LISTÁRNA

123...288289

Přidat nový příspěvek

Datum: 9.4.2016 17:54
Titulek: VIDEO Tygr v Jeseníkách
Autor: Wolfgang
Tygří mládě Diego ve Fauna parku v Lipové-lázních http://sumpersky.denik.cz/galerie/tygr-v-jesenikach.html?mm=6858029
Reagovat
Datum: 9.4.2016 12:11
Titulek: FOTO a popis hledaného v odkazu
Autor: Netutlal Netlumič
Už 3 dny pobíhá po Zábřeze ozbrojený kriminálník s pistolou s tlumičem (na co asi tlumič, že?) A žádná slavná ani zdejší média nejsou schopna zveřejnit FOTO a popis hledaného feťáka či magora. Rodiče dětí jsou v šoku a nikdo raději nevychází ven, aby to nekoupil... Tak tady toho hustýho týpka máte - na hodnýho strejdu z pískoviště fakt nevypadá . : . . . http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=13540406161405 .  .  .   Ozbrojen ANO   .  .  .   TETOVÁNÍ HRUDNÍK PRSA TETOVÁNÍ BŘICHO TETOVÁNÍ LEVÁ PAŽE TETOVÁNÍ ZÁDA TETOVÁNÍ KRK VZADU  .  .  .  
Reagovat
Datum: 9.4.2016 05:07
Titulek: Dobrý nápad-malá vodní díla.
Autor: Vodnik
http://1url.cz/atKHY jen aby trochu pršelo-ani kapka vody nazmar-chce to ale novou daň podle plochy střechy-to prosadí vodárenská loby, protože se jim sníží odběr vody a tím zisky. Výběr daně by mohla spravovat jako vždy nějaká zisková neziskovka. Majitel objektu si bude muset povinně nádrž na dešťovku úměrnou velikosti střechy. Nádrže musí být elektricky vyhřívané aby v zimě nezamrzly. Na nádrže bude muset být povolení od životního prostředí jako na každá jiná vodní díla.
Reagovat
Datum: 8.4.2016 18:05
Titulek: Elektrizace železnice Šumperk-Kouty nad Denou
Autor: Tomáš Ňorek
Dobrý den,není to ani tak přípěvek,ale spíš dotaz.31.října byla dokončena elektrizace trati Šumperk -Kouty.Od té doby nebylo o této akci zděleno nic.Každý týden čekám,že se  něco podrobnějšího dozvím z vašeho týdeníku,ale bohužel.Zddělte proím,alepoň v krátkosti,kdy pojede první elektrický vlak a kdy začnou jezdit pravidelně.Mylím,že by to zajímalo nejen mne,ale spoutu dalších čitatelů a odběratelů týdeníku Týden.Děkuji za odpověď.   Ňorek Tomáš Vikýřovice
Reagovat
Datum: 7.4.2016 19:01
Titulek: Starosto-senátor Brož a krvavá zrůda Savčenková
Autor: Víte, koho jste zvolili?
Vystoupení šumperského senátora Zdeňka Brože (KDU+NV) na včerejší schůzi Senátu 6. 4. 2016: "Děkuji za slovo, paní předsedající, pane ministře, dámy a pánové. Já mám jenom velmi stručný dotaz. Jestli bych pana ministra mohl požádat o sdělení těch států, které zablokovaly to usnesení vůči Naděždě Savčenko." O co konkrétně šlo: Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) informoval v podvečer 16. března 2016 v Senátu o pozicích vlády a programu nadcházejícího jednání Evropské rady. 29 ze 40 přítomných senátorů odhlasovalo usnesení, že "Ruská federace je povinna propustit ukrajinskou poslankyni Nadiju Savčenkovou atd.". Šumperský senátor Zdeněk Brož nehlasoval, byl totiž od 18 hod do konce jednání 20:30 hodin nepřítomen, ačkoli je místopředsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost. Asi ho pozice vlády nezajímala nebo odešel na vlak. http://senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasy?G=15804&O=10 Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se pak 17. a 18. března 2016 zúčastnil Evropské rady v Bruselu. Na tomto jednání hlav států a předsedů vlád zemí EU Sobotka navrhl do závěrů summitu zařadit formulaci, kterou by se prezidenti a premiéři osmadvacítky postavili za Savčenkovou. Německo a Francie (Merkelová a Hollande) a několik dalších představitelů Sobotkův návrh odmítlo a Sobotka se pěkně ztrapnil. "Poníženě nesl švestičky z vlastní zahrádečky do Bruselu a oni ho kopli do řiti, patolízala hnusnýho. Dobře mu tak, jenže tohle individuum má hroší kůži," komentovali občané na internetu. http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/397996-cesi-na-summitu-otevreli-kauzu-savcenkove-francie-a-nemecko-se-ji-odmitly-zastat.html Proč Zdeněk Brož, třetina senátorů a sociálně demokratický premiér Sobotka podporují ukrajinskou fašistku Savčenkovou, která mučila zajatce, pálila je cigaretou, mlátila trubkou a měla přezdívku "krvavá Naděžda", je otázka. Možná by měl někdo použít podobné metody na ně.
