LISTÁRNA

123...284285

Přidat nový příspěvek

Datum: 12.12.2017 12:34
Titulek: KDO MÁ TROŠKU MOZKU -
Autor: JOSEF.F.
NEVOLÍ UŽ TROSKU.... Podivná předvolební situace nastala v případě ruského čimelíka Zemana.....Dalo se očekávat, že obří poutače budou opět hojně útočit na vědomí i podvědomí občanů, ovšem finesy, jak ovlivnit voliče jsou daleko rafinovanější že.....Spálí se zemandrtálci i protentokrát, nebo mají již i azbestové ruce...?
Reagovat
Datum: 12.12.2017 20:11
Titulek: Bez titulku
Autor: cinique
Zeman to minule nevyhrál proto, že by ho tolik lidí milovalo, ale proto, že když si proti němu sedl mimoň pan kníže, byl Zeman tím menším zlem - tudíž lepší volbou. A nejsem si úplně jistá, že ten výkvět kandidátů, co se letos nabízí, bude v tomto lepší. Protože jestli do druhého kola postoupí například Zeman a kníže Rohan Horáček, tak bude ta volba opět jasná.
Reagovat
Datum: 11.12.2017 20:15
Titulek: Páternoster prosincový
Autor: Jiří Skrbek
Čtenáři existence vývěsních skříněk v Šumperku s tématikou civilní ochrany asi tepovou frekvenci nezvýší.  Při uplatnění potřebných několika pohledů na události okolo, může jeden z nich  povytáhnout obočí i mimošumperačkám a mimošumperákům . Nejde o info týkající se JEN Šumperka. Páternoster obsahující kabinkové vývěsky na ulici Olomoucká 2 a u Hrušky na ulici Uničovská v prosinci popojel a v kabinkách se zjevily jiné informace. Někde v mezaninu zůstala minulá otázka, která spojovala horolezce Radka Jaroše s civilní ochranou. V obou případech jde o překonávání situací vymknutých z kloubů. Pan Jaroš říká, že v báglu neustále tahá „nepotřebné“ věci, které podezřívá, že mu možná jednou zachrání  život. My, běžní smrtelníci, bychom měli ve svých hnízdečkách ukládat NYNÍ „nepotřebné“ věci, které nám však mohou významně ulehčit nouzové přežívání  při některé situaci civilní ochrany. Estonsko, předsedající EU, stran civilní ochrany  tlačí na zvyšování odolnosti občanek a občanů. Při inventuře vyplulo na povrch, že některé země EU žádají svoje lidičky o schopnost 7 dnů přežívat svépomocí uvnitř svých obydlí, aniž by hledali pomoc venku.     A copak je žádáno po zákaznících v české kotlince ?
Reagovat
Datum: 10.12.2017 16:21
Titulek: hosana
Autor: Ota Plk
V Talmudu je psáno: „Práce je škodlivá a málo výnosná.“ Proto nepracujeme a provozujeme obchod. K práci byli stvořeni nežidé. Nežidé dále říkají: „S poctivostí nejdál dojdeš,“ ale Židé mají nežidy podvádět, mohou jim lhát a okrádat je. Podle Talmudu jsou pouze Židé lidé. Nežidovské národy jsou na úrovni dobytka. Židé mají proto povoleno před nežidovskými soudy křivě přísahat.
Reagovat
Datum: 10.12.2017 16:42
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
Korán hadra :))
Reagovat
Datum: 10.12.2017 18:28
Titulek: jak dostat sám sebe pod tlak
Autor: Ota Plk
moje chyba, neměl jsem číst Talmud
Reagovat
Datum: 9.12.2017 14:59
Titulek: Pro přechytralé vychcánky
Autor: Blahoš
Moudrost tohoto věku je bláznovstvím před Bohem, neboť je psáno: ‚Nachytá moudré na jejich vychytralost;‘ a jinde: ‚Hospodin zná úmysly moudrých a ví, že jsou marné.“
Reagovat
Datum: 9.12.2017 19:59
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
Moudrost znamená pokrok a vědění a to jsou největší nepřátelé církve. Hloupé ovce mají zůstat poslušnými ovcemi.
