LISTÁRNA

123...190191

Přidat nový příspěvek

Datum: 28.8.2016 14:09
Titulek: Jinřiška Vágnérová
Autor: Jan
Jedná vyčuraná duchodkyně ze šumperka která má krásný důchod jako Půchov stále má málo a proto  si ještě přividělá že sousedům stale ze schranek kaufland a jiné reklamy Vykrada?Pak vse do sběru dáva aby mela na džigola a na heru.Aby si u sexi džidola mohla zaplatit sexi nahou aferu.A ruku chce mít stále na pero.
Reagovat
Datum: 28.8.2016 04:02
Titulek: Debilita naše hoby
Autor: Můza
http://1url.cz/vti8s národ průběžně zblbne - dopady na ekonomiku budou katastrofální -
Reagovat
Datum: 28.8.2016 02:17
Titulek: Teď půjde o život
Autor: Hrobař
http://1url.cz/Dti8i Prý bude hezky! Ano-hezky sucho. Kde všude přijdou o vodu? Bude to zkouška ohněm. Voda přece tekla vždy, poteče i teď-argument pomatenců. Nepoteče, budete na suchu. ČR přechází do režimu polopouště. Vláda je ve střehu a uvažuje o boji proti suchu.
Reagovat
Datum: 27.8.2016 15:17
Titulek: Pořiďte si dítě
Autor: PABLB adoptivní
http://1url.cz/fti6j Vlastní zkušenost-nejlepší doporučení. Za blbost se platí. Důstojné a radostné stáří vám zajistí exekutorská komora.
Reagovat
Datum: 27.8.2016 03:45
Titulek: Jurečka je jediný politik
Autor: Cák
který dokáže vypěstovat brambory pro sebe a pro ostatní občany, na rozdíl od ostatních kecalů-teoretiků.
Reagovat
Datum: 26.8.2016 01:29
Titulek: Klíčové okamžiky kauzy Králík
Autor: Nevolte kmotry
V roce 2014 se brněnská expozitura Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) začala zabývat vodohospodářským projektem pro pět měst na Šumpersku za 1,6 miliardy korun. Podnikatel a tehdejší vlivný člen ČSSD v Olomouckém kraji Jaroslav Králík tam jedné z firem poskytoval poradenství.  Protimafiánský útvar kauzu postupně předal olomoucké krajské kriminálce, vedené Karlem Kadlecem, jedním z klíčových hráčů v kauze Vidkun. Toho tehdy znervóznili jeho spolupracovníci. Řekli mu, že případ upoutal pozornost Prahy, respektive špiček české policie. Zvýšený zájem o Králíkův případ spočíval v blížícím se sjezdu vládní ČSSD, který se konal v březnu 2015. A hlasy delegátů z Olomoucka na něm byly důležité.     To vše vyplývá z rozhovorů zachycených v první polovině roku 2015 protimafiánským útvarem, který tajné záznamy pořídil v rámci operace Vidkun. Lidové noviny rekonstruovaly průběh těchto rozhovorů.    Pondělí 23. února 2015     Policejní štěnice zachytily v olomoucké kavárně Cafe Delux schůzku šéfa olomoucké kriminálky Kadlece s vlivným podnikatelem a přítelem Ivana Langera Ivanem Kyselým. Detektivové jejich schůzku popsali takto: „Kadlec s Kyselým hovoří o vztazích mezi funkcionáři ČSSD (mimo jiné o hejtmanovi Jiřím Rozbořilovi, Milanu Chovancovi či Jaroslavu Králíkovi – pozn. red.) a mimo jiné o jejich napojení na plukovníka Zdeňka Laubeho (náměstek policejního prezidenta– pozn. red.). Rozebírají postoj policejního prezidenta (Tomáše) Tuhého k Jaroslavu Králíkovi, mluví o vazbě mezi plukovníkem (Liborem) Krejčiříkem a policejním prezidentem či o vztazích mezi hejtmanem Jiřím Rozbořilem a policejním prezidentem.“     Schůzka ukázala, že Kadlece tehdy znervóznil ředitel Úřadu služby kriminální policie a vyšetřování Milan Pospíšek (ve funkci skončil loni v říjnu krátce po zátahu v kauze Vidkun). „Víš, co se stalo?