FOTOGALERIE

Další úspěch zimních plavců

přidáno 21.3.2012, fotografií: 6

Po třítýdenní přestávce pokračoval seriál závodů Českého poháru v zimním plavání v sobotu 17. března, tentokráte na Slovensku. Stovka závodníků se sešla na břehu Slunečných jezer na Senci za velmi příznivého počasí (teplota vzduchu 17 °C a vody 8,5 °C). Mezi nimi nechyběli ani otužilci z Plaveckého klubu Zábřeh, kteří sedm startů proměnili ve čtyři pódiová umístění.


start 750
start 750 
start 750 m
start 750 m 
PK Zábřeh
PK Zábřeh 
Veronika Krejčí
Veronika Krejčí 
Milan a Petr
Milan a Petr 
Denisa Haltmarová
Denisa Haltmarová 

Řadit podle:

zpět na výpis
NÁZORY K FOTOGALERII
Tuto fotogalerii dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

NA KONCERT ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert skupiny O5 A RADEČEK a písničkáře VOXELA, který se uskuteční v pátek 10. dubna v H-clubu Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti výherců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo nazpíval s O5 a Radeček píseň Vloupám se?

a) Jana Kirschner
b) Mária Čírová

Odpovědi posílejte do čtvrtku 2. dubna jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku Vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ:
Vstupenku na festival Šumperské pomněnky, který se uskuteční v pátek 3. dubna v DK Šumperk, vyhráli Pavlína Lesovská ze Šumperka, Marie Dušánková ze Zábřeha, Renata Michalčáková z Loučné, Zdeňka Zapletalová z Hrabenova a Alois Drazný z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po - pá, 14 - 18 hodin).