LISTÁRNA

123...221222

Přidat nový příspěvek

"Z obrázku vyplývá, že k neustálému bezpečí občanů ČR je zapotřebí ochrany obyvatelstva i ochrany osob a majetku..." . . . " Z matice rizik vyplývá, že nejohroženějšími aktivy jsou jednoznačně přítomní lidé... Přítomnost nějaké hrozby nám značí, že při jejím přehlédnutí nebo zanedbání může dojít ke vzniku nebezpečí, rizika. Proto je vztah mezi hrozbou a rizikem závislý na analýze rizik..."    .  .  .  . http://digilib.k.utb.cz/bitstream/handle/10563/34487/mat%c4%9bj%c4%8dkov%c3%a1_2015_dp.pdf?sequence=1&isAllowed=y
Reagovat
Datum: 10.1.2017 19:46
Titulek: Skrbek šel od 1. ledna do důchodu,
Autor: Anonym
nová vedoucí bezpečnostní rady je Bc. Zuzana Matějčková!
Reagovat
Datum: 10.1.2017 18:04
Titulek: šašci
Autor: jan
Nechte J.Skrbka na pokoji co vám vi šašci udělal!Radši se doma podívejte do zrcadla a pak blbě pindejte!
Reagovat
Datum: 10.1.2017 11:52
Titulek: Rada radničnímu radovi
Autor: Mjr. Bonzak
Pán veĺkomožný súdruh Skrbok, nastartuj namísto bonzování svého (veřejného)radničního tanka s pásy ZE SKVĚLÉ SOVĚTSKÉ OCELI a odstraň překážku údržby městsky-veřejného (tedy i TVÉHO radničního) prostoru . . .
Reagovat
Datum: 10.1.2017 00:24
Titulek: Možná si to přečte, nejen dotčený
Autor: Jiří Skrbek
Šumperk, B. Václavka, sloup veřejného osvětlení číslo 2862. Pod sloupem stojí bílý Favorit 4M5 4598. Když už si řidič či majitel svůj soukromý majetek odložil do veřejného prostoru (jehož část je i moje), bylo by slušné, aby tak učinil způsobem nebránícím nejen zimní údržbě chodníku. Nedivím se řidiči plužidla, že než by ulomil zrcátko čučící z auta do chodníku a pykal, tak na příslušný úsek chodníku hodí bobek.
Reagovat
Datum: 8.1.2017 21:46
Titulek: Pravidlo č.2
Autor: Jiří Skrbek
Při čtení pravidel Horské služby Jeseníky pro chování lyžníků na bílých svazích má našinec na dlani také almanach pro chování mezi lidmi. Jaké je například pravidlo č.2 z celkových deseti ? Toť otázka současné Hry civilní ochrany. Odpověď je v některé z vývěsek civilní ochrany. I předchozí otázka a odpověď je v souladu s běžným životem. "Při hašení požáru hasícím přístrojem nechť proud hasiva míří na hořící předmět, ne na plameny". Pravila vývěska ve výloze čistírny u hlavní pošty. Jak zřejmé a prosté. Řešme základ problému a ne jeho vnější efekt. Třeba u  spravování  veřejného prostoru. Jak „hoří“ pražská střecha  politické strany, když „neexistují a tudíž nehoří“ základy baráku ze základních buněk v dědinách ? Rekapitulace vývěsek s tématikou civilní ochrany v Šumperku: U prodejen Hruška – ulice Uničovská a na kraji náměstí  Republiky. U křižovatek ulic Bludovská a Langrova,  ulic Husitská a Kozinova. Olomoucká 2. Výloha čistírny u hlavní pošty. Před Gymnasiem na Masarykově náměstí.
Reagovat
Datum: 8.1.2017 18:16
Titulek: Jak se máme na 40% v česku
Autor: restart
