FOTOGALERIE

Shodou okolností Pavlína Jíšová

přidáno 18.4.2011, fotografií: 72

Ve čtvrtek 14. dubna zahrála na Kotelně Pavlína Jíšová a přátelé a také zde pokřtili své nové CD To si piš.  Předskokanské role se ujala šumperská Shoda okolností. Večer si můžete prohlédnout na fotografiích Petra\"Jandase\" Janíčka a Petra Smrčka.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1234

Řadit podle:

zpět na výpis
NÁZORY K FOTOGALERII
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.4.2011 14:33
Titulek: LAG
Autor: Majka
86
152
Reagovat
Datum: 24.4.2011 20:48
Titulek: Re: LAG
Autor: abcd
114
101
Trapný, snad nic trapnějšího ani neznám...
Reagovat


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).