FOTOGALERIE

Další úspěch zimních plavců

přidáno 21.3.2012, fotografií: 6

Po třítýdenní přestávce pokračoval seriál závodů Českého poháru v zimním plavání v sobotu 17. března, tentokráte na Slovensku. Stovka závodníků se sešla na břehu Slunečných jezer na Senci za velmi příznivého počasí (teplota vzduchu 17 °C a vody 8,5 °C). Mezi nimi nechyběli ani otužilci z Plaveckého klubu Zábřeh, kteří sedm startů proměnili ve čtyři pódiová umístění.


start 750
start 750 
start 750 m
start 750 m 
PK Zábřeh
PK Zábřeh 
Veronika Krejčí
Veronika Krejčí 
Milan a Petr
Milan a Petr 
Denisa Haltmarová
Denisa Haltmarová 

Řadit podle:

zpět na výpis
NÁZORY K FOTOGALERII
Tuto fotogalerii dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMOHrajte s REJEM o 3 vstupenky na rodinnou komedii PIXELY, kterou podle legendární počítačové hry natočil úspěšný režisér Chris Colombus. Kino Oko v Šumperku film promítá od 13. do 30. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména výherců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje nejznámější film režiséra Chrise Colombuse?

A) Táta v sukni
B) Agent v sukni

Odpovědi posílejte do čtvrtku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku Vašeho tarifu.)VYHODNOCENÍ:
Vstupenku na nový film Heleny Třeštíkové MALLORY, který získal Cenu na MFF v Karlových Varech za nejlepší dokument, vyhráli Jana Holinková z Bludova, Anna Konrádová ze Šumperka, Věra Hanzlová z Třeštiny, Zuzka Václavská z Rapotína, Petra Konečná z Jakubovic a Helena Pavlíčková z Bouzova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko v Šumperku.