LISTÁRNA

123...230231232...301302

Přidat nový příspěvek

Datum: 2.10.2014 17:38
Titulek: Jak nenaletět v říjnových volbách?
Autor: Anonym
Jak nenaletět v říjnových volbách? http://www.rekonstrukcestatu.cz
Reagovat
Datum: 2.10.2014 13:16
Titulek: ZA PRACHY PROREGIONU VŠECHNO CO???
Autor: Anonym
V LISTÁRNĚ TENTO PŘÍSPĚVEK NEJDE NAJÍT, ZASE ZMIZEL TAK TO TADY MÁTE ZNOVA VY CENZOŘI! Proč tu pořád mizí příspěvky kritické proti ProRegionu a proti papalášovi předsedovi ČSSD okresu Šumperk, odvolanému starostovi Loučné nad Desnou - Pavlovi Martínkovi? Dám to tady znovu a budu sledovat: není se čemu divit, že ten slint od šmejdů jako je ProRegion je takový blábol, jsou to stejní lidé a mediální poradce Mareček (bývalý novinář) umí asi zázraky. Jeden Marečkův (ProRegion) a Martínkův (ČSSD) pokus o zázrak možno vidět na YouTube. Jen pro otrlé povahy https://www.youtube.com/watch?v=sKxVPs81p_c
Reagovat
Datum: 2.10.2014 12:37
Titulek: Že by pohodové zejména z Vikýřovic ?
Autor: Jiří Skrbek
V pátek třetího pocity z Pohádkového lesa ve Vikýřovicích. Svěří se dobrovolní hasiči. V soboru čtvrtého zmínka třebas o Kleinech, Muzeum silnic z Vikýřovic. 3.10. 18 - 19 a 4.10. 08.30 - 10.00. Vše na občanském rádiu při relacích civilní ochrany.
Reagovat
Datum: 2.10.2014 12:37
Titulek: Odvolávám tímto Brože.
Autor: Odvolatel
Pokud bude sedět na dvou židlích volím ZÁSADNĚ komunisty kamkoliv. Blokovat navíc jedno pracovní místo navíc je bezohlednost.
Reagovat
Datum: 1.10.2014 23:15
Titulek: Není bez zajímavosti, že i šumperská politička
Autor: Houska&Vaňhová
Tereza Schreiberová získala od Výboru eurodotaci 13.648.468, - Kč na Pradědovo dětské muzeum v Bludově, resp. Schreiberové občanské sdružení Jeseníky přes hranici. Skutečně nepotřebujeme nové chodníky, nový asfalt na silnice, čističky, kanalizace, opravit chátrající kulturní památky a jiné veřejné investice, ale potřebujeme vynakládat astronomické sumy na soukromá muzea a fitness profláklých politiků? Nikdo ČR nenutil financovat nevhodné projekty, každý stát si může nastavit priority čerpání evropských fondů, jaké chce. Kvůli složitému a netransparentnímu systému distribuce evropských dotací, vysoké míře korupce a neefektivní veřejné správě patří ČR v oblasti čerpání dotací mezi nejhorší v EU, spolu s Rumunskem. Naopak mimořádně úspěšné v čerpání je Polsko a evropské dotace umožnily Polsku velký civilizační skok! V minulém programovacím období v letech 2007 až 2013 bylo v Polsku například vybudováno více než šest tisíc kilometrů nových silnic včetně 2,5 tisíce dálnic a rychlostních silnic, přes pět tisíc kilometrů nové či modernizované kanalizace nebo skoro dva tisíce kilometrů širokopásmových internetových sítí. Finanční podporu EU také využilo skoro šest tisíc polských podniků a 575 zdravotnických institucí. Proč my jsme neřekli prostřednictvím námi volených zástupců, že evropské peníze jednoduše půjdou na dopravní a technickou infrastrukturu a zdravotnictví, jak řeklo Polsko?
Reagovat
Datum: 1.10.2014 22:23
Titulek: I Íčkovi Langerovi (ODS) dali dotaci - 22,5 milionu
Autor: Houska&Vaňhová
Výbor Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava rovněž přidělil v roce 2014 evropskou dotaci 22.585.689,- Kč Občanskému sdružení Sportovní klub Véska na projekt víceúčelové sportovní haly a wellness ve sportovním areálu Véska. V médiích bylo přitom v minulosti mnohokrát propíráno, že vlastníkem celého Resortu Véska je kmotr Ivan Langer (ODS). Již před deseti lety, v roce 2004, upozornili na Langerovo "panství Véska" u Olomouce na rozhlasové stanici BBC Czech: "Občanská demokratická strana sice vládu v jednom kuse atakuje za rozhazovačnost, ale minulý týden prasklo, že čerstvý místopředseda ODS Ivan Langer zařídil devítimiliónovou rozpočtovou dotaci pro