FOTOGALERIE

Další úspěch zimních plavců

přidáno 21.3.2012, fotografií: 6

Po třítýdenní přestávce pokračoval seriál závodů Českého poháru v zimním plavání v sobotu 17. března, tentokráte na Slovensku. Stovka závodníků se sešla na břehu Slunečných jezer na Senci za velmi příznivého počasí (teplota vzduchu 17 °C a vody 8,5 °C). Mezi nimi nechyběli ani otužilci z Plaveckého klubu Zábřeh, kteří sedm startů proměnili ve čtyři pódiová umístění.


start 750
start 750 
start 750 m
start 750 m 
PK Zábřeh
PK Zábřeh 
Veronika Krejčí
Veronika Krejčí 
Milan a Petr
Milan a Petr 
Denisa Haltmarová
Denisa Haltmarová 

Řadit podle:

zpět na výpis
NÁZORY K FOTOGALERII
Tuto fotogalerii dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA TERMINÁTORA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční sci-fi TERMINÁTOR GENISYS s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli, které promítá šumperské kino Oko od 9. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména výherců, kteří půjdou na film zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje vůdce lidí v blízké budoucnosti ve filmu Terminátor?

a) John Connor
b) Morfeus

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)
VYHODNOCENÍ:
Vstupenku na koncert PAVLA ŠPORCLA, který zahraje v rámci Klášterních hudebních slavností v Šumperku 7. července, vyhráli Dana Kocourková z Libiny, Marie Mihulková z Vikýřovic, Ilona Pavelková z Rapotína, Aleš Gronych z Bohdíkova a Josef Krejčí z Bludova. Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně přímo u vstupu na koncert.