KATALOG FIREM

Dermatologické centrum s.r.o

Estetická dermatologie a kožní ambulance - Laserstudio


Estetická dermatologie získává v poslední době oblibu nejen u žen, ale i v nemalé míře i u osob mužského pohlaví.

Estetická dermatologie, využívající především rychle se rozvíjející laserové technologie, Vám nabízí vylepšení vzhledu čímž přispívá k posílení Vašeho sebevědomí a duševní rovnováhy. Skvělý pocit ze svého vzhledu oceníte nejen doma, ale i ve společnosti přátel, kolegů či klientů.

K tomuto pocitu Vám může dopomoci naše Laserstudio, které nabízí komplexní služby estetické dermatologie.


Mezi hlavní priority Laserstudia patří:

  • odborné znalosti ošetřujícího personálu - Laserstudio zaměstnává pouze personál, který má příslušné znalosti v oboru
  • optimální technické vybavení – Laserstudio je vybaveno tím nejmodernějším lekářským zařízením
  • individuální přístup – ke každému zákroku přistupujeme tak, abychom odvedli tu nejlepší práci
  • adekvátní cena zákroku

Proto naším hlavním cílem je vždy spokojený klient.

Kontrola znamének - Digitální dermatoskop FotoFinder

Díky digitální dermatoskopii vám nabízíme nejlepší metodu vyšetřování znamének a pih celoplošným skenováním těla. Jedná se o tzv. mapování, kdy kamera přístroje zaznamená přehledné fotky znamének z celého vašeho těla, uchová je a 1x za rok lékař dermatolog za pomocí přístroje vyhodnotí jejich změny. Proto byste měli chodit na kontrolu znamének do naší kožní ambulance pravidelně.
 

Odstranění znamének a kožních výrůstků
okamžitě a bez jizev!

 

Kožní nárůstky a znaménka označují souhrnně obrovskou skupinu kožních projevů, které v Dermatologickém centru odstraňujeme. K vyhlazení těchto útvarů přistupujeme jak z estetických, tak i ze zdravotních důvodů.


Používáme k tomu nejmodernější laserovou technologii přístroj QuadroStar+ od německé firmy Asclepion (externí odkaz) (nové okno).

Díky tomuto laseru dochází jen k minimálnímu zásahu do pokožky v okolí odstraňovaného nárůstku. Našim cílem je, aby po zákroku nevznikla jizva nebo byla jen minimálně zřetelná.


 

Laserová depilace

Nabízíme vám epilaci diodovým laserem MedArt 435 na všech lokalitách těla. Laserovou epilaci (nikoliv depilaci, jak se často mylně uvádí) provádíme celoročně i na opálené pleti. Používáme propracovanou laserovou technologii bez rizika popálení - na rozdíl od metody IPL. MedArt 435 je velice efektivní epilační přístroj. Jeho skenovací hlavice dovoluje odstranit chloupky rychle i na velkých plochách – epilaci zad zvládneme například do 30 minut! 


Výplňové materiály + BotulotoxinVýplňové materiály používáme k řešení hlubších vrásek, vpadlých jizev, ke korekci velikosti a tvaru rtů.

Aplikujeme pouze kvalitní a prověřené výplňové materiály od předních výrobců.
  • výplňový materiál aplikujeme tenkou jehličkou do povrchových partií kůže. Efekt je ihned po aplikaci patrný
  • dlouhodobost zákroku je určena typem preparátu. Rozdělují se na krátkodobé (trvání účinku 6 - 9 měsíců), střednědobé (1 - 2 roky), dlouhodobé (5 i více let)
  • před aplikací aplikujeme anestezii EMLA krémem
  • ošetřované místo během zákoku chladíme
  • cca 3 dny po zákroku by se ošetřená oblast měla vyhýbat namáhání
  • aplikace vždy až po odborné konzultaci a podrobném vysvětlení metody lékařem
Rubriky:
ZdravíLékaři a nemocniceKožní ordinace
ZdravíAlternativní medicína

Adresa:

Zábřežská 41
787 01, Šumperk

Ukaž firmu na mapě

Kontakt:
tel.: 583 284 817 ambulance, 583 285 655 laserstudio
mobil: 777 177 729
web: http://www.laserstudio.cz
e-mail: vypnuty JavaScript
Jsou údaje o vaší firmě přesné? Pokud ne, napište nám o jejich aktualizaci. zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Poslední díl série se jmenuje:

A) Avengers: Endgame
B) Avengers: Infinity War
C) Avengers: Intimity bar

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volné vstupenky na velikonočně laděný den v šumperském muzeu ve čtvrtek 18.dubna od 9 do 16 hodin vyhráli: Lucie Šafářová z Brníčka a Lenka Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den konání akce na recepci muzea.