sportovní areál v obci Véska u Olomouce, kam jezdí hrát golf. Šéfem občanského sdružení Sportovní klub Véska je městský a krajský zastupitel Martin Major, který několik let působí v Langerově poslanecké kanceláři v Olomouci. Jednak je pozoruhodné, jestli mají zrovna takhle vypadat úspory v podání liberální opozice, a jednak je zajímavá symbióza, skrytá pod "zarytým soupeřením vládních a opozičních stran". Jak to, že tomu vládní poslanci nedokázali zabránit, to nemají pocit, že v Česku jsou potřebnější projekty pro investice?" Panství bývalého místopředsedy ODS Ivánka Langera: Kdo mu to zaplatil? http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/241752/panstvi-byvaleho-mistopredsedy-ods-ivanka-langera-kdo-mu-to-zaplatil.html Těžko se tedy Výbor Regionální rady může vymlouvat, že nevěděli, komu štědrou evropskou dotaci dávají. Zmiňovaný kumpán Martin Major (ODS) byl donedávna náměstkem primátora Olomouce a od 1. března 2014 je primátorem Olomouce.
Reagovat
Datum: 1.10.2014 21:34
Titulek: Bruštíkova (ODS) dotace 5,6 milionu z ROP Střední Morava
Autor: Houska&Vaňhová
Významný politik ODS Pavel Bruštík je zastupitelem Olomouckého kraje a nyní kandiduje na 2. místě kandidátky ODS v komunálních volbách v Zábřehu. Pavel Bruštík vlastní firmu Vitráže BRUŠTÍK s.r.o. s adresou Sušilova 1376/29 Zábřeh. Na stejné adrese Sušilova 1376/29 Zábřeh sídlí i Občanské sdružení Muzeum Vitráží, osobou oprávněnou jednat jménem Sdružení je Pavel Bruštík. Výbor Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava odhlasoval Bruštíkovu Sdružení na rok 2014 přidělení evropské dotace 5.593.477,- Kč na projekt Muzeum vitráží Zábřeh. Z této sumy je 5.400.000,- Kč určeno na výstavbu objektu muzea, vlastně přístavby ke stávajícímu objektu, dvě patra budou sloužit jako trvalá výstava skla a poslední patro bude jako přednáškové spolu s projekcí, podrobnosti: http://www.rr-strednimorava.cz/pro-prijemce/muzeum-vitrazi O rozdělění evropských dotací rozhoduje Výbor Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava a ve výboru zasedají hejtman Olomouckého kraje Jiří Rozbořil (ČSSD) a zastupitelé Olomouckého a Zlínského kraje: http://www.rr-strednimorava.cz/kontakty/vybor-regionalni-rady   Zastupitelé Olomouckého kraje tedy odhlasovali přidělení pětimiliónové evropské dotace svému kolegovi, zastupiteli Olomouckého kraje Bruštíkovi.
Reagovat
Datum: 1.10.2014 18:09
Titulek: klasika z dílny ČSSD
Autor: Ing. aNONYM dr. h. c.
V novinové inzerci slibuje ČSSD řešit lichvu. Proč to neudělala v době, kdy tady 20 let přerušovaně vládla, už v inzerátu není. Asi mají své voliče za úplné blbce.
Reagovat
Datum: 1.10.2014 16:00
Titulek: problem sprejeri
Autor: milan
ve volbach ani jedna strana neslibuje resit problem se sprejerama, ktery nici mesta, nove domy a ploty.
Reagovat
Datum: 1.10.2014 15:31
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
Ježíííš to je úroveň. Ať žijou diskuze, ve kterých se každý ubožák může anonymně otírat o úspěšné lidi :-(((
Reagovat

123...230231232...301302

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FESTIVAL ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky v hodnotě 390 korun na festival BÝT ŽENOU, který se uskuteční v sobotu 26. května v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářek, které půjdou na festival zadarmo.


Soutěžní otázka:

Kolikátý roční festivalu Být ženou se letos v Šumperku koná?

A) druhý
B) třetí
C) čtvrtý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert hanácké kapely STRACENÉ RÁJ, který se uskuteční v pátek 18. května v Domě kultury Šumperk, vyhráli Marcel Krmíček ze Zábřeha, Martin Petřek z Libiny, Alena Zbíralová z Leštiny, Zdeněk Vavřiník ze Šumperka a Jitka Klaclová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h).