LISTÁRNA

123...325326

Přidat nový příspěvek

Datum: 10.10.2018 19:59
Titulek: Postavíme mafii autobusák dle Cekrova projektu
Autor: Anonym
Postavíme mafii autobusové nádraží dle Cekrova projektu. Projekční firma Cekr CZ, s.r.o. patří Luďkovi Cekrovi, což je bratr zastupitele Luboše Cekra z Brožovy strany Nezávislá volba. USNESENÍ z 97. schůze rady města Šumperka ze dne 16. 8. 2018. 4756/18 Přestupní terminál Šumperk – uzavření dodatku č. 1 ke smlouvě o dílo č. 17SMP143 Rada schvaluje uzavření dodatku č. 1 na posunutí termínu ke smlouvě o dílo č. 17SMP143 na zpracování projektové dokumentace na akci: „Přestupní terminál Šumperk“ se společností Cekr CZ, s.r.o., Mazalova 57/2, 787 01 Šumperk, IČO 27821251. Termín odevzdání dokumentace pro realizaci stavby se posouvá do 04.09.2018, termín odevzdání rozpočtu a výkazu výměr se posouvá do 17.09.2018. Termín: 30.08.2018 Zodpovídá: Ing. Volf Ing. Pavel Volf je nový vedoucí odboru rozvoje a investic (RUI) MěÚ Šumperk po paní inženýrce Bittnerové. https://www.sumperk.cz/cs/sprava-mesta/organy-mesta/rada-mesta/usneseni-rady.html
Reagovat
Datum: 10.10.2018 19:59
Titulek: Volební slib Lidovců a Brožovců: Postavíme mafii autobusák
Autor: Anonym
Naše priority: Postavíme nové autobusové nádraží a upravíme celý prostor přednádraží, slibují voličům KDU-ČSL PRO ŠUMPERK. Vybudování moderního autobusového nádraží, slibuje NEZÁVISLÁ VOLBA ve svém volebním programu. Na protest dala výpověď v dubnu 2017 vedoucí odboru rozvoje a investic Městského úřadu Šumperk Ing. Irena Bittnerová. Paní inženýrka Bittnerová řekla novinářům, že projekt na proměnu nádraží řídí lobbistická skupina kolem akciové společnosti ČSAD OSTRAVA, které jde vedení Šumperka coby budoucímu provozovateli na ruku. Ing. Bittnerová: „Podle mého názoru a dostupných indicií lobbistická skupina budoucího provozovatele řídí akci přes vedení města, a to jen ke svému prospěchu.“ Proměnu nádraží řídí lobbisté, tvrdí šéfka odboru a na protest končí https://olomouc.idnes.cz/vedouci-odboru-rozvoje-a-investic-sumperk-rezignovala-pg7-/olomouc-zpravy.aspx?c=A170411_2318652_olomouc-zpravy_lds
Reagovat
Datum: 10.10.2018 19:36
Titulek: Hlas pro SPD
Autor: Jiří Skrbek
Ladislav Boxan, B. Václavka 11, Šumperk. Důvod, abych dal i SPD hlas. Toho by si měl Tomio vyfotit na propagační letáky, aby ukázal koho má prakticky na mysli. Smrtelně nemocný. Pokrývač, co nemůže najít práci. Majitel tří aut.  Dluhů jako kvítí. Co doktorů a študovanejch lidí okolo něj skáče. V podstatě mi jej do života poslalo samo nebe. Vždycky, když chci vnukům vysvětlit, co je to svinstvo, nemusím se dlouho trápit.   Schází 3. republika a komunistický paragraf „příživa“.
Reagovat
Datum: 10.10.2018 16:48
Titulek: https://www.youtube.com/watch?v=chCMlDlbecY
Autor: I. pirátská
Jak je vidět, tak zkušenosti s nerudným, otráveným a neochotným úřednictvem mají i na Západě, kde komunistické strany nikdy nevládly. Tudíž častý argument, že za naše blbé úředníky může bolševik, je evidentně příliš povrchní. Je to v lidech a byrokratickém systému, který je mačká do své formičky - víceméně nezávisle na aktuální politické ideji.
Reagovat
Datum: 9.10.2018 12:50
Titulek: Imagine, John Lennon
Autor: Yoko On