http://tvprogram.idnes.cz/\r\n\r\n\r\nDokument. Opakování 9.1./ČT2 a 13.1./ČT2. Může se to stát i vám. Míša netušila, že se ocitne na ulici, Jiří zůstal sám na dvě malá vnoučata, Bahjat Sido s rodinou usiluje o azyl a Lucie má pádný důvod dostat se z vězení.\r\n\r\nMůže se to stát i vám. Míša netušila, že se ocitne na ulici, Jiří zůstal sám na dvě malá vnoučata, Bahjat Sido s rodinou usiluje o azyl a Lucie má pádný důvod dostat se z vězení. Premiéra dokumentárního seriálu o lidech, kteří se snaží znovu normálně žít. Režie Š. Maixnerová Šestidílný cyklus Ztraceni v Česku sleduje osud čtyř respondentů (i rodin), kteří se vlastním i cizím zaviněním ocitli na společenském, psychickém i ekonomickém dně. Proč? Protože čtyřicet procent občanů ČR má nedaleko k chudobě a motá se v dluhové pasti. Každý druhý z nás má k pádu jen krok. Monitorovali jsme široký profesionální i občanský mechanismus případné pomoci i to, zda funguje „pomož si sám“. (Nefunguje) Nový formát Ztraceni v Česku životy respondentů nefinancoval, ale členové štábu byli praktickou oporou. Zkusili jsme do hry vrátit obyčejnou lidskou pomoc, zájem a doprovod. Výsledek? Tři ze čtyř respondentů se vyhoupli znovu do normálního života. Čtvrtá si ještě chvíli počká, ale minimálně záznam její snahy jí další kroky v životě ulehčí. Žádná z cest nebyla přímá a jednoduchá. Ale může být vodítkem pro další, kteří se v cyklu částečně, či cele najdou.\r\n\r\n
Reagovat
Datum: 7.1.2017 14:42
Titulek: Drtinová expertka na multikulturalizmus
Autor: AuuuuuuuJauuuuuuu
Reagovat
Datum: 6.1.2017 14:48
Titulek: Bez titulku
Autor: Vémě kravské
http://1url.cz/btpAp   Centrum proti terorizmu a hybridním hrozbám. Co Centrum není a co dělat nebude? Centrum nebude novým bezpečnostním sborem, ani orgánem činným v trestním řízení, ani zpravodajskou službou. Centrum nebude mít „tlačítko na vypínání internetu“. Centrum nebude vnucovat lidem pravdu ani provádět cenzuru. Nebude z internetu ani z tištěných médií odstraňovat žádný obsah. Bude pracovat primárně s otevřenými zdroji dostupnými každému a bude i otevřeně komunikovat s občanskou společností, médii a dalšími subjekty. Centrum nebude nikoho „zavírat do vězení“, „vyslýchat“ nebo s někým vést jakákoli řízení. Centrum nebude šířit ničí propagandu, ale odborné poznatky z oblasti bezpečnosti a vzniká po vzoru obdobných analyticko-komunikačních pracovišť, která již dnes existují zejména v Pobaltí nebo např. ve Velké Británii. Centrum bude mimo jiné i upozorňovat na závažné dezinformace a bude směrem k veřejnosti i směrem ke státním institucím poskytovat odborná stanoviska, v nichž bude jakožto státní instituce samozřejmě vycházet z platné ústavy České republiky
Reagovat
Datum: 6.1.2017 01:54
Titulek: A už nemusíme myslet
Autor: Vémě kravské
Reagovat

123...221222

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o 2 vstupenky na výpravný film VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ s Mattem Damonem v hlavní roli, který promítá šumperské kino OKO ve středu 25. ledna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který půjde do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

V jakém filmu Matt Damon nehrál kosmonauta?

a) Marťan
b) Interstellar
c) Sunshine

Odpovědi posílejte do čtvrtku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku Vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ:
Vstupenku na koncert svérázného písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v DK Šumperk v pátek 27. ledna, vyhráli: Jana Gronychová ze Šumperka, Josef Haramia ze Šumperka a Jana Brzková ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.