LISTÁRNA

123...194195

Přidat nový příspěvek

Datum: 22.9.2016 17:35
Titulek: Rušení pošt v ČR
Autor: Drkota
probíhá plíživě. Cíl je zrušit všechny pošty v ČR a ponechat jen poštu v Praze. Podat a vyzvednout dopis, balík atd. si zajedete do Prahy. Ceny zásilek zůstanou stejné, případně vyšší. Tržní hospodářství likviduje všechno dobré co zde bylo.
Reagovat
Datum: 21.9.2016 22:36
Titulek: A tak jsem si přečetl aktuální kandidátky,
Autor: Jiří Skrbek
hledám odborníky z listárny a nakonec jsem si vzpomněl, že chci vlastně počkat na další.
Reagovat
Datum: 21.9.2016 19:54
Titulek: Šperlich byl volební zmocněnec Nezávislé volby
Autor: KOHO JSTE ZVOLILI
Volebním zmocněncem strany starosty Zdeňka Brože Nezávislá volba byl šéf Podniků města Šumperka Luděk Šperlich, strana se tedy vazbou na městský majetek nijak netajila. "Již v minulosti jsme psali o tom, že divadlo, které je ročně z rozpočtu města dotováno více než dvanácti milióny, pronajímá své prostory za podivně nízké nájemné. Přestože v budově sídlí restaurace, herna, klub a cca deset firem, ze všech pronájmů divadlo inkasuje jen 55 tisíc měsíčně. Podniky města Šumperka jsou sice městskou firmou, zcela ji však ovládá Brožova Nezávislá volba. Provázanost městské firmy s politickou stranou dokládá i fakt, že ředitel PMŠ Luděk Šperlich byl oficiálním volebním zmocněncem strany." http://www.vimeproc.cz/24-10-2014/v-hotelu-sport-se-pilo-na-sekeru
Reagovat
Datum: 21.9.2016 19:51
Titulek: JIRDOS s.r.o. v hotelu Sport a ESSEVIC s.r.o. v divadle Šumperk
Autor: KOHO JSTE ZVOLILI
Rodina Doskočilů nezaplatila miliony v obecním hotelu Sport = peníze jim zůstaly v kapse (Doskočilových firma JIRDOS s.r.o. je v insolvenci a konkurzu). Přesto vládnoucí politici města Šumperka pronajímají  Doskočilům (Doskočilových firma ESSEVIC s.r.o.) restauraci Opera v divadle Šumperk, které je obecní majetek. Divadlo MÁ POHLEDÁVKY PO LHŮTĚ SPLATNOSTI 568 TISÍC KORUN, VIZ ÚČETNÍ ZÁVĚRKA ZA ROK 2015 ZALOŽENÁ V OBCHODNÍM REJSTŘÍKU. JÁ SE PTÁM, JESTLI RODINA DOSKOČILŮ NEHRADÍ FAKTURY ANI V DIVADLE?
Reagovat
Datum: 21.9.2016 19:28
Titulek: Kauza hotelu Sport u soudu, ex-řediteli hrozí až osm let
Autor: KOHO JSTE ZVOLILI
Okresní soud v Šumperku začal v pondělí rozplétat kauzu Podniků města Šumperka (PMŠ), která se týká nevymáhaných dluhů v hotelu Sport. (vlastníkem PMŠ a hotelu Sport je Město Šumperk, nám. Míru 364/1, 78701 Šumperk, tedy my všichni  - poznámka). Z porušení povinností při správě cizího majetku je obviněn je bývalý ředitel PMŠ Luděk Šperlich, který měl městské firmě způsobit škodu velkého rozsahu. Hotel Sport, který je součástí komplexu zimního stadionu, měla od roku 2002 pronajatý firma Jirdos, která kromě ubytování zajišťovala také provoz restaurace. Nájem sice provozovatel platil, jen peníze za vodu, plyn a elektřinu se na účet Podniků města Šumperka dostávaly sporadicky. Dluhy tak z roku na rok narůstaly a nakonec nabobtnaly na sedm milionů šest set devadesát tisíc korun. S připočteným penále se jedná o částku téměř dvojnásobnou. Více na: http://sumpersky.denik.cz/zlociny-a-soudy/kauza-hotelu-sport-u-soudu-ex-rediteli-hrozi-az-osm-let-20160920.html
