LISTÁRNA

123...231232233...237238

Přidat nový příspěvek

Datum: 1.5.2013 07:59
Titulek: NA PRVNÍHO MÁJE - MÁME JÍT DO HÁJE
Autor: Josef.F.
Takto nás nabádá lidové úsloví a po letošním podivném počátku jara, může znít zvláště vyzývavě.....Mnozí z občanů tohoto státu se sice potácí v poněkud jiném HÁJI po celý rok a je možno si položit otázku, zdali svým vlastním přičiněním, nebou je tam zbudovaná cesta našimi zastupiteli z řad politiků po listopadovém chrastění sametem zavedla....Již na počátku této cesty jsem se divil, proč státní instituce nečiní nic proti podvodnému prodeji kšuntů naivním nebo postiženým občanům, proč je prakticky podporována lichva různých rádoby peněžních firem, včetně neslýchaného přístupu při exekucích za nicotné a čsto i účelové pokuty a nepatrné dloužky. O nepochopitelné podpoře gemblingu nemluvě....Odpovědí byl i výsměch výborných plavců v tomto prostředí s tím, že stát není opatrovník a nakonec naší věhlasní ekonomové typu pana Ševčíka, nehledě na takového všestranného genia, jako je již světově proslulý kLaus, nám servírují zcela jasně zářný cíl na konci již zmíněné cesty.....Jen se držet modré,té či oné značky....
Reagovat
Datum: 28.4.2013 22:00
Titulek: Šeříková atmoška
Autor: Jiří Skrbek
Relace civilní ochrany na občanském rádiu. Středa 1. května. 0830 - 1000. Mimo jiné splknem o výcviku obcí pro civilní ochranu, konaném 27. apríla na základně civilní ochrany Luže. Pátek 3. května. 1800 - 1900. Vsadím body, že bude info o máje ve Vikyrkách. Sobota 4. května. 0830 - 1000. Co to je enduro ? Enduro v Šumpasu ? Enduro a životní prostředí ? Pro zájemce a zájemkyni o adresu kanálu: Relace zpravidla na trojce.  
Reagovat
Datum: 28.4.2013 21:51
Titulek: Příjemný šábes
Autor: Jiří Skrbek
Předseda bezpečnostní rady a krizového štábu Města Šumperka, Zdeněk Brož, zahájil v sobotu 27. dubna na základně civilní ochrany Luže, v Šumperku, tradiční výcvik obcí pro civilní ochranu. Předseda krizového štábu Obce Vikýřovice, Václav Mazánek, na něj přivedl obecní komando civilní ochrany, složené výhradně z žen. Jestli pak při svém odhodlání jednou nedosáhnou stejného výsledku jako letos špička v podobě družstva civilní ochrany Obce Dolní Studénky ? Dobrovolníci civilní ochrany Města Šumperka a členové organizace č. 9 Českého červeného kříže v Olomouci, zajišťující přípravu a průběh akce, velebili poctivý přístup i u družstev Obce Bohdíkov a Vernířovice. Z Vernířovic přijely také ženy. Tak to má být JUPÍ !!! Puzzle civilní ochrana nejsou jen fitkobicepsy, hasiči a hasičky. Kdo tvrdí, že lidi nemaj zájem, tak kecá. Spokojení účastníci soboty si ťukali na čelo, proč i jiné obce nevyužívají akci nabízenou Městem Šumperk zadarmo svému okolí. A po závěrečném úklidu ještě jednou - dobrovolníci civilní ochrany - DĚKUJI.
Reagovat
Po přečtení celé nudné stránky projektu tohoto centra mi zůstalo v hlavě pouze, že: "Projekt umožní vznik dvanácti nových pracovních míst až jeden rok." A pak samozřejmě otázka: Kolik bude společnost stát to radění dvanácti lidem, bez záruky, bez odpovědnosti, bez koncepce, beze smyslu? Jó radit, to bysme uměli. Hlavně, že si umíme poradit s pěnězi z unie.
Reagovat
Datum: 20.4.2013 08:03
Titulek: Překvapení
Autor: ladislav
