LISTÁRNA

123...284285

Přidat nový příspěvek

Datum: 4.12.2017 17:26
Titulek: Charita pro Haiti
Autor: Duch lásky
http://www.haiti.cz/cz/o-haiti/baie-de-henne NTEJNER PRO HAITI JE NA CESTĚ 30. listopadu 2017, Olomouc - Kontejner s humanitární pomocí pro chudé Haiťany  vyrazil o posledním listopadovém dni z Olomouce na dalekou cestu.
Reagovat
Datum: 4.12.2017 11:28
Titulek: Jak Chorvati slaví
Autor: Kulda
V Chorvatsku se každoročně slaví výročí vítězství nad Muslimy. Velká sláva, zvony zvoní a všude jsou děkovné mše k tomuto výročí. Kdo tam nebyl, ten to neví. Info pro Skrbka a Bohuše. Doplnit zvěsti pro školáky.
Reagovat
Datum: 4.12.2017 06:09
Titulek: Chce to něco aktuálního a ne historii
Autor: Zvědavec
O čem se dnes všude mluví a co nás může ohrozit? Čeho jsou plná media? Co doporučuje krizový štáb občanům až se do sebe pustí severní Korea a USA a vznikne celosvětový konflikt? Je to na spadnutí. Nebo krizový štáb o tom neví nebo strká hlavu do písku? Možná poradí náš všeznalý Bohuš. Úhybné bláboly o tom, že k tomu nemůže dojít jsou mimo mísu.
Reagovat
Datum: 3.12.2017 23:33
Titulek: Diagnóza: občanské rádio
Autor: Jiří Skrbek
Doděláme to  a s radostí !Po prvním pátku a první sobotě kráčí první středa v prosinci, 6. prosince.08:30 začíná relace civilní ochrany na občanském rádiu. Zvu k příspěvkům na jakékoliv téma. Já budu mimo jiné pokračovat z knihy o válce v Jugoslávii dalším úryvečkem souvisejícím s nouzovým přežitím. Což je téma civilní ochrany a to docela zásadní.12:10 zkouška sirén. Také tady se popichuje k zamyšlení nad nouzovým přežitím. A sice, co to je "STOP" ? 12:45 začíná relace civilní ochrany na občanském rádiu pro základní školy.
Reagovat
Datum: 3.12.2017 14:00
Titulek: KVÍZ-co nás čeká nebo nečeká.
Autor: Vánoční Bohuš INTUISTA
Za jak dlouho půjde ke dnu letadlová loď po zásahu mírovým atomovým torpédem? Mají letadla na palubě plováky nebo půjdou ke dnu také? Umí piloti plavat? Umí letadlová loď pracovat v režimu ponorka? Do jaké hloubky? Prodávají se vánoční stromky v protiatomovém provedení? Lze se pod ně schovat? Budeme po Vánocích ještě živí? Jak se těší děti na novoroční ohňostroj?
Reagovat
Datum: 3.12.2017 11:41
Titulek: O čem ještě Skrbek nemluvil
Autor: Záchranář
Reagovat
Datum: 2.12.2017 17:33
Titulek: Hlavní třída
Autor: Albert
„Kdokoliv si míní osvojovat právo soudce na poli pravdy a vědění, ten ať čeká, že ho zdrtí smích bohů.“ Kniha Chatrč, kap. 11, str. 151
Reagovat
Datum: 2.12.2017 10:34
Titulek: ZAS MORESY KRYSÍ -
Autor: Josef F.
DNESKA, JAKO KDYSI....K nepřeberné plejádě kontraverzních výroků a činů, které musí společnost nutně narušovat, přidal Zeman Hradní další....A to, když dá se říci pochválil krajně extremistického Okamuru a z výšin svého podivně nabytého úřadu se hanlivě vyjádřil o svém soupeři  v boji o Hrad, profesorovi Drahošovi.....Ten vyjádřil obavy z PROPAGANDY, KTERÁ SE SNAŽÍ ODPORNÝM STYLEM dehonestovat jeho osobu, k čemuž, jak jsem přesvědčen má pádný důvod.....Baziliščí pohled Zemanův, který fascinuje armádu jeho frustrátů, které si také sám vytvořil a tvoří, slibuje znovuzvolení, takže se už retušéři připravují na další úpravu jeho portrétu na nových poštovních známkách a portrétech....
Reagovat
Datum: 1.12.2017 11:34
Titulek: Na dýcháncích CO nejsou probírané masky
Autor: Vždy připraven
Reagovat
Datum: 30.11.2017 19:43
Titulek: strana bukvic
Autor: radka
Tak se tak hloupě nehádejte. Bukvice mají teď i svoji stranu a to je TOPka. Tam si můžete i vybírat. Expředseda TOPky Kraďousek vás rád přijme, dělají nábor.
Reagovat

123...284285

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).