LISTÁRNA

123...290291

Přidat nový příspěvek

Datum: 6.2.2018 21:50
Titulek: A co politické strany
Autor: Jiří Skrbek
…….a politická hnutí, jejich místní organizace, okresní a krajské managamenty ??? A jejich starost o voliče, třeba i po volbách ??? Není kam jít s kelcnama. Co Syřané, Brusel, pan Andrej Babiš, ALE zubaři jsou riziko ! Jen s akčními Floriany nechci na kremačku čekat, ještě bych rád kousek telecího zakousl. Až se bude příští rok oslavovat 30, tak budu teskně konstatovat, že v tvrdých dobách před 40kou by se nemohlo stát, abych bloudil a hledal zubaře. Máme banány, barevné TV, běžky,  PANAPR, na Hlavní třídě mohu nahlas nadávat na pana Miloše Zemana, mohu kdykoliv svobodně letět pařit do Paříže, ale se zubama  můžu jít tak leda do …….. Varianty řešení ? 1. Že by ta zlotřilá EU dala dotacu, když si to neumíme zařídit sami. Až budu ležet na zubařském lehátku, to bude nade mnou plno hvězdiček. Jedny bruselské na stropní ceduli, abych věděl komu mám být vděčen. Druhé uvidím ty moje. Třetí uvidím zase ty moje, při placení. 2. Kdysi SD Jednota provozovala pojízdné prodejny. Co kdyby vzor inovace a vstřícnosti Škoda Auto dodala a okolo Pradědu jezdily mobilní ordinace s personálem z Ukrajiny.
Reagovat
Datum: 5.2.2018 21:47
Titulek: Šumperk pod knutou zlodějských lidovců
Autor: UE32
BRUSLENÍ JEN 3 HODINY 45 MINUT TÝDNĚ PRO VEŘEJNOST,  to je výsměch!!!!!!!!!!!!! Hlavně, že se mají politici dobře v orgánech obecní firmy Šumperské sportovní areály!!!!!!!!!!!!!! 6.2.2018 úterý 17:00-18:00 40 Kč, 10.2.2018 sobota 15:30-17:00 50 Kč, 11.2.2018 neděle 9:30-10:45 40 Kč. V Jeseníku mají denně otevřené venkovní kluziště s umělým ledem, které je v provozu od prosince do března. Šumperk http://www.pms-spk.cz/redakce/index.php?clanek=135&xuser=&lanG=cs&slozka=121 Jeseník http://www.priessnitz.cz/cz/volny-cas/k2221-odkaz/32-lazenske-kluziste.html
Reagovat
Datum: 5.2.2018 10:12
Titulek: záře
Autor: jan
Bolševiku jestli chceš komunismus-který nikdy nezačal a nezačne!Tak se teoreticky poraď s Rudou září nad Kladnem!Možná Tě tam něco šíleného napadne než slunce zapadne!
Reagovat
Datum: 5.2.2018 10:11
Titulek: záře
Autor: jan
Bolševiku jestli chceš komunismus-který nikdy nezačal a nezačne!Tak se teoreticky poraď s Rudou září nad Kladnem!Možná Tě tam něco šíleného napadne než slunce zapadne!
Reagovat
Datum: 4.2.2018 20:24
Titulek: boršč i ryba, znaješ? vodku chóčeš?
Autor: Petrohrad
Neotřesitelný svaz svobodných republik stmelila na věky Veliká Rus. Ať žije stvořený vůlí národů jednotný, mocný Sovětský svaz. Sláva ti, naše svobodná vlasti, spolehlivá záruko přátelství národů! Leninova strana je silou národa a vede nás k vítězství komunismu! Skrz bouře nám svítilo slunce svobody a veliký Lenin nám ozářil cestu, národy podnítil ke správné věci, nadchnul nás k práci a hrdinství! Sláva ti… Ve vítězství nesmrtelných idejí komunismu vidíme budoucnost naší země, a rudému znaku naší slavné vlasti budeme na věky bezmezně věrni! Sláva ti…
Reagovat
Datum: 4.2.2018 20:03
Titulek: Těhotný týden v civilní ochraně
Autor: Anonym
Předsedkyně výboru pro obranu ve sněmovně: postrádám systém jak informovat obyvatele když selže technika, informovanost je velké téma, ať již jde o terorismus,, požár nebo živelní pohromu. První středa v měsíci 7. února od 08:30 relace civilní ochrany na občanském rádiu. Nouzové stravování při nouzovém přežívání. Také možná první díl vzpomínek na Nový Zéland. Od 12:45 relace se základními školami. Dále v tuto středu ve 12:10 zkouška sirén. Téma: Kde mám uloženy letáky civilní ochrany ? Čtvrtek a pátek (8. a 9. února). Muzeum silnic Vikýřovice. Akce civilní ochrany pro 6. ZŠ v Šumperku. Mohou přijít i další lidé. Začínáme v 08:30 hod, končíme do 12:30 hod.
Reagovat
Datum: 2.2.2018 19:01
Titulek: Přednáška a kniha o Šumperácích za 1. sv. války
Autor: Muzeum Šumperk
