LISTÁRNA

123...288289

Přidat nový příspěvek

Datum: 14.4.2016 04:42
Titulek: Divošky v TV zpravodajství.
Autor: Kukadlík TV
Divošky se už integrovaly do celého TV zpravodajství. Policajt-násoska, už po druhé nasosaný,  rozmlátí 50 aut, exekutoři kvičí že se z nich stane 3000 nezaměstnaných, nebudou mít na jídlo a budou si brát nebankovní půjčky, použitelné dělníky nemáme, nikdo nic neumí, za 15 tisíc nikdo dělat nechce, protože je to plat na živoření, děcka v tělocviku se mrzačí, protože jsou nemehla, zdravotnictví je v rozkladu a premiér usoudil že by se s tím mělo něco dělat, vojáci poskakují v supermarketech a lákají nové vojáčky, ale není z čeho vybrat, protože je mládež fyzicky zdegenerovaná, děcka ne řemesla nejdou, protože neumí udržet kladívko a nerozeznají ho od šroubováku no a prostě v TV samá legrace. Stojí za to zpravodajství sledovat. Zdá se že ČR jako celek je neschopná samostatného života. Asi budeme muset celou ČR prodat.
Reagovat
Datum: 13.4.2016 10:14
Titulek: Firmy hledají zoufale dělníky
Autor: Kluka
samozřejmě kvalifikované. Nabízejí až 15 tisíc hrubého !!! No neberte to !! Na zaplacení nájmu, stravy atd. si budete k nabídce vzít nebankovní půjčku. Manažeři firem hledající dělníky jsou ve stavu ohrožení.
Reagovat
Datum: 12.4.2016 01:14
Titulek: Dopravu na Jesenicku zkomplikují výluky a oprava silnice
Autor: Schlamperei Šlendrián
Železniční trať z Bludova do Jeseníku, turisty nazývaná Nebelova trať podle filmu Alois Nebel, kterou se loni po problémech se stavebními firmami nepodařilo opravit, bude zrekonstruována letos. Snad. Státní organizace Správa železniční dopravní cesty (ŠZDC) zahájí ve čtvrtek 14. dubna 2016 nepřetržitou výluku na trati mezi Šumperkem a Jeseníkem v úseku Bludov - Hanušovice - Lipová Lázně. Výluka se dotkne také tratě 294 z Hanušovic do Starého Města pod Sněžníkem. Vlaky nahradí na téměř půl roku autobusy. Ukončení výluky je naplánováno na 3. října 2016. Výluka na trati z Bludova do Jeseníku poprvé začala loni 20. července a byla kvůli ní rovněž zavedena náhradní autobusová doprava. Dvě veřejné zakázky na této trati vysoutěžily s cenou 843 milionů korun (bez DPH) francouzská stavební firma EUROVIA CS (zakázka na rekonstrukci zhruba 20 kilometrů železniční trati mezi Bludovem a Hanušovicemi, název zakázky "Revitalizace trati Bludov – Jeseník", evidenční číslo zakázky 404134  https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/cs/Form/Display/598974 ) a za 713 milionů korun sdružení maďarské firmy A-Híd a české firmy KLEMENT, která patří majiteli společnosti Eltodo Liboru Sadílkovi, jistě si pamatujete na Mirka Topolánka a Eltodo (název zakázky "Odstranění propadu rychlosti na trati Krnov – Šumperk, v úseku Bludov – Hanušovice (mimo) – Ramzová (mimo) – Jeseník (mimo)" evidenční číslo zakázky 510035 https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/pl-pl/Form/Display/605665   Jelikož česko-maďarské sdružení firem Klement a A-Híd zahájilo práce na úseku Hanušovice – Jeseník opožděně a v září 2015 oznámilo SŽDC, že zakázku nestíhá včas dokončit, smlouva s Klement a A-Híd musela být zrušena a zakázka znovu vysoutěžena. Kdo zvítězil, SŽDC ještě neoznámila, nabídky uchazečů se otevíraly až 29. března 2016, evidenční číslo zakázky 630484 https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/pl/Form/Display/648167 Zakázka měla být navíc původně financována z evropských peněz, které stát bude muset nejspíše vracet. Dále je tu také plánovaná silniční uzavírka Červenohorského sedla od 16. dubna 2016 do 14. listopadu 2016 z důvodu realizace stavby "Silnice I/44 Červenohorské sedlo jih", za 248 milionů korun ji provádějí firmy Metrostav, a.s. a Kareta Bruntál, vedoucí účastník Metrostav, a.s. To bude zas kvalita jak na tunelu Blanka... https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/cs/Form/Display/537111
Reagovat
Datum: 10.4.2016 19:58
Titulek: TAK NEVÍM ZDALI JÁSAT......
Autor: JOSEF F.
Dnes se pochlubil ministr vnitra, že kriminalita klesla o 14%....Nedávcná zkušenost mě nutí pochybovat.....Ačkoliv recidivista spáchaL snadno prokazatelný zločin vůči seniorovi, policie případ odložila a akceptrovala průhlednou rafinovanost pachatele se vším všudy, podobně se zachovalo i SZ v ŠUMPERKU...No, a i tak se přece dá snížit kriminalita, jak snadné, že......
Reagovat
Datum: 9.4.2016 17:54
Titulek: VIDEO Tygr v Jeseníkách
Autor: Wolfgang
Tygří mládě Diego ve Fauna parku v Lipové-lázních http://sumpersky.denik.cz/galerie/tygr-v-jesenikach.html?mm=6858029
Reagovat
Datum: 9.4.2016 12:11
Titulek: FOTO a popis hledaného v odkazu
Autor: Netutlal Netlumič