Reagovat
Datum: 11.12.2017 13:42
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
je to tak, trefně vystihnuté. je neuvěřitelné, že středověk se vrací do myšlení lidí.
Reagovat
Datum: 8.12.2017 09:39
Titulek: Senátorce doporučuji studenou sprchu
Autor: Vůžas
Senátorka Daniela Filipiová:  Děkuji, pane předsedající. Chtěla bych se vaším prostřednictvím obrátit na pana kolegu Brože a chtěla bych se ohradit proti jeho tvrzení, že jsem říkala, že chceme, aby nás stát chránil. Já jsem nic takového neřekla, jenom jsem řekla, že chceme, abyste nás jako většinová společnost respektovali a umožnili nám důstojně si zapálit cigaretu. A když myslím důstojně, tak to rozhodně nemyslím, prostřednictvím pana předsedajícího, pane kolego, že vám to budu foukat pod nos. Ale důstojně myslím tak, že budu mít civilizovanou kuřárnu,   http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/htmlhled?action=doc&value=86307
Reagovat
Datum: 8.12.2017 15:42
Titulek: V senátu jde o život.
Autor: Tunka
To se musí pana Brože pokoušet infarkt, když senátorka Daniela Filipiová zvěstuje takové nesmysly. Jak může tato senátorka hlasovat o různých zákonech? Je to vůbec možné? Vždyť preferuje sebepoškozování zdraví kuřáků. To je trestný čin. A pak všichni platí kuřákům náklady na léčení přes pojišťovny. Kolik potřebnějších pacientů, kteří si důstojně nezničili zdraví vlastní blbostí by se za ty peníze mohlo vyléčit !!!
Reagovat
Datum: 7.12.2017 22:50
Titulek: Senát jedná pod tlakem hybridní kampaně
Autor: Hybridní Věrozvěst Magor
Jak dále vyplynulo z debaty, některým senátorům bylo vyhrožováno, že nebudou zvoleni, pokud pro změnu nezvednou ruku. Jako první to veřejně řekl senátor Zdeněk Brož (KDU-NV): „Já bych chtěl v první řadě poděkovat za všechny e-maily a všechny dopisy se všemi přílohami, které mi byly zaslány a apelovaly na mne, abych nějakým způsobem hlasoval. Já si velice vážím aktivity všech občanů. Je mi jen líto, že na konci těch e-mailů byla vždy v uvozovkách lehká výhrůžka o mém příští nezvolení. Já bych chtěl z tohoto místa prohlásit, že vyznávám v životě vyšší hodnoty, než je moje zvolení. A tímto mi nikdo vyhrožovat nemůže,“ řekl senátor Brož. Senátor Brož poté rozebral návrh i důvodovou zprávu, přičemž logickou úvahou dospěl k závěru, že jde o nepochopitelný nesmysl. Jako důvod, proč byl vůbec předložen, vidí hybridní válku. „Když se podíváte, co jsou to hybridní kampaně, zjistíte, že co bylo vedeno před touto schůzí a co se děje tady, je klasická hybridní kampaň. Se vší manipulací, kterou můžete najít na internetových stránkách, se vší manipulací, která zaznívá tady od tohoto stolku. Kdybyste nevěděli do této doby, co je to vedení hybridní kampaně, tak už to víte, protože takhle to přesně je. Konec hybridní kampaně bude tím, že přijmeme naprosto nesmyslný dodatek ústavního zákona – beze mě tedy, který nepomůže ničemu,“ uvedl senátor Zdeněk Brož.
Reagovat
Datum: 8.12.2017 07:14
Titulek: Schází tam ty hodnoty!
