LISTÁRNA

123...331332

Přidat nový příspěvek

Datum: 14.11.2018 04:08
Titulek: Hádanka-koloběh života
Autor: Prognostik
Smeťák jsi byla a ve smeťák se zase navrátíš. Kdo to je a kde to je?
Reagovat
Datum: 14.11.2018 04:08
Titulek: Hádanka-koloběh života
Autor: Prognostik
Smeťák jsi byla a ve smeťák se zase navrátíš. Kdo to je a kde to je?
Reagovat
Datum: 13.11.2018 20:46
Titulek: ???
Autor: Jarda Hoffman
Je veřejným tajemstvím, že světový terorismus je řízen z USA. A nejen terorismus. Jedná se v podstatě o vše, co negativním způsobem ovlivňuje naše životy a je opravdu otázkou, co může nastat, až to přestane být tajemstvím a lidé to pochopí stejně, jako pochopili, že Země není placatá. ...a až tohle přijmeme, tak co se tak asi stane?
Reagovat
Datum: 14.11.2018 09:03
Titulek: Je to jednoduché
Autor: Ingredience
Kdo s čím zachází tím také schází, jinými slovy-udusí se ve vlastní šťávě. Nebo-nic netrvá věčně ani láska k jedné slečně.
Reagovat
Obě Babišovy děti tvrdí, že jsou duševně nemocné. Syn Andrej Babiš mladší (35 let) a dcera Adriana Bobeková (39 let) poslali policii lékařské zprávy, že jejich současný nepříznivý duševní stav vylučuje jejich schopnost účasti na trestním řízení. I druhou manželku Moniku Babišovou (44 let) náhle stihly problémy se slinivkou. Policejní vyšetřovatelé jim to nevěří. Andrej Babiš mladší měl pilotní licenci na Boeing 737 do jara 2015 a dokonce létal s letadly u největší české letecké společnosti Travel Service a.s. „Policejní orgán vyslovuje podiv nad tím, že i přes svoji duševní poruchu byla Adriana Bobeková způsobilá vykonávat funkci ve statutárním orgánu společnosti Imoba, že ji do této funkce její otec Andrej Babiš jmenoval,” napsali mimo jiné. Jak je ověřitelné v obchodním rejstříku, Bobeková byla ve vedení společnosti z holdingu Agrofert od 2. dubna 2007 do 27. února 2008. Od roku 2008 do ledna 2010 pak seděla v dozorčí radě Farmy Čapí hnízdo. „Policejní orgán si rovněž neumí představit, že by byla schopna s ohledem na svoji závažnou duševní poruchu podílet se na realizaci tak rozsáhlého a finančně náročného projektu, jakým výstavba Čapího hnízda bezesporu je. Navíc se podílet na následném, zcela jistě náročném provozu tohoto areálu. Dle policejního orgánu se v případě Bobekové jedná pouze o účelovou a obstrukční omluvu,“ konstatuje policie. Podrobnosti na https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/andrej-babis-kauza-capi-hnizdo-andrej-babis-mladsi-adriana-bobekova_1811130555_ogo
Reagovat
Datum: 13.11.2018 16:57
Titulek: Poradna Mirka Adámka
Autor: Pavel Adámek
Chtěl bych se pana Miroslava Adámka, dnes již senátora z dopomocí Babišova ANO, zeptat, jak se  postaví k aktuálnímu vývoji kauzy Čapí hnízdo. Myslím, že je to důležité pro to, aby občané věděli kdo s kým a pro koho. (Poznámka: se mnou jen shoda jména, jinak nic)
Reagovat
Datum: 13.11.2018 17:57
Titulek: re
Autor: vojta
Předpokládám, že pan senátor dnes už nemusí šaškovat a radit na REJi, koryto je hotovo, díky koblihářům mezi námi.
Reagovat
Datum: 13.11.2018 20:39
Titulek: ssssssssss
Autor: Petr Vízek
Zajisté máš hodně důkazů o tom jak "kobliháři" zařídili, aby nebyl zvolen Brož do senátu. Nebo jen blbě plácáš, jako vždy?
Reagovat
Datum: 13.11.2018 03:11
Titulek: Premiér Babiš v pondělí večer na dotazy žurnalistů nereagoval
Autor: myšák
Je v sicilském Palermu na konferenci o migraci a situaci v Libyi. Tak to je úsměvné, to je celý Babiš, Palermo!
Reagovat
Datum: 13.11.2018 13:01
Titulek: Má jiné starosti
Autor: bubus
Má nemocného synka i dcerku. Přeji jim brzké uzdravení.
Reagovat
Datum: 13.11.2018 02:53
Titulek: Tak co, zastupitelé ANO, už balíte kufry jako vrchní zloděj AB?
Autor: myšák