Už 3 dny pobíhá po Zábřeze ozbrojený kriminálník s pistolou s tlumičem (na co asi tlumič, že?) A žádná slavná ani zdejší média nejsou schopna zveřejnit FOTO a popis hledaného feťáka či magora. Rodiče dětí jsou v šoku a nikdo raději nevychází ven, aby to nekoupil... Tak tady toho hustýho týpka máte - na hodnýho strejdu z pískoviště fakt nevypadá . : . . . http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=13540406161405 .  .  .   Ozbrojen ANO   .  .  .   TETOVÁNÍ HRUDNÍK PRSA TETOVÁNÍ BŘICHO TETOVÁNÍ LEVÁ PAŽE TETOVÁNÍ ZÁDA TETOVÁNÍ KRK VZADU  .  .  .  
Reagovat
Datum: 8.4.2016 18:05
Titulek: Elektrizace železnice Šumperk-Kouty nad Denou
Autor: Tomáš Ňorek
Dobrý den,není to ani tak přípěvek,ale spíš dotaz.31.října byla dokončena elektrizace trati Šumperk -Kouty.Od té doby nebylo o této akci zděleno nic.Každý týden čekám,že se  něco podrobnějšího dozvím z vašeho týdeníku,ale bohužel.Zddělte proím,alepoň v krátkosti,kdy pojede první elektrický vlak a kdy začnou jezdit pravidelně.Mylím,že by to zajímalo nejen mne,ale spoutu dalších čitatelů a odběratelů týdeníku Týden.Děkuji za odpověď.   Ňorek Tomáš Vikýřovice
Reagovat
Datum: 7.4.2016 19:01
Titulek: Starosto-senátor Brož a krvavá zrůda Savčenková
Autor: Víte, koho jste zvolili?
Vystoupení šumperského senátora Zdeňka Brože (KDU+NV) na včerejší schůzi Senátu 6. 4. 2016: "Děkuji za slovo, paní předsedající, pane ministře, dámy a pánové. Já mám jenom velmi stručný dotaz. Jestli bych pana ministra mohl požádat o sdělení těch států, které zablokovaly to usnesení vůči Naděždě Savčenko." O co konkrétně šlo: Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) informoval v podvečer 16. března 2016 v Senátu o pozicích vlády a programu nadcházejícího jednání Evropské rady. 29 ze 40 přítomných senátorů odhlasovalo usnesení, že "Ruská federace je povinna propustit ukrajinskou poslankyni Nadiju Savčenkovou atd.". Šumperský senátor Zdeněk Brož nehlasoval, byl totiž od 18 hod do konce jednání 20:30 hodin nepřítomen, ačkoli je místopředsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost. Asi ho pozice vlády nezajímala nebo odešel na vlak. http://senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasy?G=15804&O=10 Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se pak 17. a 18. března 2016 zúčastnil Evropské rady v Bruselu. Na tomto jednání hlav států a předsedů vlád zemí EU Sobotka navrhl do závěrů summitu zařadit formulaci, kterou by se prezidenti a premiéři osmadvacítky postavili za Savčenkovou. Německo a Francie (Merkelová a Hollande) a několik dalších představitelů Sobotkův návrh odmítlo a Sobotka se pěkně ztrapnil. "Poníženě nesl švestičky z vlastní zahrádečky do Bruselu a oni ho kopli do řiti, patolízala hnusnýho. Dobře mu tak, jenže tohle individuum má hroší kůži," komentovali občané na internetu. http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/397996-cesi-na-summitu-otevreli-kauzu-savcenkove-francie-a-nemecko-se-ji-odmitly-zastat.html Proč Zdeněk Brož, třetina senátorů a sociálně demokratický premiér Sobotka podporují ukrajinskou fašistku Savčenkovou, která mučila zajatce, pálila je cigaretou, mlátila trubkou a měla přezdívku "krvavá Naděžda", je otázka. Možná by měl někdo použít podobné metody na ně.
Reagovat
Datum: 7.4.2016 09:49
Titulek: Kvóty na emigranty-přidělování
Autor: IMImax
Do každé obce bude alokovaný počet emigrantu podle klíče :Počet tisíců obyvatel = počet imigrantů. Příklad PRAHA má 1000 tisíců obyvatel. Bude  ta přiděleno 1000 imigrantů. Přerov má 50 tisíc obyvatel, dostane 50 emigrantů. Podle tohoto klíče již naši bruselští emisaři projednávají přidělování imigrantů. Vláda a politici se naoko brání, ale EU byrokratům podlehnou a přistoupí na kvóty. Strčit např. 1000 imigrantů do Lanškrouna už nepůjde. Naši volení zástupci to prosadí. Šumperk dostane asi 40 imigrantů. Budou bydle v objektu bývalé vojenské správy.
Reagovat
Datum: 6.4.2016 20:54
Titulek: Tržní gothaj
Autor: Ztuk
https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10009814-gothaj#nejnovejsi Z totáče zákazníci na dobrý gothaj měli-dnes mají jen na šmejd. Bída jim změnila chuťové buňky.
Reagovat

123...288289

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert šansoniérky RADŮZY, která zahraje v úterý 7. června v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména výherců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo kdysi objevil zpěvačku Radůzu a pomohl jí ke slávě?

A) Pavlína Jíšová
B) Zuzana Navarová

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ:

Dvě vstupenky na vyprodaný koncert skupiny O5 a Radeček, který se uskuteční v pátek 27. května na střeše šumperského divadla, vyhrál Jaromír Kolčava z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Divadla Šumperk.