FOTOGALERIE

Další úspěch zimních plavců

přidáno 21.3.2012, fotografií: 6

Po třítýdenní přestávce pokračoval seriál závodů Českého poháru v zimním plavání v sobotu 17. března, tentokráte na Slovensku. Stovka závodníků se sešla na břehu Slunečných jezer na Senci za velmi příznivého počasí (teplota vzduchu 17 °C a vody 8,5 °C). Mezi nimi nechyběli ani otužilci z Plaveckého klubu Zábřeh, kteří sedm startů proměnili ve čtyři pódiová umístění.


start 750
start 750 
start 750 m
start 750 m 
PK Zábřeh
PK Zábřeh 
Veronika Krejčí
Veronika Krejčí 
Milan a Petr
Milan a Petr 
Denisa Haltmarová
Denisa Haltmarová 

Řadit podle:

zpět na výpis
NÁZORY K FOTOGALERII
Tuto fotogalerii dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

      

 

Hrajte s REJEM o oficiální tašku Projektu 100 a 2 vstupenky na projekci kultovního filmu Pulp Fiction, který uvede kino Oko v Šumperku v rámci Projektu 100 v sobotu 10. května. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá tašku a vstupenky do kina.

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje hlavní hrdina filmu Pulp Fiction?

Odpovědi posílejte do čtvrtku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku Vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ:
Po dvou vstupenkách na komponovaný večer se zábřežským rodákem Miloslavem Königem, který se uskuteční v pondělí 28. dubna kině Retro v Zábřehu, vyhráli tito vylosovaní šťastlivci: Josef Krobot z Postřelmůvku a Ivana Tomášková ze Svébohova.
Blahopřejeme!! Výhra na Vás čeká v pokladně Zábřežské kulturní.