KULTURA

ZUŠ Open 2019 potřetí v Šumperku. Představí všechny žáky a obory školy

30. května 2019, 15:00, bav
Šumperk – Šumperská základní umělecká škola se v pátek 31. května připojí k celostátnímu happeningu základních uměleckých škol. V kombinovaném odpoledním programu ZUŠ Open 2019 již potřetí postupně představí zástupce všech oborů školy.

Koncertovat se bude na Hlavní třídě i U Sovy

Od 14 hodin zahrají a zazpívají na pěší zóně komorní soubor Grazioso a žáci klavírního a pěveckého oddělení. Na Hlavní třídě u Informačního centra bude ve stejném čase prezentovat svou práci výtvarný obor.

Od půl třetí projdou všichni zúčastnění v čele s dechovým orchestrem pěší zónu města. Průvod skončí v Sadech 1. máje (U Sovy). Na tomto místě proběhne hlavní program, na němž vystoupí a veřejnosti se v novém programu předvedou hlavní školní soubory - symfonický orchestr, kytarový orchestr, žáci literárně dramatického a tanečního oboru.

Kromě vystoupení současných žáků návštěvníci uvidí a uslyší i bývalé studenty této hudební školy. Letos šumperská ZUŠ ke spolupráci přizvala kapelu O5 a Radeček, kde všichni členové jsou jejími dřívějšími absolventy.

Akce se koná pod záštitou starosty města Šumperka Tomáše Spurného.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Vyhrajte exkluzivně dvě vstupenky na divadelní představení Chvála bláznovství, ve kterém excelují Martin Hofmann a Filip Blažek. Příběh dvou přátel, kteří spolu sdíleli pokoj v ústavu pro duševně nemocné a kteří stojí před velkou výzvou začít společný život mimo stěny léčebny, uvede kulturní dům v Zábřehu ve středu 30. října od 19 hodin.


Soutěžní otázka:
Ve kterém komediálním televizním seriálu České televize vynikl Martin Hofmann?

1. Kost!
2. Ostrava!
3. Most!

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou vstupenku na koncert Václava Neckáře se skupinou Bacily, který šumperský Dům kultury uvede 3. listopadu vyhrávají Jarmila Dokoupilová ze Šumperka a Anna Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenku se přihlaste u pořadatelů.