Autor: Zvědavec
...že vyznávám v životě vyšší hodnoty, než je moje zvolení...Které jsou ty hodnoty? Prosím o doplnění. JÁ jsem lepší než ti ostatní-vyznávám lepší hodnoty-skryté tajemství politiků. A za totáče se bez hybridů vládlo v pohodě. Žádní neotravovali. Tento příspěvek je otravně hybridní.
Reagovat
Datum: 8.12.2017 09:33
Titulek: Senátor Brož je můj člověk
Autor: Universální špion
Dal jsem si do sledování jeho projevy v senátu. Např. jeho odsouzení kouření plně podporuji a přeji mu bohatého Ježíška. Lidi pana Brože sledují co v senátu dělá. Má za 1. Snad to není hybridní válka?
Reagovat
Datum: 8.12.2017 13:24
Titulek: přidávám příspěvek
Autor: Ota Plk
Kdyby skutečně pan Brož vyznával jakési hodnoty, nemohl by po kauze v PMŠ sedět na radnici jako starosta.
Reagovat
Datum: 8.12.2017 23:00
Titulek: Bez titulku
Autor: Svářeč Bílá Hůlka
Žijící legenda Guru Jára odpoví na to, na co vám nikdo jiný odpovědět nedokázal
Reagovat
Datum: 8.12.2017 12:37
Titulek: Průzračný hodnotový žebříček Brože
Autor: Loos
...vyznávám v životě vyšší hodnoty, než je moje zvolení...čím víc funkcí zastávám, tím mám vyšší hodnotu. Čím více pracovních míst blokuji, tím se cítím hodnotnější....než je moje zvolení..
Reagovat
Datum: 8.12.2017 13:05
Titulek: ...
Autor: operátor CNC
vidím to stejně, čím více funkcí, tím větší hodnota  Brož for president  :-))
Reagovat
Datum: 7.12.2017 17:21
Titulek: Je po nás jako po žabě
Autor: Hrobař
http://jdem.cz/dnjpr9 Enviromentální žal-nezadržitelný konec díky tržnímu hospodářství
Reagovat
Datum: 8.12.2017 09:00
Titulek: Nejlepší systém
Autor: Plk
Tržní hospodářství vydrancuje spolehlivě všechny přírodní a lidské zdroje na planetě.
Reagovat
Datum: 6.12.2017 21:21
Titulek: Sobotín, VIVAT.
Autor: Jiří Skrbek
Obec Sobotín přispěla k obdělávání pole civilní ochrany výstavou „Povodně po 20 letech“, včetně její vernisáží.  Určitě nebylo snadné připravit vzpomínku na tehdejší spiknutí přírody, vzepětí a solidaritu lidí. Přemýšlení u exponátů nechť směřuje k odpovědím na otázky: Co nám tehdy v obci drhlo ? Poučili jsme se ? Pozadí výstavy, kterým je krásný interiér  skoro ještě nového obecního úřadu, vybízí k optimismu. Ale odpovědi na otázky umanutě hledejme, protože bohužel , riziko je součást života.   Vernisážní předání letáků a zmínka o tématech vhodných pro orientaci občanů bylo možná zažehnutím tradice setkávání lidí nad civilní ochranou, nejen v souvislosti s kulatým výročím povodně. Třeba se do spolupráce s obcí a udržování zažehnuté tradice zapojí Sbor dobrovolných hasičů Sobotín. Ostatní sbory z území Svazku obcí údolí Desné budou mít zdroj zkušeností a celý Svazek tak bude pracovat na další položce vztažené k bezpečnosti svých obyvatel.  
Reagovat
Datum: 7.12.2017 13:00
Titulek: chvála?
Autor: povodeň-Sobotín
Obec Sobotín má na svých stránkách povodňový plán který někdo vymyslel v kanceláři a ve vesnici nikdy nebyl! Jinak by se nemohlo stát, že k evakuaci při orožení povodní jsou zde uvedení lidé ke kterým niky voda nedosáhne.I přes upozornění se nestalo nic a údaje k evakuaci jsou trvale k ničemu Údaje jsou lživé a zcela vymyšlené - hlavně že to zhotovení plánu stálo statisíce korun!!!To by apoň Vás pane Skrbku mělo zajímat, když už na to obec Sobotín neslyší...............
