LISTÁRNA

123...224225

Přidat nový příspěvek

Datum: 23.4.2015 11:18
Titulek: Lavičky bez manuálu.
Autor: LaLamila
Mládež nová, inteligentní posametová neumí používat bez manuálu lavičky v parku atp. Ve škole ani doma jim nebylo vysvětleno jak se na lavičce sedí. Tak to odkoukali od slepic a sedávají jako slepice na hřadě na opěradle lavičky a láptěmi od bláta se opírají o sedátko lavičky. Je to zajisté pozůstatek doby předsametové. A můžou za to komunisti.
Reagovat
Datum: 22.4.2015 03:29
Titulek: SETKÁNÍ JAVOŘÍČKA SE ZÁSTUPCI MĚSTA ŠUMPERKA
Autor: Anonym
Obyvatelé lokality Javoříčko a Blanická ul. podepsali už druhou petici (!), protože radní bez jejich souhlasu odhlasovali změnu jednosměrky na obousměrku a radní ustoupit nechtějí. Takhle to dopadá, když městu šéfuje Brož, který se přistěhoval do Šumperka v 60. letech. JAVOŘÍČKO A ČESKÁ ČTVRŤ STOJÍ NA VYSUŠENÉ BAŽINĚ a žádné kamiony by tudy jezdit neměly. Javoříčkem nyní jezdí spediční kamióny do střediska Toptransu. Obyvatelé správně namítají, že jim hrozí popraskání zdiva. Setkání zástupců města Šumperka a občanů z lokality Javoříčko a Blanická ul. a jiných se uskuteční v pondělí 4. května 2015 od 16:00 hodin v zasedací místnosti MěÚ Šumperk v Rooseveltově ul.
Reagovat
Datum: 22.4.2015 02:41
Titulek: Máte zaplacené sociální pojištění?
Autor: Tester
http://moneymag.cz/duchody-penze/4353-kolik-let-se-vam-uz-zapocetlo-na-duchod-zdarma-si-to-ohlidejte Od letošního března má každý občan možnost kdykoli, snadno a především zdarma zjistit aktuální STAV svého KONTA evidovaných dob důchodového pojištění, a to bez toho, aby musel od úřadu výpis svých dob pojištění žádat. Cesta k tomuto kontu vede přes ePortál ČSSZ, díky kterému mají lidé nástroj k tomu, jak si zkontrolovat, že zaměstnavatel potvrdil sociální správě dobu jejich důchodového pojištění a hrubé příjmy ve správné výši. POZOR NA POROZUMĚNÍ PSANÉMU TEXTU !!
Reagovat
Datum: 22.4.2015 01:25
Titulek: POZVÁNKA NA ČTVRTEČNÍ ZASTUPITELSTVO
Autor: Anonym
Pozvánka na 8. zasedání Zastupitelstva města Šumperka. Ve čtvrtek 23. dubna 2015 se od 15:00 hodin v zasedací místnosti MěÚ Šumperk v Rooseveltově ul. uskuteční 8. zasedání městského zastupitelstva. Jedním z témat jednání bude např. obecně závazná vyhláška o provozování loterií, obecně závazná vyhláška o odpadech, bude předložena zpráva o plnění strategického plánu rozvoje za rok 2014 a zpráva o činnosti obecního živnostenského úřadu za rok 2014. Opět je zařazen bod o situaci ve společnosti Vodohospodářská zařízení, a.s. Celý program: http://www.sumperk.cz/cs/sprava-mesta/organy-mesta/zastupitelstvo-mesta/pozvanka-na-zasedani-zastupitelstva-mesta-sumperka.html
Reagovat
Datum: 21.4.2015 07:07
Titulek: Zde se objevil specialista na chápání textu.
Autor: Hoch
Jasně a zřetelně vysvětlil jak text chápe. A to tak, že ostatní text nechápou. Asi má nastudovanou příručku JAK KOMUNIKOVAT S LIDMI. Nebo ZAKÁZANÉ METODY KOMUNIKACE. Udělat ze sebe mistra a z ostatních blbce, kteří jeho inteligenci nesahají po kolena. U něho je problém s pochopením výkladu pojmů a v tom má CHÁPATEL hlavní problém. S okolním světem si pak nerozumí.
Reagovat
Datum: 20.4.2015 17:26
Titulek: TI KDOŽ SE MÝLILI BY MĚLI PŘIZNAT OMYL
Autor: Josef F.
NA POČÁTKU DEVADESÁTÝCH LET v Šumperku ve velkém sále KD téměř celý sál vyskakoval v euforii, když kLaus s pobočníkem Mackem za přítomnosti šumperských představitelů ohlupovali Šumperáky v akci ohlupování národa......Je do jisté míry omluvitelné, že v dané době mnozí uvěřili, ovšem je otázkou, že vydrželi ve svém omylu i po tzv. sponzorských večeřích, nestoudné privatizaci atd.atd......My, kdož jsme nepodlehli a kritizovali kLausiádu od samého počátku, pochopitelně zadostiučinění či radost necítíme, snad jen jistý smutek podtržený kLausovou nemravnou a možno říci zločinnou amnestií, bohužel podepsanou i podpantofelníkem Nečasem......
Reagovat
Datum: 20.4.2015 07:45
Titulek: Klaus se diví a za nic nemůže
Autor: Diviš
Reagovat
Datum: 20.4.2015 07:33
Titulek: A máme vás
Autor: Mikroš
http://www.novinky.cz/veda-skoly/365531-zadne-klice-ani-karty-zamestnancum-implantovali-pod-kuzi-cipy.html   Nikdo se neztratí. Kde se dají sehnat čtečky mikročipů? Každé nově narozené dítě dostane mikročip.
Reagovat
Datum: 18.4.2015 17:17
Titulek: Pronajměte byt a běžte se oběsit.
Autor: Hindik
http://www.novinky.cz/domaci/366879-majitel-bytu-nesmi-najemnikum-zakazat-skoro-nic.html    Majitel bytu nesmí nájemníkům zakázat skoro nic Podepsali jste pronajímateli bytu ve smlouvě výpovědní lhůtu a on vás chce nyní vystěhovat? Nesmí. Zakázal vám chovat domácí zvířata? Nesmí. Nepovolil vám zapsat si v bytě trvalé bydliště? Ani to nesmí.
Reagovat
Datum: 16.4.2015 12:04
Titulek: Diskuze které stojí za to.
Autor: Hájek
Ty jsou z reálného života, hlavně od žen-maminek, vychovávjících děti mnohdy za velmi těžkých podmínek a ne od uřvaných samolibých kohoutů rvoucích se na politickém hnojišti. http://www.rodina.cz/diskuse
Reagovat

123...224225

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA EROTIKU ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na erotické drama PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI, které promítá kino Oko v Šumperku 28. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno výherce, který půjde do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje hlavní ženská postava knižního bestselleru Padesát odstínů šedi?

Odpovědi posílejte do čtvrtku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku Vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ:
Vstupenku na koncert skupiny VLADIMÍRA MIŠÍKA & ETC., který se uskuteční v pátek 24. dubna v DK Šumperk, vyhráli Sylva Janetová z Bludova, Marie Nekolová z Nového Malína, Ivo Klimeš z Bušína, Libuše Hodinová ze Šumperka a Zdenka Bernardová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po - pá, 14 - 18 hodin).