LISTÁRNA

123...239240

Přidat nový příspěvek

Datum: 27.6.2015 17:30
Titulek: Už máme imigranty v Šumperku?
Autor: Kukáč
Kolik a kde, kde jsou ubytovaní? Kde se zdržují? Co dělají? Nebo v Šumperku ještě nejsou? Krizový štáb nic nehlásí? Už je tato otázka na nástěnce? Posílejte fotky do fotokoutku. Soutěž-kdo bude první !!!
Reagovat
Datum: 27.6.2015 17:18
Titulek: „Jsem Šumperský patriot, a připadá my,
Autor: Nádhera
že jsme se v Šumperku vrátili do minulosti,“ psal Martin Janíček voličům. Za tuto a podobné hrubky, za které by na základní škole dostal pětku, se stalo ANO před volbami v Šumperku terčem posměchu. Teď se směje předseda dozorčí rady VHZ Martin Janíček.
Reagovat
Datum: 27.6.2015 17:10
Titulek: Uplatila Brožova koalice opozici ANO korytem ve VHZ?
Autor: Nádhera
Připadá vám normální, že předsedou dozorčí rady miliardové obecní firmy Vodohospodářská zařízení Šumperk, a.s. (VHZ) je Martin Janíček (ANO), den vzniku jeho funkce 27. března 2015? Opoziční zastupitel z ANO Martin Janíček je živnostník, nemá vysokoškolské vzdělání, zabývá se obchodem s realitami, správou a údržbou nemovitostí v Šumperku. Byl odsouzen za trestný čin, údajně ublížení na zdraví, což se v Šumperku propíralo před volbami. Na dotazy ale neodpověděl. Výpis z trestního rejstříku má prý čistý, protože si požádal o zahlazení odsouzení. Dozorčí rada je kontrolní orgán, dohlíží na výkon působnosti představenstva a činnost společnosti. Např. kontroluje, zda je uskutečňovaná podnikatelská či jiná činnost v souladu s právními předpisy a stanovami. Jaké k tomu má Janíček schopnosti, co asi ví o vodohospodářství? O ekonomii? Brožovo vedení má jen těsnou většinu čtrnácti hlasů z celkem 27 zastupitelů, koaliční smlouvu podepsaly NEZÁVISLÁ VOLBA - 5, ČSSD - 5, KDU-ČSL - 3, Strana zdravého rozumu - 1. Vypadá to, že koalice uplatila nezpůsobilého opozičního zastupitele ANO Janíčka korýtkem, jenže korýtko je v obecní firmě VHZ a za naše vodné a stočné.
Reagovat
Datum: 27.6.2015 01:25
Titulek: Poslední dobou je všechno čím dál divnější.
Autor: Bedna Šalamoun
Vybudovat lepší svět se jaksi moc nevede. Šlo by to, ale každý občan by musel být členem nějaké bezpečnostní složky vlastního státu, kde by bylo málo osobních selhání. Zatím to vypadá tak, že ať děláme co děláme nic nenaděláme. každý občan musí být trvale připojen na sledovací zařízení a do toho posílat neustále online jak zvuk tak i obraz z prostředí ve kterém se nachází. Snad se to povede. Je to něco ve stylu aplikace Bůh je vševidoucí, vševědoucí a všemohoucí.
Reagovat
Datum: 26.6.2015 17:53
Titulek: Já uskočím až poletí kulička
Autor: Numíka
Reagovat
Datum: 26.6.2015 17:38
Titulek: Na co je televize
Autor: TVkáká
Reklama je účelem, podstatou; programy jsou jen vyplněním mezer." Programy extistují jen proto, aby inzerenti našli způsob, jak vás přimět ke sledování svých reklam. http://eldar.cz/kangaroo/citanka/mander.html
Reagovat
Datum: 26.6.2015 15:48
Titulek: Jezte zeleninu a ovoce-jsou zdravé !!
Autor: Pandulín
Např. po kupovaných jahodách se pěkně osypete-jsou stříkané proti plísním a když se po něčem neosypete tak máte jedy určitě v těle. Momentálně se neprojevují ale ukládají v některých orgánech. Dobrou chuť !!
Reagovat
Datum: 26.6.2015 10:24
Titulek: Kvíz pro znalce
Autor: Kvízák
1--Podaří se EU po 585tém konečném termínu dohodnout s Řeckem? 2--Podaří se EU po 146 pokusu vyřešit krizi s imigranty? 3--je EU vůbec něco schopna se svým královsky placeným aparátem vyjednat? Krmě zakřivení banánů?
Reagovat
Datum: 25.6.2015 07:19
Titulek: Chcete kvalitní zážitek na celý život?
Autor: Metformiňák
Pořiďte si cukrovku !!! Když chcete žít tak se do smrti pořádně nenajíte a když se najíte tak rychle a blbou smrtí zemřete. Nejúčinnější léčba cukrovky byly koncentráky. Lidé kteří se z nich vrátili měli dlouhou životnost. Byli absolutně bez cukru a tuku. Polévka z řepy a 1 krajíček chleba na týden a těžká práce 20 hodin denně.
Reagovat
Datum: 24.6.2015 18:38
Titulek: Jejich revírem je VHZ, jejich tempo je vražedné.
Autor: Anonym
Manažerem projektu rekonstrukce kanalizací Horní Pomoraví II za gigantických 1,6 miliardy korun je nějaký amatér automechanik z ANO. Projekt je realizovaný z Evropských fondů, v civilizovaných zemích EU by kromě patřičného vzdělání a manažerské praxe byl vyžadována i certifikace projektového manažera. Skandální politikaření a personální bahno dorůstá obludných rozměrů.
Reagovat

123...239240

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA TERMINÁTORA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční sci-fi TERMINÁTOR GENISYS s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli, které promítá šumperské kino Oko od 9. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména výherců, kteří půjdou na film zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje vůdce lidí v blízké budoucnosti ve filmu Terminátor?

a) John Connor
b) Morfeus

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)
VYHODNOCENÍ:
Vstupenku na koncert PAVLA ŠPORCLA, který zahraje v rámci Klášterních hudebních slavností v Šumperku 7. července, vyhráli Dana Kocourková z Libiny, Marie Mihulková z Vikýřovic, Ilona Pavelková z Rapotína, Aleš Gronych z Bohdíkova a Josef Krejčí z Bludova. Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně přímo u vstupu na koncert.