FOTOGALERIE

Shodou okolností Pavlína Jíšová

přidáno 18.4.2011, fotografií: 72

Ve čtvrtek 14. dubna zahrála na Kotelně Pavlína Jíšová a přátelé a také zde pokřtili své nové CD To si piš.  Předskokanské role se ujala šumperská Shoda okolností. Večer si můžete prohlédnout na fotografiích Petra\"Jandase\" Janíčka a Petra Smrčka.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1234

Řadit podle:

zpět na výpis
NÁZORY K FOTOGALERII
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.4.2011 14:33
Titulek: LAG
Autor: Majka
85
143
Reagovat
Datum: 24.4.2011 20:48
Titulek: Re: LAG
Autor: abcd
113
101
Trapný, snad nic trapnějšího ani neznám...
Reagovat


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.