SPORT

Znovu nájezdy: Draci berou dva body

16. ledna 2008, 11:53, www.hokejsumperk2003.cz
Znovu nájezdy: Draci berou dva body Prostějov - Na zpáteční cestu do Šumperka si Draci přibalili z Prostějova dva body za výhru po samostatných nájezdech - 3:2. Draci začali utkání dobře, vedli od 4.minuty, kdy se prosadil Ambruz, domácí však dvěma góly na konci první a na začátku druhé třetiny otočili skóre. Již se zdálo, že utkání skončí 2:1, jenže v poslední minutě prostřelil vše Paška a poslal tak utkání do prodloužení a posléze i k nájezdům. Zde se radovali zásluhou Fadrného a Kováře hosté a získali tak důležité dva body.
36.kolo, 16.1.2008 18:00
 
HK Jestřábi Prostějov 2
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003 3

 


Podrobnosti:
Branky a nahrávky: 17:48 Piecha (Procházka), 22:00 Polanský (Vrba, Duba) - 3:45 Ambruz (Ondráček), 59:08 Paška (Kubica, Meluzín), rozhodující TS Kovář. Rozhodčí: Šindler - Hejduk, Křivský . Vyloučení: 10:7, navíc Kotásek (PRO) 10 minut OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
 
Prostějov: Štůrala (Biegl) - Procházka, Višňák, Andersons, Balčík, Kumstát, Bartoň, Vomela, Kotásek, Piecha, Pavelek, Opatovský, Polanský, Duba, Vrba, Podešva, Vymazal, Mikšovský, Nakládal
 
Šumperk: Lev (Tihlář) - Galvas, Osina, Hrčka, Paška, Novotný, Ondráček, Šindler, Kubica, Fadrný, Bařica, Antonovič, Meluzín, Ambruz, Grill, Taragel, Brunec, Stejskal, Kovář, Rákos


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).