“ ptá se Kadlec Kyselého. „Před deseti dny přiletěl Milan Pospíšek a říkal: ‚Zavolal si mě Laube a říká: Ty organizuješ něco proti sociální demokracii na severní Moravě?‘“ Na to Kadlec podnikateli Kyselému sděluje, že i jeho si náměstek Laube zavolal. Bavit se měli o navýšení počtu policistů v řadách kriminalistů, Laube se ho však údajně ptal i na případ prostějovského lobbisty Králíka. Kadlec před Laubem mlžil. „Říkám: Co? Králík. Říkám: Co to je, kdo to je? Dělal jsem blbýho,“ popisoval šéf olomoucké kriminálky Kyselému.     Zdroj: http://www.lidovky.cz/rekonstrukce-klicove-okamziky-kauzy-kralik-ktera-miri-na-policejni-spicky-16f-/zpravy-domov.aspx?c=A160825_201235_ln_domov_mpr
Reagovat
Datum: 26.8.2016 00:05
Titulek: Kdo za to může ?
Autor: Jiří Skrbek
Politik Jiří Zemánek ČSSD představuje svoje názory. Bravo. Konečně něco jiného než jen rozesílání obecných lesklých plků reklamní agentury od Vltavy týden před volbami. Stran jeho názoru na lázně v Olomouckém kraji se těším na dodatek. U tématu Schrothovy lázně v Lipové říká – „…. že se podařilo najít východisko po krachu ….“. Nic se nestane jen tak, to jen jedna nyní velmi obtížně ověřitelná historka praví, že jistá žena porodila a byla panna. Inu v této sympatické lázeňské záležitosti se těším na další díl seriálu – komu se podařilo ?, komu patří dík ?, jakým postupem se to podařilo ?. Nejde  o podrobnosti z obchodního tajemství, ale o hlavní hráče a jejich hlavní tahy. A pak. Když jde o součást info v předvolebním festivalu ČSSD, mám to chápat tak, že o resuscitaci lázní v Lipové se zasloužila ČSSD z Olomouckého kraje ?
Reagovat
Datum: 25.8.2016 12:36
Titulek: Chlastat se bude
Autor: Pivoňka
http://1url.cz/Uti9K To zase někdo vinařsky zaloboval.
Reagovat
Datum: 25.8.2016 11:52
Titulek: Baraba mi šaha na babu ....
Autor: stíhací bombardér HAVEL
Jarek Nohavica  https://www.youtube.com/watch?v=iR_HnoXY4B8
Reagovat
Datum: 24.8.2016 13:00
Titulek: Chyť si svého pokémona Franto!
Autor: pokemon
"Jedním z lovců je i dvaadvacetiletý Michal Benýšek, který se hrou baví společně s kamarády. „Je to chytře udělaná hra, která se navíc stále vyvíjí, docela to člověka pohltí. Ale nejsem zase fanatik, takže pokémony lovím nejčastěji při cestě z práce a do práce."
Reagovat

123...190191

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na festival FLÁM FEST, který se uskuteční v pátek 9. září v plaveckém areálu v Zábřeze a v jehož programu vystoupí Monkey Business, Václav Neckář, Voxel a další. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje doprovodná kapela Václava Neckáře?

a) Boláky
b) Bacily

Odpovědi posílejte do čtvrtku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku Vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ:

Vstupenku na koncert věnovaný královně šansonu EDITH PIAF u příležitosti 100. výročí jejího narození, který pořádá DK Šumperk v úterý 13. září, vyhráli: Marta Halamková ze Šumperka, Iva Kohler ze Šumperka, Zbyněk Vašíček z Písařova, Veronika Oláhová z Bludova a Jitka Rejnusová ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.