Reagovat
Datum: 8.12.2017 23:01
Titulek: Bez titulku
Autor: Svářeč Bílá Hůlka
Žijící legenda Guru Jára odpoví na to, na co vám nikdo jiný odpovědět nedokázal
Reagovat
Datum: 6.12.2017 16:08
Titulek: Slavík se nažral a koza zůstala celá
Autor: Zdeněk Zikán
Poslední kolo národního špektáklu zvaného Zlatý slavík ukauzuje, jak se to v Čechách dělá. Všechno nějak vomrdat, aby nakonec dobře bylo. Hlavní problém ankety v posledních letech je, že se tam dobře umisťuje Ortel. Letos se pořádající agentura rozhodla pořešit v duchu pravdy a lásky. Tvorbu ani stylizaci Ortelu a Ortela hodnotit nehodlám, děsí mě ty lebky a tak, ale za povšimnutí stojí jedna věc. Celonárodní pokrytectví. Všichni se můžou přerazit, jak jeden přes druhýho tvrdí – ne ne, Ortel, to já neposlouchám, rozhodně né, to jsou rasisti, frontman má nevhodnej účes a taky je ksenofóbní, je deficitní ohledně právdy a lásky. Jak tohle všechno vůbec můžou vědět, když to neposlouchají? Pak jde člověk po parkovišti u obchoďáku a z auta vedle slyší, že v zemi křesťanů mešita stojí. Klipy na youtube – Mešita 1,6 milionu shlédnutí, Legie 2,3 milionu, Problém 2,6 milionu, Zůstaň mým domovem 3,2 milionu, Gayparáda je i přes atraktivní název odstrčená se 750 tisíci hlasy a asi nejpovedenější Nevinnej na pokraji zájmu se 650 tisíci. Lucie Bílá už deset let tesá esemes jak zběsilá a dotáhla to jen na 4,8 miliónu. A to jsem to vzal náhodou bez hlubší znalosti tvorby, možná jsou nějaké další ještě sledovanější. Tihle se taky zorganizovali skrz facebookový profil? Dokonce i kulturní fronta dělá tuhle chybu, když píše oficiální komentáře. Aby jim to otiskli, musejí tam napsat hned na začátku – ne ne, Ortel, to já neposlouchám, nikdy v životě, ale přečtete si pár řádků a máte jasno v tom, že to pan kritik sjíždí ve velkým a dobře ví, o čem nějaký Ortel z Ortelu zpívá. Je to trapné, ubohé, ještě trapnější než vystoupení komediantů Matonohy a Schneiderové při předávání cen. Když si na webu Českého slavíka dáte zobrazit kompletní výsledky, otevře se vám PDFko (je to ohromně propracovaný web) a když se jím proscrollujete skoro na konec, zjistíte mnoho zajímavých věcí. Třeba že se skupina The Tap Tap, i přes angažovaný song s řidičem autobusu s masivní propagací cyklistiky, umístila až na 127. místě. Pokud přežijete bez úhony průlet nad tímto impresivním seznamem lůzrů, najdete prohlášení, kde se mimojiné píše: Při analýze hlasování do ankety bylo zjištěno, že ze strany některých fanoušků skupiny Ortel došlo k porušení pravidel ankety. Jde zejména o tu část pravidel, kde se v odstavci d) říká, že organizátor ankety má právo vyřadit hlasy, pokud dojde s využitím databází, adresářů či sociálních sítí k organizovanému vyzývání (agitaci) k podpoře určitého subjektu a to nad rámec zásady fair play nebo pravidel. Toto porušení fair play spatřuje organizátor ankety především v obsahu široce sdíleného facebookového profilu Tomáš Ortel Českým slavíkem 2017 (aktivní od 19. 9. 