LISTÁRNA

123...230231232...249250

Přidat nový příspěvek

Datum: 12.9.2013 22:24
Titulek: Září ? Září
Autor: Jiří Skrbek
magazín civilní ochrany o 10 barevných stránkách. Vzpomenout je třeba srpnového čísla. V něm se Hra civilní ochrany ptala: Při jízdě autem 50sátkou a s nezapnutým pásem, čemu se rovná náraz hlavou do čelního skla ?  Výsledkem rovnice je pád ze třetího patra. Při takové prdě  se našinci vypaří vlastní mailová adresa, o čísle podprsenky u milenky ani nemluvě. Košer odpověď byla ve vývěsce civilní ochrany na ul. Bludovská, pod břízami u křižovatky s ul. Langrovou v Špk.  Občas se taky přistihnu jak se oblbuju, že na takovou chvilku nebo na takový kousek ….. Nově ve Hře září otázka, jaký význam (alespoň jeden) má v civilní ochraně číslo 3. Zvyklosti Hry a místa dalších vývěsek zůstávají zachovány. Asi proto, že se o nich na Hradě neví. Krom místa výše uvedeného lze vývěsky nalézt na ul. Uničovská u prodejny Hruška, ve výloze čistírny u hlavní pošty, na nám. Republiky u prodejny Hruška a na ul. Husitské. Kdyby se někomu na první pokus nepodařilo předat mně na radnici odpověď,  neklesejte na mysli. Hledám totiž na radnici úkryt, něco mne napadne, odskočím si, ale jsem rychle zpět.  
Reagovat
Datum: 11.9.2013 00:15
Titulek: Dědictví v galeriích.
Autor: Jiří Skrbek
V neděli pan Polách prováděl galerií městského hřbitova v Šumperku. Organizátorům Dnů evropského dědictví a panu Poláchovi děkuji. Před měsícem v galerii Vaňkovka  průvodce nechyběl. O jakém dědictví by mluvil ? V Špk autobusy informují, že nezaměstnané lidské zdroje mohou kromě galerie Moritz také do galerie Šantovka. I zde potomci nebudou dědit, to už teď je Tutovka.
Reagovat
Datum: 10.9.2013 09:26
Titulek: Bez titulku
Autor: L.
Udivuje je mě,jak se zde diskutuje o ničem.Někdo neví,co s volným časem
Reagovat
Datum: 7.9.2013 02:46
Titulek: Skuhraní nad REJem se mně nelíbí.
Autor: DobrýČlověk
Děkuji REJi za to že spravuje a udržuje tuto diskuzi v chodu.
Reagovat
Datum: 5.9.2013 03:05
Titulek: Koho budete volit? Jejda komunisti vyhrávají.
Autor: PAF
Reagovat
Datum: 5.9.2013 02:12
Titulek: Chcete si pokecat? Projekt-náhrada za REJ. Všichni o všem.
Autor: BEZ-REJ-NET
Reagovat
Datum: 5.9.2013 02:05
Titulek: Řešíme exekuce za vás. Bez poplatků.
Autor: WUF
Prodáme vaši nemovitost a najdeme vám místo pod mostem. Vaše REALITKA. Komfort dnešní doby za totáče pro lidi nedostupný.
Reagovat
Datum: 4.9.2013 16:39
Titulek: Ukradou vám děcko
Autor: PUF
Do a ze školy a školky zásadně osobně děti vodit, jinak je děcko nenávratně fuč. Počet unesených dětí v ČR každoročně stoupá. Úspěch tržního hospodářství. Vše se krade a prodává i děcka. Děcka jsou lukrativní zboží. Každá koruna dobrá. Je to krizová situace. Jak to řeší krizový štáb?
Reagovat
Datum: 2.9.2013 23:54
Titulek: Diskuze-strkání hlavy do oprátky.
Autor: MakoPako
Diskutujte, fejsbukujte, rajčatujte atd. Vaše aktivita je sledovaná nejrůznějšími způsoby z nejrůznějších důvodů. Dáte fotky na RAJČE a jste třeba na podpoře. Kdy jste to tam dali, co jste tam dali atd.? Jak to že nesedíte doma a lítáte po světě? Jak to že na to máte? Jak to že máte takový drahý fotoaparát? Kde jste na to vzali? A dalších 1000 různých info ze kterých se dá něco vytěžit hlavně proti vám.
Reagovat
Datum: 2.9.2013 14:29
Titulek: Šumperk x Prievidza - EVAKUACE
Autor: Krytka
http://www.prievidza.sk/obyvatel/civilna-ochrana/kam-ist-v-pripade-vyhlasenia-evakuacie/ V Preividzi ví občané kam se schovat v případě evakuace. V Šumperku občané ví, že se mají chodit dívat na Luže na rezavou techniku. V případě evakuace ví, že se paní radní schovají v krytu na radnici a občané můžou pochcípat dle vlasního výběru. Tak je to správné, tak je to športové.
Reagovat

123...230231232...249250

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru