LISTÁRNA

123...235236237...274275

Přidat nový příspěvek

Datum: 28.3.2014 17:44
Titulek: Skrbku do střehu !!!
Autor: NIBIRU
Planeta Nibiru se blíží, její měsíce způsobí na zemi totální čoromoru, včetně biblické potopy. Projektuje už krizový štáb repliku Noemovy archy? A budou mít CBčkáři přednost jako cestující?
Reagovat
Datum: 28.3.2014 09:26
Titulek: Cbčkáři-ostuda Šumperska
Autor: Otkuda?
Ranní Šumperské CB kolečko atp. je skupina komunikačních staromilců, kteří by nejraději komunikovali kouřovými signály. Je to další ukázka toho jak senioři nejsou schopni se zmodernizovat a používat jiné komunikační techniky. Jsou na CB mlaší lidé? Je tam jen jediný kus. Na CB to stále škrčí, kvičí a nedá se tam domluvit, ale i přesto CBčkáři zamořují eter radiosmogem. K staromilcům patří i děda Skrbek, který tento k zániku odsouzený způsob komunikace stále používá a propaguje. Dělá to s dobrým úmyslem záchrany lidstva před povodněmi. Kdyby CBčkáři aspoň používali na archaickém pásmu digitální provoz. CB je odsouzeno k zániku jako jiná stará řemesla.
Reagovat
Datum: 28.3.2014 04:24
Titulek: Protiistatní sabotáž zákazníků
Autor: Linda
v obchodech je snadno prokazatelná. Lidé nechtějí nakupovat i když vědí, že tím likvidují naši ekonomiku, která stojí na spotřebě. Supermarkety už delší dobu upozorňují že jim klesají tržby. Občané si podle rady medií dělají finanční rezervy-pokud můžou-a své prostředky upřednostňují v exekutorském průmyslu. Supermarkety se pokoušejí víc vydělat tím, že snižují kvalitu zboží-pokud ještě nějaká je. Nejvíce škodí senioři, kteří se snaží uvrhnout stát do ekonomické krize tak, jak to udělali za totáče. Projdou křížem krážem Kaufland a vyjdou s jedním zlavněným rohlíkem.
Reagovat
Datum: 27.3.2014 22:06
Titulek: Pýtací aprílová streda
Autor: Jiří Skrbek
Že prý není lepšího povolání, než učit děti, které se chtějí učit. A že prý není odpornějšího povolání, než učit děti, které se nechtějí učit. Při relaci civilní ochrany na občanském rádiu ve středu 2. dubna mezi 0830 a 1000 jedna z otázek pro ředitele základky na ul. Vrchlického v Špk.  Ve 1210 se může při zkoušce sirén pýtať každý sám sebe, kdeže má letáky civilní ochrany. Kupř. na téma IPCHO.  A do třetice pak pýtání mezi 1245 a 1330. Při relaci se základními školami se bude pýtať druhé strany starosta Města Šumperka.
Reagovat
Datum: 26.3.2014 17:50
Titulek: To je kšeftíček!
Autor: Vodomil
Reagovat
Datum: 26.3.2014 13:31
Titulek: Otvírací doba supermarketů
Autor: KUKUČ
bude jen ve dnech kdy budou AKCE. Mimo tyto AKCE, kdy se supermarkety prohání jen průvan budou tyto krámy zavřené. Sem tam se tam plantá pár seniorů marně se snažících najít nějaký lacinější úlovek. Markety ušetří na mzdách a provozních nákladech a půjdou s cenami dolů. JE JINÁ DOBA. Zákazníci se chovají tržně.
Reagovat
Datum: 26.3.2014 07:17
Titulek: volby do EU
Autor: ladislav
V sobotu se nám v divadle představí kandidát do voleb EU pan Keller. Eu je ta organizace, která bude časem kácet akáty, možná likvidovat brambory a rajčata a ..... Další človíček, který se chce poflakovat za naše peníze, jakoby zbytečný senát nestačil.
Reagovat
Datum: 24.3.2014 09:41
Titulek: CB pohrobci
Autor: Hrobařík
Na této strance http://vzpominky.nezavirejteoci.cz Je  kategorii známých radioamatérů a CBčkářů, kteří už nejsou mezi námi. Otevřít stránku a do vyhledávání / příjmení zadat jen -OK- , tedy pomlčka OK pomlčka a HLEDAT Nebo -CB-  .. pomlčka CB pomlčka a HLEDAT Vyskočí vám vaši známí. Rozklikněte a čtěte. Připište svoji vzpomínku-nemusíte být registrovaní.
Reagovat
Datum: 21.3.2014 07:12
Titulek: Bleší trh
Autor: radka
Před měsícem  se konal v Šumperku BLEŠÍ TRH. Další termín byl přislíben na 23.3.2014. BUDE?
Reagovat
Datum: 19.3.2014 00:47
Titulek: Hra civilní ochrany v závěru kvartálu
Autor: Jiří Skrbek
OTÁZKA Z ÚNORA. Jaký je plný název krizového stavu, u kterého lze použít zkratku SOS ? ODPOVĚĎ byla v Šumperku ve vývěsce u křižovatky Husitská a Kozinova. STAV OHROŽENÍ STÁTU. Krizový stav SOS může vyhlásit vláda. Mohou být nařízena opatření absolutně nezvyklá. Třeba pracovní povinnost. Nebo povinnost zapůjčit majetek. OTÁZKA  PRO  BŘEZEN. Čím se zabývá občanský spolek PODANÉ RUCE ? Odpověď hledat ve vývěskách civilní ochrany křižovatka Husitská a Kozinova, křižovatka Bludovská a Langrova, u prodejen Hruška na ul. Uničovská a na náměstí Republiky, ve výloze čistírny u hlavní pošty. Adresa pro sdělení odpovědi na otázku a pro výdej odměny 606 702 272, 583 388 508, jiri.skrbek@sumperk.cz, radnice Šumperk, nám. Míru, kancelář 508. První správnou již mám.
Reagovat

123...235236237...274275

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).