: Ale začne se víc kouřit z krematoriíí
Autor: Test
Podnikat v krematornictví je velmi perspektivní.
Reagovat
Datum: 2.11.2013 09:34
Titulek: to bude konec
Autor: aNONYM
Až bude nejhůř poznáme tak, že ti ekonomicky nejslabší přestanou kouřit a chlastat.
Reagovat
Datum: 2.11.2013 02:56
Titulek: Voda-základ zdraví
Autor: Šťáva
Spotřebitelé přestávají spotřebovávat různá lepidla, limonády, kofoly atd. a vrhají se na vodu. Chtějí být zdravější a léčí si tím kapesní tuberu. Ekonomická krize vychovává občany ke zdravému životnímu stylu.
Reagovat
Datum: 31.10.2013 06:31
Titulek: Tak vy nebudete chodit do hospody na pivo !!!!
Autor: Bublina
To si raději koupíte domů lahváč za 6Kč a nechce se vám v hospodě zaplatit 20Kč? Styďte se, jste Harpagoni a nechcete dát hospodám vydělat. My víme jak na vás. Lahváč budeme v obchodě prodávat také za 20Kč a to by bylo aby jsme vás do hodpody nedostali. My pivní manažeři máme mozky pivem prolité, nám to myslí. A to jistě zase zavinili komunisti.
Reagovat
Datum: 30.10.2013 17:31
Titulek: Sralbotka a babochlap
Autor: Hašek nebo Losna
Sobotka je ubohý kretén, který ve straně plné jemu podobných je příkladem největšího chudáka. Slíbil před volbama že odejde jestli nedostane 30% hlasů. Nesplnil to a drží se tam jako největší troska. To taky není divu, když ten lempl nic jiného než politiku nedělal. Pak se divte že lidi volí Okamuru.
Reagovat
Datum: 27.10.2013 14:09
Titulek: A kolik dostanou zaplaceno voliči za to, že šli k volbám?
Autor: Vyndal
Reagovat
Datum: 27.10.2013 02:15
Titulek: Volby dopadly dobře.
Autor: Vykuk
PRAVDA vítězí a bourá stavby se základy postavených ze lži a podvodů.
Reagovat
Datum: 26.10.2013 16:23
Titulek: ODPOVĚĎ !
Autor: ByGreen
Prosím redakci aby mi odpověděla na můj email ohledně fotky z článku Potrestaný Hekele se brání: Cílený podvod jsem nespáchal .
Reagovat

123...235236237...259260

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.