LISTÁRNA

123...234235236...274275

Přidat nový příspěvek

Datum: 8.4.2014 21:51
Titulek: Nevím
Autor: Jiří Skrbek
kde všude ve smontovně a přeskladišti pod Sněžkou a pod Pradědem místní konšelé přetřásají na svých jednáních civilní ochranu. V Šumpru se tak děje již řádku let. Minulý týden byl uzavřen minulý ročník. Rada města, komise rady města a zastupitelstvo města – vše bylo zpraveno. Podle dotazů tvrdím, že bylo i čteno. I touto štrekou je veřejnost informována o snažení. Kdyby si chtěl někdo počíst, zašlu příslušný elaborát.  
Reagovat
Datum: 7.4.2014 14:23
Titulek: My ČEŠI se nevzdáme, my se demokraticky uhulíme.
Autor: FUJTAJBL
Budeme hulit až do chcípnutí. http://www.blisty.cz/art/72742.html Za posledních deset let schválilo zákaz kouření ve veřejných místnostech mnoho zemí světa. Lidé se před zákazem obávali, že zákazníci přestanou chodit do hospod. Opak se stal pravdou. Kouření ve veřejných místnostech bylo ve většině evropských zemí zakázáno, protože kuřák způsobuje rakovinu nejen sobě, ale především jiným lidem
Reagovat
Datum: 7.4.2014 08:16
Titulek: NÁSTĚNKA CO. Tak kdy to konečně bouchne?
Autor: BUM+BUM
Supervulkány nějak se svoji aktivitou váhají. Ale v Jelévstounu už prchá zvěř, zdá se že se konečně dočkáme. Totálně zkolabuje letecká doprava, nastane ochlazení a minimum slunečního svitu a z toho hladomor. Změní se proudění vzduchu a moře. Vlivem celosvětového zatmění stoupne spotřeba el.energie a bude blekaut. Města zkolabují. Celosvětová ekonomika zkolabuje. My zkolabujeme také i s REJem. Kdo pošle nejpřesnější odhad doby kdy to bouchne na krizový štáb  bude vyhodnocený a dostane odměnu IN MEMORIAM.
Reagovat
Datum: 7.4.2014 08:03
Titulek: Krabicové mléko za poloviční cenu.
Autor: Vemeno z krabice
Proč po nějaké době krabicové otevřené mléko SHNIJE a normálně nezkysne jako normální čerstvé mléko? Kyška z normálního mléka se dá vypít, hnědá kapalina z krabicového zkyslého mléka je smrdutá a nepoživatelná a musí se vylít. Krabicové mléko má tedy poloviční užitnou hodnotu oproti čerstvému mléku, mělo by stát polovic.
Reagovat
Datum: 5.4.2014 06:40
Titulek: České děti jsou na druhém místě v Evropě
Autor: JEJDA
co se týká požívání alkoholu,drog a kouření. Viz čtvrtek TV Jílková "můžete do toho mluvit." Úspěch našeho školství a rodičovské výchovy. Snad se příští rok dostaneme na první místo !!!
Reagovat
Datum: 3.4.2014 23:39
Titulek: AJAK proti Alzheimerovi
Autor: Jiří Skrbek
V sobotu 5. dubna mezi 0830 a 1000 při relaci civilní ochrany na občanském  rádiu  splknem o tom, jak to Akademie J.A.Komenského činí. Před tím v pátek 4. dubna mezi 18tkou a 19tkou poví v éteru o své úchylce pozorovatel počasí z Vikýřovic.  
Reagovat
Datum: 2.4.2014 09:16
Titulek: Příčina krize
Autor: REK
„Příčinou krize je morální bída. Přelom hospodářské krize? Nevěřím v žádné přelomy samy od sebe. To, čemu  jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu. Mravní bída je příčina, hospodářský úpadek je následek. V naší zemi je mnoho lidí, kteří se domnívají, že hospodářský úpadek lze sanovat penězi. Hrozím se důsledku tohoto omylu. V postavení, v němž se nacházíme, nepotřebujeme žádných geniálních obratů a kombinací. Potřebujeme mravní stanoviska k lidem, k práci a veřejnému majetku. Nepodporovat bankrotáře, nedělat dluhy, nevyhazovat hodnoty za nic, nevydírat pracující, dělat to, co nás pozvedlo z poválečné bídy, pracovat a šetřit a učinit práci a šetření výnosnější, žádoucnější a čestnější než lenošení a mrhání. Máte pravdu, je třeba překonat krizi důvěry, technickými zásahy, finančními a úvěrovými ji však překonat nelze, důvěra je věc osobní a důvěru lze obnovit jen mravním hlediskem a osobním příkladem.“ Tomáš Baťa, 1932
Reagovat
Datum: 31.3.2014 17:20
Titulek: Radnice chce zrušit autobusové nádraží
Autor: Rex
Radnice chce zrušit autobusové nádraží a přesunout ho k železničnímu nádraží místo Domu barev. Už mají projekt. Nový dopravní terminál má za cíl sdružit autobusovou a železniční dopravu do jednoho místa tak, aby už cestující při přestupu nebyli nuceni přecházet frekventovanou komunikaci v ulici Jesenické. Západní část řešeného území je určena pro parkování automobilů, východní část je vymezena výhradně pro nový autobusový terminál se zázemím cestujících. Nástupiště jsou řazena šikmo a jsou kryta velkoplošným zastřešením. Podívejte, jak to má vypadat, kucky kucky: http://www.knesl-kyncl.com/cs/project/275.html
Reagovat
Datum: 31.3.2014 15:18
Titulek: Bída třepe krmíkem
Autor: BLOUD
V sumpermarketu mají všechna možná piva, plné regály, ale nealko BERTOLD za 5,90Kč nemají. Zase si ti zákazníci nechají vrtat kolena. Než aby koupili nějaké pořádné dražší pivo tak kupují tekutinu s pivní příchutí BERTOLD. Lidi jsou nepolepšitelní čím dál víc.  
Reagovat
Datum: 30.3.2014 06:55
Titulek: A je vymalováno
Autor: Auuuuú
http://byznys.lidovky.cz/brusel-chce-zakazat-nezamestnanost-mladych-praci-jim-ma-zarucit-stat-1j8-/statni-pokladna.aspx?c=A121203_132057_statni-pokladna_mev#utm_source=clanek.lidovky&utm_medium=text&utm_campaign=a-souvisejici.clanky.clicks A budeme jako za totáče. To je svoboda? Brusel chce zakázat nezaměstnanost mladých, práci jim má zaručit stát Mladí budou mít PRCOVNÍ POVINNOST  !?!?
Reagovat

123...234235236...274275

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).