2017). Vyzývá se zde k zapojení do organizované akce, aby se konkrétní subjekt stal Zlatým slavíkem. Tedy nikoli, aby lidé posílali hlasy podle svého skutečného názoru, ale aby se zapojili do akce za určitým cílem a získávali pro něj další osoby a fankluby. Jsou zde uvedeny i konkrétní počty fanklubů a jejich členů, které je potřeba zapojit k dosažení cíle včetně výzvy, aby fanoušci hlasovali z více mobilů. Současně je zde doporučení, pro koho se nemá hlasovat na druhém a třetím místě, aby se záměr realizoval (…). Na konci PDFka jsou ještě vloženy vytištené internetové stránky, ve kterých je něco podtrháno propiskou, je vidět, že v agentuře jsou profesionálové na lehkou operativu a po vzoru agenta Bureše začali na Ortela vytvářet složku. Pořadatel přijal zjednodušení, že hlasy, které v anketě skupina Ortel dostala, získala skrze někým vytvořený FB profil a i kdyby přišly na základě instrukcí na tomto profilu, tak že se tak nestalo na základě „skutečného názoru“ respondentů, což je jistě odvážná úvaha. Ale bude hůř. Po důkladném zvážení a s ohledem na to, že k porušení pravidel ankety nedošlo ze strany skupiny Ortel, ale některých jejich fanoušků, rozhodl se pořadatel započíst letos skupině Ortel i Tomáši Ortelovi stejný počet bodů, který získali v loňském roce, kdy podobné porušení pravidel nebylo zjištěno. Silně to zavání postupem „aby se vlk nažral a koza zůstala celá“. Nechat zmizet 40.000 hlasů v té jejich přiblblé anketě nejde. To je moc okatý a provalilo by se to. Přiznat je v celém rozsahu taky nešlo. To by nějakej Ortel z Plzně setřásl mistra z trůnu a to taky nelze. Jak to teda udělat? Nějak s tím hezky česky vymrdat? No, třeba že jim jako přiznáme loňský výsledek. Proč loňský? Proč ne třeba výsledek z roku 1980? Může být ještě něco ubožejšího? Ano, může. Prohlášení pokračuje: Obdobné aktivity a výzvy byly zaznamenány i ve prospěch některých jiných subjektů. Vzhledem k tomu, že šlo o subjekty, které se neumísťují na předních místech ankety a tyto výzvy měly jen minimální odezvu, rozhodl se pořadatel v těchto případech nezasahovat. Aha, takže v podstatě se aplikuje minimálně dvojí metr. Někdy jako přimhouříme oko, ale jindy...

(Příspěvek byl zkrácen na 5000 znaků)
Reagovat
Datum: 5.12.2017 07:40
Titulek: Vypsání se ze stresu-metoda-hrozby
Autor: Antistres
Sdělením a sdílením stresorů se potlačujete stres 1--konflikt Korea x USA 2--zhoršení zdraví-cukrovka, infarkt 3--ztráta bydlení 4--dluhová past 5--přechod do zničující monarchie 6--globální oteplování 7--velké sucho 8--emigranti a teroristi 9--ztráta zaměstnání 10--nedostatek pitné vody 11--ztráta partnera 12--nenalezení partnera-život sing 13--Alzheimer a demence 14--náraz na psychopata 15--dopravní nehoda A je po stresu. Nic mně nemůže překvapit. Jsem připravený. Vlivem stresu lidé přibývají na váze. Letos je to výrazné. Všimněte si NAŠICH herců a všech kteří vystupují v televizi. Pěkně nám někteří baculatí.
Reagovat
Datum: 5.12.2017 16:53
Titulek: A další-30ti letá válka
Autor: Protistres
http://jdem.cz/dnfg82 Každý den něco nového, prostresového.
Reagovat

123...284285

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru