LISTÁRNA

123...157158

Přidat nový příspěvek

Datum: 17.7.2014 15:43
Titulek: Adolescenti - výdobytek po Sametu.
Autor: Bodynka Janinka
Nač se stěhovat od mámy, když se o mně tak pěkně stará? Nač si komplikovat život, zakládat rodinu a žlučit se s děckama jejichž výchova stojí fůru peněz. A k tomu ještě skákat kolem chlapa. U mámy je teplo, lacino a vůbec pohoda. Předsametová mládež byla po dokončení vzdělání vržena politruky krutě do života. Na vojnu a pak na umístěnky do pohraničí kde úpěli, sami a opuštěni. Dnešní demokratičtí, svobodní adolescenti se citlivě drží máminy sukně a libují si v klidu a pohodě. A republika vzkvétá.  
Reagovat
Datum: 17.7.2014 11:40
Titulek: Chcete spolehlivě onemocnět?
Autor: Bohuš
Nereagujte NIJAK na stresové fyzické ani psychické události v osobním životě, ve společnosti, mediích atd. Držte to pevně v sobě, nedávejte nic najevo (jak byste vypadali před ostatními?) a výsledek se URČITĚ dostaví. Bude to chvíli trvat a výsledkem si můžete být naprosto jistí. Váš imunitní systém přestane imunizovat a máte krásnou nemoc pro svoje potěšení i pro potěšení okolí. Vstřebávejte co nejvíce negativních událostí z medií a okolí. Je to velice účinný a spolehlivý jed. K ničemu se nevyjadřujete, duste to v sobě a používejte taktiku "co s tím už naděláme". Kopejte si pomalu hrob a kupujte si do zásoby rakev. Chovejte se slušně, aby si o vás lidi nemysleli že jste věčný rejpal, nespokojenec a negativista. Pozorujte krásné fasády na domech, to velice uklidňuje.
Reagovat
Datum: 17.7.2014 09:48
Titulek: CO JE TO MAS?
Autor: Púzdro
Reagovat
Datum: 17.7.2014 07:52
Titulek: Pracovní příležitost-nenechte si ujít
Autor: HALO
Úřady práce letos posílí 600 nových pracovníků, kteří se zaměří na sociální práci a na kontrolu dávek, což úředníci teď nestíhají. Rozhodla o tom dnes vláda, novinářům to řekla ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová Tominová (ČSSD). Její ministerstvo původně chtělo dvojnásobné navýšení s tím, že by polovina nastoupila letos a druhá od ledna příštího roku. O dalším navýšení pracovníků by se mělo jednat koncem roku. http://www.blesk.cz/clanek/live-zpravy/262870/urady-prace-prijmou-600-novych-pracovniku.html
Reagovat
Datum: 17.7.2014 06:51
Titulek: Nový státní útvar na východě
Autor: SMYKLÓŠ
http://www.republikavychodu.sk/ Staň še občanom Republiky vychodu a ziskaj hojno občianskych a kunčaftskych prav
Reagovat
Datum: 16.7.2014 17:29
Titulek: Je to jasan
Autor: DQUb
http://outsidermedia.cz/bl%C3%AD%C5%BE%C3%AD-se-konec-na%C5%A1%C3%AD-civilizace/ Blíží se konec naší civilizace? U nás rozhodně ne!!! My potomci husitů zatneme zuby a vydržíme všechno. Když jsme přežili komunizmo-socializmus, přežijeme i konec civilizace. Nejodolnější jsou senioři, protože ti prošli peklem doby předsametové. Mají zažitý VUML, brigády socialistické práce a povinné prvomájové průvody. A jedli málo a velmi nekvalitní stravu, protože měli nízké platy. Tehdejší stravou si degradovali chuťové buňky a dodnes se nedokáží chuťovým standardů západu přizpůsobit.
Reagovat
Datum: 16.7.2014 14:12
Titulek: Pořiďte si zahrádku.
Autor: Bára
http://www.denik.cz/z_domova/zalevat-vodou-z-potoka-zahradkari-maji-smulu-20140706.html Zalévat vodou z potoka? Zahrádkáři mají smůlu. Ale to se u nás stát přece nemůže, protože my čerpáme vodu od protinožců. U nás je pořád vody všude dost. Zatím pořád něco z hor samospádem odtéká i když nejsou srážky. Ale až odteče budeme v panelácích používat suché WC. Tajný projekt rozmístění latrin u paneláků se už zpracovává na krizovém štábu. Stavební povolení musí být vydané globálně.
Reagovat
Datum: 15.7.2014 14:31
Titulek: podle směrnice EU28
Autor: EUUEaúúúúúú
budou muset být všechny nové stavby postavené po roce 2020 energeticky soběstačné.  Musí si vyrábět pro sebe víc proudu než samy spotřebují. Jinak nebude stavba zkolaudována. Zpráva z posledního Technického týdeníku. Chce to se pídit v mediích a nechrápat a jen nenatírat fasády. Buďte v OBRAZE a pořád neskuhrejte.
Reagovat
Datum: 15.7.2014 14:25
Titulek: Postavíme další blok Temelína.
Autor: Blázen
A čím ho budeme chladit soudruzi? Vody v potoku ubývá a než se blok dostaví nebude tam dost vody ani na chlazení stávajících bloků. Chybička se vloudila.
Reagovat
Datum: 13.7.2014 17:16
Titulek: Jsou ještě nějaké připomínky?
Autor: Suchánek
VODNÍ HOSPODÁŘSTVÍ: Budoucnost Česka 22.3.2014 Česko patří k nejvyprahlejším zemím Evropské unie. Podle průzkumu celosvětově působící organizace Aquastat mají nižší zásoby podzemní vody na jednoho obyvatele jen Litva, Belgie, Kypr, Lucembursko a Malta. http://neviditelnypes.lidovky.cz/vodni-hospodarstvi-budoucnost-ceska-dsq-/p_ekonomika.aspx?c=A140321_101925_p_ekonomika_wag
Reagovat

123...157158

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah listárny a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA PIVNÍ SLAVNOSTI ZADARMO

       

Blesková soutěž na tradiční pivní slavnosti v Chromči. Tři soutěžící mají možnost vyhrát dva lístky na akci, pokud odpoví na soutěžní otázku:

Kolikátý ročník pivních slavností je letos pořádán?

Své odpovědi posílejte na email info@rej.cz, do předmětu zprávy napište SOUTĚŽ. Soutěží se do 24. července do 20 hodin. Vítězové budou zveřejnění v pátek ráno a vstupenky si mohou vyzvednout v pokladně pořadatele v místě konání akce.