Babišové předstírají duševní nemoc a prchají z Česka do Švýcarska... Dámy a pánové, letošní 17. listopad budu oslavovat tak jako nikdy předtím! Paní Slonková, pane Kubíku, děkuji za vaši odvahu. Nyní jste otevřeli oči i těm nejslepějším. Od této chvíle budou Andreje Babiše obhajovat jen ti, kteří zaprodali svou duši... Vzduch se pročistí... Lži a strach nechť pominou... Zvláštní vyšetřování: Průlomové svědectví v kauze Čapí hnízdo. Slonková a Kubík vypátrali zmizelého Babišova syna (12.11.2018) Dva roky se jej policie marně snaží najít a vyslechnout. Premiérův syn, klíčová postava kauzy Čapí hnízdo, v níž je za dotační podvod stíhán i předseda vlády, zmizel. Reportéři Zvláštního vyšetřování Sabina Slonková a Jiří Kubík pětatřicetiletého Andreje Babiše mladšího vypátrali ve Švýcarsku a vyzpovídali. K případu Čapího hnízda jim poskytl vyjádření, které může mít zásadní dopad na trestní řízení. „Pozitivně si pamatuji, že jsem něco s Čapím hnízdem podepisoval. Nevěděl jsem vůbec, co podepisuji.“ Vzhledem k tomu, že obhajoba stíhaného premiéra Andreje Babiše v případu zneužití padesátimilionové dotace pro malé podnikatele stojí na tom, že Čapí hnízdo nepatřilo jemu a Agrofertu, ale jeho dětem, je juniorovo vyjádření velmi překvapivé. Zásadní jsou ale i další juniorovy výroky. Babišův syn v reportáži tvrdí, že ho proti jeho vůli odvezli loni na Krym.  „Můj otec chtěl, abych zmizel.“ Proč? „Kvůli stíhání Čapího hnízda,“ řekl syn Babiše a jeho první ženy. O tom, zda má skutečně něco společného s Čapím hnízdem, se prý bavit nechce. „Technicky ano, ale nechci se o tom bavit,“ řekl a dodal: „Poslední dva roky jsem zažil něco šílenýho.“ Kdo ho na Krym odvezl a kdo ho tam držel? Seznam Zprávy uvedly, že Babiše mladšího měl na Krym vézt Petr Protopopov, manžel psychiatričky a nedávné kandidátky ANO v komunálních volbách Dity Protopopové. Dita Protopopová je zvolena zastupitelkou pro městskou část Praha 8, z prvního místa kandidátky ANO. Ustavující zasedání zastupitelstva Prahy 8 se koná ve středu 14. listopadu 2018 od 14:00 hodin ve velkém sále "bílého domu" v Praze 8 - Libni, U Meteoru 6. Protopopová měla podle Seznam Zpráv vypracovat zprávu, zda je Babiš mladší způsobilý k trestnímu stíhání. Babiš mladší dodává: „Řekla mi (Protopopová) - máš na výběr, buďto tě zavřeme v Národním ústavu duševního zdraví, buď tady budeš, nebo půjdeš na prázdniny. Já jsem si vybral prázdniny.“ VIDEO Zvláštní vyšetřování: Průlomové svědectví v kauze Čapí hnízdo. Slonková a Kubík vypátrali zmizelého Babišova syna https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prulomove-svedectvi-v-kauze-capi-hnizdo-slonkova-a-kubik-vypatrali-zmizeleho-babisova-syna-60198?dop-ab-variant=2&seq-no=1&source=hp BLESK Babišova syna unesli na Krym? Figuruje v kauze Čapí hnízdo, vypátrali ho ve Švýcarsku https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/576896/babisova-syna-unesli-na-krym-figuruje-v-kauze-capi-hnizdo-vypatrali-ho-ve-svycarsku.html
Reagovat
Datum: 13.11.2018 20:43
Titulek: s titulkem
Autor: Stanislav Pelc
Pan Babiš je prostě nejlepší, to je celé. Přeji hezký den.   :-))
Reagovat
Datum: 12.11.2018 16:52
Titulek: Už v špk vypukly Vánoce?
Autor: Argón
Nějak nevím kameru hlavní třídy k obchoďáku. Funguje to ještě? Sháním si dáreček pod stromeček cizrnu v sáčku na zavařenou. Kde to mají?
Reagovat
Datum: 13.11.2018 02:32
Titulek: cizrnu mají v drogérii dm
Autor: myšák
Bio cizrna v sáčku 54,90Kč (500g) a cizrna ve skle 32,90Kč (220g)
Reagovat
Datum: 14.11.2018 09:17
Titulek: Děkuji za info
Autor: Argón
Cizrna je typické drogistické zboží. Asi tam mají i šroubky M2,73 s levým závitem. Drogerii a špionovi vyslovuji pochvalu.
Reagovat
Datum: 12.11.2018 10:31
Titulek: Bez titulku
Autor: jan
To nebyly hry,ale nedomrlé kokotiny!
Reagovat
Datum: 12.11.2018 07:05
Titulek: test2
Autor: test1
test3
Reagovat
Datum: 12.11.2018 16:58
Titulek: test5
Autor: test4
test6
Reagovat

123...331332

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.