LISTÁRNA

123...235236237...297298

Přidat nový příspěvek

Datum: 15.9.2014 22:22
Titulek: mafiánské klony KDU-ČSL a TOP 09
Autor: Kmotr Masařík
Aby občané nevolili rodinné klany, musí být o nich v prvé řadě informováni. Proto je dobré vědět o protekčních politických kariéristech synáčkovi Šafaříkovi ze Šumperka a zeťáčkovi Johnovi ze Zábřeha a jejich vazbách na kmotříčky z KDU-ČSL, TOP 09, na Brože aspol., atd.
Reagovat
Datum: 15.9.2014 17:40
Titulek: Je na voličích, aby takové kandidáty nepodporovali
Autor: Anonym
Aby nevolili tyhle rodinné klany, protože ty v politice nebudou pracovat pro voliče, ale pro sebe. Neměli by volit ani strany, které je postaví, protože oni už se domlouvají napříč politickým spektrem, kdo z jaké rodiny jeho strana postaví dle hesla já na bráchu, brácha na mě. Postaví mu pak na revanš jeho rodinného příslušníka na jejich kandidátku. Je na voliči, aby takové praktiky tvrdě utnul!
Reagovat
Datum: 15.9.2014 17:37
Titulek: Hnutí ANO Šumperk představuje kandidáta č. 5: PRUMHOR
Autor: Stavební firmy na radnici
Martin Hožďora, spolumajitel stavební firmy PRUMHOR. Proč jdete do politiky? "Chci podpořit hnutí ANO, Andreje Babiše a místní šumperské podnikatele. " Konflikt zájmů Tomáši Potěšilovi ODS-ředitel Kutalovy stavební firmy FORTEX Martinu Hožďorovi ANO-PRUMHOR evidentně nic neříká, však je šumperští blbci klidně zvolí.
Reagovat
Datum: 14.9.2014 17:55
Titulek: Starosta Zdeněk Brož: "Kácet se muselo."
Autor: Devastace Smetanových sadů
"Některé stromy byly podle posudků v nebezpečném stavu, šlo o stromy podél pěších cest. Museli jsme do parku zasáhnout a letos s pracemi budeme pokračovat dál," dodal starosta Brož (Nezávislá volba). Revitalizace Smetanových sadů je rozdělena do tří etap, potrvá do roku 2017 a předpokládané celkové náklady činí 6,1 milionu korun. S pracemi se začalo na podzim, kdy byly vykáceny první stromy v (PRÝ) havarijnímu stavu. Zdroj: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/obnovovane-smetanovy-sady-v-sumperku-prijdou-o-hudebni-altan Smetanovy sady založil na konci 19. století šumperský okrašlovací spolek na původně soukromé zahradě Žerotínů, až do roku 1946 park nesl název „Panská zahrada". Projekt brutální revitalizace Smetanových sadů vypracoval zahradní architekt Martin König z uherskohradišťského Ateliéru König a realizují Podniky města Šumperka s MUGO zahradnická, s.r.o. Šumperk. FOTOGALERIE KÁCENÍ STROMŮ VE SMETANOVÝCH SADECH V ŠUMPERKU USVĚDČUJE STAROSTU BROŽE ZE LŽI, POKÁCENÉ STROMY BYLY ZCELA ZDRAVÉ, TUTO BRUTÁLNÍ DEVASTACI HISTORICKÉHO PARKU LZE SOTVA NAZÝVAT REVITALIZACÍ (fotografie č. 1, 5  až 12). http://sumpersky.denik.cz/galerie/kaceni-stromu-v-sumperku.html?mm=5022105  
Reagovat
Datum: 14.9.2014 16:34
Titulek: A pak, že nic dobrého
Autor: Jiří Skrbek
nemůže vzejít ze stověžaté matičky. Jsem se dočetl. „Pražská společnost bloumající veřejnosti“ pořádá kočovný „Romský stan“.  Jazyk, divadlo, hudba, vlajka, romská historie, občerstvení, vše v cikánském provedení. Doufám, že se toho chytne nějaký VOLEBNÍ PROGRAM. I nějaká ziskovka či neziskovka v okrese Šumperk by mohla …. Rád zajdu, i kdybych měl platit vlezný.
Reagovat
Datum: 14.9.2014 02:30
Titulek: Sankční gramotnost
Autor: Povzdech
je nový pojem, který musí pochopit naši občané. Kdo nebyl na sankce připravený má co dohánět. Překotný vývoj možná překvapil některé občany, ale to už Šmejdům nenaletí. Naši politici a vláda s tím nemají problém a pohybují se v novém prostředí jako štiky v rybníce. Nevím jestli náš právní systém zná pojem SANKCE. Když ne, snadno ho tam doplníme, abychom nemluvili o něčem co vlastně neexistuje. Potravinový odražeč na ruských hranicích už funguje a kamiony tvarůžky nám už létají zpět na naše hlavy. Bumerang na tvarůžky-to zde ještě nebylo. Než se tvarůžky vrátí od ruských hranic do našich obchodů budou aspoň pořádně uleželé. V Rusku ovšem vypukne tvarůžková krize, která položí Rusko na lopatky.