Přednáška úterý 6. 2. 2018 v 17 hodin, Muzeum Šumperk. Druhý díl trilogie Zdeňka Doubravského zavede čtenáře do Ruska v roce 1915 a 1916 a na italskou frontu. Budou svědky postupu vojsk Centrálních mocností carským impériem a následného dlouhodobého uvíznutí v zákopech. Národnostní složení šumperského 93. pěšího pluku, Infanterieregiment Nr. 93 Mährisch Schönberg: 60% sudetští Němci, 35% Češi, 5% ostatní. Velitel: Oberst Carl Haas Plukovní řeč: němčina a čeština. Pluk založen: 1883, zrušen: 1918 (se zánikem Rakouska-Uherska). Doplňovací obvod 93. pluku: tehdejší okresy Šumperk, Zábřeh, Moravská Třebová, Rýmařov, Litovel. http://www.muzeum-sumperk.cz/domains/muzeum-sumperk.cz/index.php/cs/program
Reagovat
Datum: 2.2.2018 17:23
Titulek: Člověk aby se začal stydět za to, že je Američan.
Autor: vojta
Paul Graig Roberts        Vláda blbců a válečných zločinců. Washington je banda kreténů, kteří jsou mimo realitu                                                                                                   Počínaje kreténem Clintonem, každá vláda USA narušila nebo vystoupila z dohod s Ruskem, které byly zaměřeny na snížení napětí a rizika vzniku jaderné války. Washington lží vysvětloval své agresivní akce vůči Rusku, jako například že je potřebná protiraketová obrana na ruské hranici, aby ochránila Evropu před (neexistujícími) íránskými jadernými zařízeními.
Reagovat
Datum: 1.2.2018 15:05
Titulek: TOP 09
Autor: Angloville
Šílenství ve Washingtonu dosáhlo zcela nových výšin. Jde o nový ruský sankční seznam. Americký ekonom Paul Craig Roberts vyložil čtenářům svůj názor na to, co se momentálně odehrává v USA. Nový sankční seznam namířený proti Rusku podle Robertse dokazuje, že hladina šílenství ve Washingtonu dosahuje nových výšin. „V záchvatu nepříčetné eskalace protiruských provokací vyprodukoval Washington seznam 210 ruských vládních a hospodářských činitelů, kteří prý jsou „gangstery“, „členy Putinova gangu“ a „lidmi, zasluhujícími, aby byli sankcionování“. Tento absurdní seznam nese jména ruského premiéra, ruského ministra zahraničí, ruského ministra obrany, jakož i jména vedoucích hospodářských pracovníků Rosneftu, banky Rossia a Gazpromu,“ stojí hned v úvodu textu, v němž je také řečeno, že nový sankční seznam má vlastně splňovat hned možná i čtyři cíle: Za prvé má Rusko znovu vykreslovat jako nepřítele, kterého je třeba se bát. Tato má být podpořena právě tím, že někteří političtí představitelé Ruské federace či ekonomiky budou vykresleni jako zloduši, gangsteři. A čím víc se budou lidé dívat na Rusko, tím méně budou řešit to, zda FBI jednostranně vyšetřovala údajné vazby týmu prezidenta Trumpa na Rusko. To, že Trumpův tým údajně spolupracoval se v USA řeší již déle než rok a bitva o údajný ruský vliv ve Spojených státech stále nekončí. Podle Robertse existuje možná i čtvrtý důvod. Své želízko v ohni sankčního seznamu má údajně i Izrael, jehož cílem má být oslabení Ruska a větší angažovanost Spojených států v Sýrii. Tento zásah by oslabil samotný syrský režim Bašara Asada, tak i íránskou vládu, která Asada podporuje. A přesně to podle Robertse hraje do karet Izraeli. „Ruská vláda a ruští občané by měli vědět, že Washington považuje Rusko za hrozbu pro jediný jeho přečin: že se totiž nenalézá pod washingtonským palcem. Americkou zahraniční politiku řídí sionističtí neokonzervativci, jejichž ideologií je světová hegemonie. Diplomacii neuznávají, spoléhají na desinformace, hrozby a násilí. Proto žádná americká diplomacie, s níž by Rusko mohlo jednat, neexistuje. Putin jako zodpovědný politický vůdce velmoci neodpovídá na provokace provokacemi, ignoruje urážky a stále čeká, kdy Západ přijde k rozumu. Ale co, když čeká marně?“ položil si otázku ekonom. Roberts nabízí jistou cestu v tom, že bude zrušeno NATO a evropští spojenci nebudou jen slepě následovat údajně agresivní politiku neokonzervativců ve Spojených státech, kterým se podle názoru ekonoma nelíbí, že neovládají celý svět. Jednou by Rusko mohlo dojít k závěru, že tito neokonzervativci hodlají proti Rusku použít nukleární zbraně. V tu chvíli možná z Kremlu zazní pokyn provést preventivní úder jako první.
Reagovat
Datum: 1.2.2018 13:00
Titulek: Bez titulku
Autor: jan
Studentíku nechceš se radši doma pověsit za koule do průvanu!Ty dutá hlavo!
Reagovat

123...290291

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).