Představ si, že neexistuje nebe Je to snadné, když to zkusíš Žádné peklo pod námi Nad námi pouze obloha Představ si všechny ty lidi Žijící pro dnešní den... Představ si, že neexistují státy Není těžké si to představit Nemít pro co zabíjet či umírat A také žádné náboženství Představ si všechny ty lidi Žijící v míru... Možná si říkáš, že jsem snílek Ale já nejsem jediný Doufám, že se k nám jednoho dne připojíš A svět bude v jednotě Představ si, že není žádný majetek Zajímalo by mě, zda to dokážeš Není potřeba být nenasytný či hladovět Bratrství člověka Představ si všechny ty lidi Jak sdílejí celý svět... Možná si říkáš, že jsem snílek Ale já nejsem jediný Doufám, že se k nám jednoho dne připojíš A svět bude žít v jednotě.
Reagovat
Datum: 8.10.2018 14:54
Titulek: alternativa z roku 2008
Autor: Paměť národa
BIS: Ruské rozvědky chtějí v Česku vyvolat odpor k radaru ?                                                                             Je to osvědčená taktika. Už Hermann Göring řekl: "Ale nakonec je to vláda státu, jež určuje politiku a získat pro ni lid je lehké, ať již v demokracii nebo ve fašistické či komunistické diktatuře. Je lehké lidi přesvědčit, aby podpořili svoji vládu. Potřebujete jen jim říct, že byli napadeni a pak odsoudit pacifisty pro nedostatek vlastenectví a ohrožování země. Funguje to tak všude." Nepřipomíná vám to něco?
Reagovat
Datum: 8.10.2018 09:51
Titulek: Bez titulku
Autor: jan
Anonyme Ty máš uši a nebo Ti v hlavě jen bzuči?
Reagovat
Datum: 7.10.2018 20:20
Titulek: Národ chce více NATO, více Bruselu a více Sudeťáků
Autor: Komunální horor
Komunální horor: V Praze zvítězili koně amerických neoconů, na krajích zvítězili Babišovi globalčiky a na okresech v polovině republiky vyhráli koně česko-německého landsmančaftu a Sudeťáků! To nevymyslíš! Totální krach tradiční levice v podobě ČSSD a KSČM, SPD skončila se 155 mandáty dokonce daleko za ČSSD! Konceptuální válka o Čechy a Moravu je spuštěna, Novum Ordo a tři hlavy hydry! Národ chce více NATO, více Bruselu a více Sudeťáků. Víme, proč je výsledek takový, jaký nastal! https://aeronet.cz/news/komunalni-horor-v-praze-zvitezili-kone-americkych-neoconu-na-krajich-zvitezili-babisovi-globalciky-a-na-okresech-v-polovine-republiky-vyhrali-kone-cesko-nemeckeho-landsmancaftu-a-sudetaku/
Reagovat
Datum: 7.10.2018 19:00
Titulek: Alespoň něco se nemění
Autor: Jan
Včerejší výsledek voleb nám nechal alespoň jednu jistotu i nadále budeme mít v zastupitelstvu herce, tedy spíše komedianta. Po vysoce nastavené laťce panem Králem a paní Olgou nyní nastupuje mistr šmíry, tiskový mluvčí a nynější "ředitel kina Oko" velký manažer, Kamil Navrátil. Konečně bude na zastupitelstvu veselo až nám předvede jakým je přínosem pro blaho všech občanů. Člověk bez názoru a bez vize. Prostě Šumperák každým coulem, věřím že se budeme bavit.
Reagovat
Datum: 7.10.2018 12:09
Titulek: Volte SPD
Autor: aNONYM
Neskutečný trapas strany japonského imigranta. Skoro poslední místo v počtu získaných mandátů. Až je mi vás, zoufalci, skoro líto, jak vám to voliči nandali.
Reagovat

123...325326

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert kapely TURBO, která vystoupí v DK Šumperk v pátek 26. října. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce vydala kapela Turbo první album?

A) 1981
B) 1987
C) 1984

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na beznadějně vyprodaný festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 19. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Mirka Jílková z Libiny a Vladimír Urbanec ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.