Reagovat
Datum: 13.9.2014 21:59
Titulek: http://www.stalo-se.cz/?p=15932
Autor: Sobotka(ten co se hloupě směje
Bělobrádek je představitelem KDU-ČSL, která po celou svou dobu politické existence byla schopna politicky kolaborovat s kýmkoliv, jen aby byli u moci. Nyní je po svém proškolení ve Washingtonu zastrčený jako anální kolík v zadnici B. Husseina Obamy. http://www.stalo-se.cz/?p=18280
Reagovat
Datum: 12.9.2014 23:17
Titulek: Porovnání po slyšení
Autor: Jiří Skrbek
Známý učinil objednávku: na povrch zemský položit 3+1 a svrchu to přikrýt. Poté co si to sám opravil a dodělal  pravil:  Dnes se označí za zedníka kdokoliv a není řemeslníka co dělá košer svou práci. Při exkurzi u vodařů na Jílové v Šumpru průvodce pravil:  Aby firma mohla fungovat, musí si opakovaně na sebe sama objednat   a zaplatit kontrolu.  
Reagovat
Datum: 12.9.2014 21:51
Titulek: JUDr. Kohajda (KDU-ČSL) advokát finančních šmejdů
Autor: Katolický stát Česko
JUDr. Michael Kohajda (KDU-ČSL) vyhrožoval letos na jaře občanskému Sdružení obrany investorů (SOI), které chrání spotřebitele na finančním trhu před nekalými obchodními praktikami. Dokonce vyhrožoval písemně, kretén, takový člověk by se šumperské radnici opravdu skvěle vyjímal: April 8, 2014 Firma Imperium Finance, která připravila naše klienty o milionové částky na poplatcích za “zprostředkování” cenných papírů, na nás poslala advokátní kancelář Kohajda. “Impériu” se základním jměním 200 000 Kč se nelíbí, že jsme o něm napsali článek “Investiční poradenství na míru” a že jsme natočili, jak jeho zaměstnanci řvou na klienta, který přišel na mizinu. Zákon bohužel neumožňuje zveřejnit záběry bez souhlasu, takže jsme  mlžící obličeje “finančních šmejdů” museli zamlžit ještě víc a jejich jména vypípat (záznam již brzy k dispozici). To ale “Impériu” nestačilo. Vzápětí nám prostřednictvím Kohajdovic AK napsali mail, ať o nich na těch internetech nepíšeme, jak to dělají. Tak říkám: ale my jsme jen popsali, o kolik jste klienta pumpnuli na poplatcích – přesně podle vašeho výpisu z účtu… To je prý sice pravda, že si z 800 000 vzali 500 000 na poplatcích, ale to prý když se to vezme kolem a kolem není zas tak moc – a prý je to poškozuje a ať to anonymizujeme. Na další výhružky odpovídám: to mě mrzí, ale pokud mi nejste schopni říct, co tam máme špatně, nevím, co bych pro Vás mohl udělat. Sejdeme se před soudem. Více na: http://vitkalvoda.cz/blog/category/clanky/
Reagovat
Datum: 12.9.2014 21:32
Titulek: Č. 1 KDU-ČSL JUDr. Michael Kohajda
Autor: Katolický stát Česko
JUDr. Michael Kohajda kandiduje na starostu Šumperka. Dlouhodobě žije a pracuje v Praze. Jeho Advokátní kancelář Kohajda sídlí na Praze 2. Copak pana Kohajdu pudí, že by chtěl zlepšit kvalitu života obyvatel Šumperka? Nebo zlepšit svoje bankovní konto?!
Reagovat

123...235236237...297298

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na autorské čtení spisovatele, překladatele a publicisty MIROSLAVA MACKA, které se uskuteční v úterý 24. dubna v G-klubu Domu kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou za kulturou zadarmo.

Soutěžní otázka:

Miroslav Macek vydal úspěšné pokračování slavné knihy. Jaké?

A) Slavnosti sněženek
B) Smrt krásných srnců
C) Saturnin

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival ŠUMPERSKÉ POMNĚNKY se skupinou SPIRITUÁL KVINTET, který se uskuteční v pátek 20. dubna v DK Šumperk, vyhráli Vlasta Španihelová z Nového Malína, Jana Stejskalová ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova, Pavlína Lesovská ze Šumperka a Eva Kechrtová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po - pá, 14 – 18 hodin).