Reagovat
Datum: 20.9.2016 08:18
Titulek: Konečně opravdu ZDARMA
Autor: Wergl
ČSSD slibuje jízdné zdarma pro seniory nad 70let a školáky. Nastoupím do dopravního prostředku bez jízdenky, průvodčí mně vystaví platební příkaz aby strana proplatila dopravci jízdenku. Doklad pošlu bezplatně na stranickou pokladnu. A ta to proplatí dopravci. Tak to bude fungovat i když se zákon o ZDARMA neschválí. Bude to podobné jako ZDARMA jízdné v Šumperku. Volím proto ČSSD !!! Zákony není potřeba schvalovat, stačí když je strana po volbách realizuje. Slib má pak reálnou hodnotu peněz.
Reagovat
Datum: 19.9.2016 19:10
Titulek: výdejní místo CZC
Autor: Hlobík
už prý nemá výdejní místo www.czc.cz vedle Grandu a musí se jezdit do Zábřeha. Byl tam poslední dobou někdo pro zásilku?
Reagovat
Datum: 19.9.2016 12:47
Titulek: zelen
Autor: jan
Vzdyt po Sumperku se zelen neudržuje ale terorizuje!Který hnup tuhle práci plati!Vždyt to neni zelen,ale oskubana ostuda!Se zeleni se ma clovek mazlit a ne ji plundrovat!
Reagovat
Datum: 19.9.2016 08:52
Titulek: PMŠ - Šperlich, Brož
Autor: Spravedlnost x Boží soud
Právě probíhá hlavní líčení s bývalým ředitelem Šperlichem - chráněncem starosty Brože - ohledně obžaloby ze zpronevěry v PMŠ, kde škoda byla vypočítaná výše než 5.000.000,- Kč. Tak co, melou boží mlýny? Doběhne ho spravedlnost? A co na to Brož? (tipuju - "já nic, já muzikant, sice jsem seděl v představenstvu, ale o ničem jsem neměl ani páru...ale jooo, odměny jsem měl pěkný...ale dal jsem je na charitu, silnice ve městě a přírodu). No není on anděl?
Reagovat
Luděk Cekr je majitel projekční firmy Cekr CZ s.r.o., která projektuje všechny ty nepovedené kruhové křižovatky po celém Šumperku (jsou to veřejné zakázky malého rozsahu do 2.000.000 Kč bez DPH).  Rondel Temenická je ve městě již SEDMÝ RONDEL, projektovou dokumentaci zpracovala firma CEKR CZ. Popis dopravní události: Od 12.7.2016 08:50 do 09:50; v ulici Temenická v obci Šumperk; kruhový objezd u prodejny Albert; nehoda; havarované vozidlo; havárie OA bez zranění. OSMÝ PŘIBLBLÝ RONDEL BY MĚL BÝT podle zastupitelstva u polikliniky / soudu, kam se kruháč vůbec nehodí a zastupitelé tam chtějí i parkoviště, přitom jedno parkoviště ja za budovou Úřadu práce (OV KSĆ), další parkoviště je ve dvoře Korza (Moravolen), třetí parkoviště za budovou Korza (Moravolen) a parkovací místa jsou i na ulici M. R. Štefánika. Jak vypadají chodníky po celém Šumperku, co, na ty čtvrtstoletí ani nemáknete, ať si lidi zlámou nohy, priorita zastupitelstva je zadávat zakázky rodině Cekrů, že!
Reagovat

123...194195

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru