Znovu nájezdy: Draci berou dva body

Znovu nájezdy: Draci berou dva body Prostějov - Na zpáteční cestu do Šumperka si Draci přibalili z Prostějova dva body za výhru po samostatných nájezdech - 3:2. Draci začali utkání dobře, vedli od 4.minuty, kdy se prosadil Ambruz, domácí však dvěma góly na konci první a na začátku druhé třetiny otočili skóre. Již se zdálo, že utkání skončí 2:1, jenže v poslední minutě prostřelil vše Paška a poslal tak utkání do prodloužení a posléze i k nájezdům. Zde se radovali zásluhou Fadrného a Kováře hosté a získali tak důležité dva body.
36.kolo, 16.1.2008 18:00

HK Jestřábi Prostějov 2

HOKEJ ŠUMPERK 2003 3

Podrobnosti:
Branky a nahrávky: 17:48 Piecha (Procházka), 22:00 Polanský (Vrba, Duba) - 3:45 Ambruz (Ondráček), 59:08 Paška (Kubica, Meluzín), rozhodující TS Kovář. Rozhodčí: Šindler - Hejduk, Křivský . Vyloučení: 10:7, navíc Kotásek (PRO) 10 minut OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.

Prostějov: Štůrala (Biegl) - Procházka, Višňák, Andersons, Balčík, Kumstát, Bartoň, Vomela, Kotásek, Piecha, Pavelek, Opatovský, Polanský, Duba, Vrba, Podešva, Vymazal, Mikšovský, Nakládal

Šumperk: Lev (Tihlář) - Galvas, Osina, Hrčka, Paška, Novotný, Ondráček, Šindler, Kubica, Fadrný, Bařica, Antonovič, Meluzín, Ambruz, Grill, Taragel, Brunec, Stejskal, Kovář, Rákos