Reagovat
Datum: 7.4.2016 09:49
Titulek: Kvóty na emigranty-přidělování
Autor: IMImax
Do každé obce bude alokovaný počet emigrantu podle klíče :Počet tisíců obyvatel = počet imigrantů. Příklad PRAHA má 1000 tisíců obyvatel. Bude  ta přiděleno 1000 imigrantů. Přerov má 50 tisíc obyvatel, dostane 50 emigrantů. Podle tohoto klíče již naši bruselští emisaři projednávají přidělování imigrantů. Vláda a politici se naoko brání, ale EU byrokratům podlehnou a přistoupí na kvóty. Strčit např. 1000 imigrantů do Lanškrouna už nepůjde. Naši volení zástupci to prosadí. Šumperk dostane asi 40 imigrantů. Budou bydle v objektu bývalé vojenské správy.
Reagovat
Datum: 6.4.2016 20:54
Titulek: Tržní gothaj
Autor: Ztuk
https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10009814-gothaj#nejnovejsi Z totáče zákazníci na dobrý gothaj měli-dnes mají jen na šmejd. Bída jim změnila chuťové buňky.
Reagovat
O půl deváté na občanském rádiu počíná relace, že šumperské radnice a to na trojce. Inu ve druhé půli se na občanských vlnách ozve Miroslav Kobza. Tento pán z Českého rozhlasu Olomouc ujíždí na návštěvách míst v krásném okolí Pradědu, kde neselfují, zaplať pánu Bohu, žádní Japonci. Až jednou do těch uměle zasněžovaných luk a hájů povede přirozená elektrifikovaná železnice, tak to asi bude jiný šálek čínského čaje. 10 minut po dvanácté zkouška sirén připomene, že při jarním úklidu máme vynechat šuplata, kde jsou  schovány letáky civilní ochrany.      
Reagovat
Datum: 4.4.2016 18:34
Titulek: Hepčík-chrchly-chrchly
Autor: Hyhulaamil
to mně už drží 14 dní a nemůžu se z toho dostat říkají někdy pokladní v supermarketech. A proč nejdete marodit? To bych byla rychle bez práce. A prskají na zboží a zákazníky dál. Není nad tržní hospodářství.
Reagovat
Datum: 1.4.2016 16:18
Titulek: Specialisti v PENNY-stále ve střehu!
Autor: Alkoholka-stopka
Poslední dobou se jim u pokladny čím dál víc stává že účtují některé zboří 2 x, slevněné zboží za normální cenu atd. Způsobů jak ošidit zákazníka je hodně. Když na to náhodnou zákazník přijde pokladní řekne sorry a je to vyřízené. Když dáte omylem čokoládu do kapsy pozvou na vás policajty. Pokladní vidí staršího člověka, tak ho sejme jednou ranou. Je to pro seniory cvičení-musejí být stále ve střehu. Pokladní za přehmaty, vždy ve svůj vlastní prospěch žádné postihy nemají. Když se to stane, zastavím pokladnu dokud nepřijdou policajti a i s vedoucí pokladní zadupeme do země. Už je toho moc děvčata z PENNY. SORRY to nespraví. Prostě mně okradli. A to jim jen tak neprojde.
Reagovat

123...288289

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na stand-up comedy populárního herce Ondřeje Sokola, která se uskuteční v úterý 3. května v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti výherců, kteří půjdou za zábavou zadarmo.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází herec a režisér Ondřej Sokol?

A) z Mohelnice
B) ze Šumperka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)VYHODNOCENÍ:

3x DVD s Michalem Nesvadbou a 4x dvě vstupenky na dětský pořad Michalovi mazlíčci, který se uskutečnil v neděli 24. dubna v DK Šumperk, vyhráli Jana Polášková ze Zvole (DVD), Michaela Dušková ze Šumperka (DVD), Jana Kouřilová z Hrabenova (DVD), Jarmila Dokoupilová ze Šumperka (vstupenka), Anna Valentová z Bohutína (vstupenka), Lucie Winklerová z Olšan (vstupenka), Jana Stuchlá ze Šumperka (vstupenka), Anna Laštůvková z Loučné nad Desnou (vstupenka).
Blahopřejeme! Výhercům byla výhra předána v den akce.