CHYBA

Je nám líto, požadovaná stránka neexistuje.


Může být dočasně deaktivovaná nebo odstraněná, zkontrolujte také, zda-li jste adresu zadali správně. 

Nyní Vám nabízíme tyto možnosti:
 Dále nás můžete samozřejmě kontaktovat na uvedených adresách pomocí kontaktního formuláře, rádi Vám pomůžeme a uvítáme případné náměty nebo připomínky.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na stand-up comedy populárního herce Ondřeje Sokola, která se uskuteční v úterý 3. května v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti výherců, kteří půjdou za zábavou zadarmo.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází herec a režisér Ondřej Sokol?

A) z Mohelnice
B) ze Šumperka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)VYHODNOCENÍ:

3x DVD s Michalem Nesvadbou a 4x dvě vstupenky na dětský pořad Michalovi mazlíčci, který se uskutečnil v neděli 24. dubna v DK Šumperk, vyhráli Jana Polášková ze Zvole (DVD), Michaela Dušková ze Šumperka (DVD), Jana Kouřilová z Hrabenova (DVD), Jarmila Dokoupilová ze Šumperka (vstupenka), Anna Valentová z Bohutína (vstupenka), Lucie Winklerová z Olšan (vstupenka), Jana Stuchlá ze Šumperka (vstupenka), Anna Laštůvková z Loučné nad Desnou (vstupenka).
Blahopřejeme! Výhercům byla výhra předána v den akce.