Vážení, byl bych docela příjemně potěšen, kdybyste dokázali reagovat na novinku, že Jednota Zábřeh pronajala celé horní poschodí šumperského obchodního domu uprostřed města Vietnamcům. V současné době mě napadá jen to, že se vietnamská komunita živí hracími automaty, výrobou pervitinu, pěstováním konopí a prodejem marihuany. A i kdyby slíbili , že tam budou prodávat jen ten čínský hadrový šunt, tak stejně nevěřím tomu, že časem nedojde na zmíněné. Jednota v Čechách se snaží prodávat pouze české zboží a začíná jim to jít. Čeho se ještě ve zdejšímskanzenu dočkáme?
Reagovat
Datum: 15.4.2013 22:46
Titulek: Asi volič
Autor: Jiří Skrbek
Děkuji asi voliči, který se jal volby a o5 volil. Tentokrát jinou formu zvelebení vývěsky civilní ochrany u prodejny Hruška na náměstí Republiky v Šumperku. Možnost volby existuje. VIVAT. Pak se ale nedivme. Skvělý náš regionální výrobek Šerák, použitý ke sdělení stavu šedé kůry mozkové při volbě, nemůže za to, že se vyskytl v údu vedeném z centra mdlého ducha. Na straně druhé výrobek nasvědčuje, že uvedené centrum se neuvedlo do provozních hodnot u Třeštíka. Na straně třetí se nedivme výsledkům voleb.  
Reagovat
Datum: 15.4.2013 13:59
Titulek: info
Autor: radka
Teda pane Skrbku, dnes asi nemáte den. Posledně jste dopoledne od Třeštíka odcházel nasáklej jako houba a dnes vám nechutná???
Reagovat
Datum: 14.4.2013 22:38
Titulek: Bez titulku
Autor: ...........
Bóže to jsou sračky, že sem vůbec lezu
Reagovat
Datum: 14.4.2013 11:12
Titulek: co zkusit diskgolf
Autor: aNONYM
Pokud by radnice chtěla ve Smetanových sadech náhodou udělat něco i pro lidi, tady je možná motivace: http://prerovsky.denik.cz/zpravy_region/v-prerove-otevrou-discgolf-park-jako-prvni-v-kraji-20130404.html
Reagovat
Datum: 11.4.2013 22:59
Titulek: Kápnutí božské
Autor: Jiří Skrbek
Vývěskové hérečky civilní ochrany v Šumperku v marci pěly - kerýpak to krizový stav má zkratku SN? Hérečka na náměstí Republiky u prodejny Hruška navíc ukápla božskou - Stav Nebezpečí. Při situaci civilní ochrany jej může použít hejtman Olomouckého kraje. Od Vltavy se mohou vyhlásit jiné krizové stavy. Připusťme možnost jejich existence. Cílem je vrátit vykloubenou situaci do normálu. Bude to zásah do běžných zvyklostí. Třeba různými nákazy. Od lidiček se nečeká nic menšího, než že se překonají a platný krizový stav budou respektovat. Nadávání na poměry, špekulace a vynucování dodržování je mrhání energií na všech stranách. Jedna z převlečených umělkyň špulí teď odpověď na předmájovou past na ducha - co to jsou dopravní značky "C09a" a "C09b" ? Kromě výše uvedené sboristky její další kolegyně dlí na adresách ul. Uničovská u prodejny Hruška, čistírna u hlavní pošty, ul. Bludovská a ul. Husitská.  
Reagovat

123...231232233...237238

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na animovanou komedii MIMI ŠÉF, kterou promítá šumperské kino OKO od 20. do 30. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kterou úspěšnou komedií se proslavili tvůrci nového animáku Mimi šéf?

a) Doba ledová
b) Madagaskar
c) Rákosníček

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ


Vstupenku na LADIES NIGHT EROTIC DANCE SHOW GLADIATORS, která se uskuteční v pátek 28. dubna od 19 hodin v H-clubu v Šumperku, vyhráli Elenka Hrbáčková ze Šumperka, Simona Jílková ze Šumperka, Daniel Balcárek z Rapotína a Vladislava Jančíková ze Sudkova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká u vstupu v H-clubu.