SPORT

Znovu nájezdy: Draci berou dva body

16. ledna 2008, 11:53, www.hokejsumperk2003.cz
Znovu nájezdy: Draci berou dva body Prostějov - Na zpáteční cestu do Šumperka si Draci přibalili z Prostějova dva body za výhru po samostatných nájezdech - 3:2. Draci začali utkání dobře, vedli od 4.minuty, kdy se prosadil Ambruz, domácí však dvěma góly na konci první a na začátku druhé třetiny otočili skóre. Již se zdálo, že utkání skončí 2:1, jenže v poslední minutě prostřelil vše Paška a poslal tak utkání do prodloužení a posléze i k nájezdům. Zde se radovali zásluhou Fadrného a Kováře hosté a získali tak důležité dva body.
36.kolo, 16.1.2008 18:00
 
HK Jestřábi Prostějov 2
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003 3

 


Podrobnosti:
Branky a nahrávky: 17:48 Piecha (Procházka), 22:00 Polanský (Vrba, Duba) - 3:45 Ambruz (Ondráček), 59:08 Paška (Kubica, Meluzín), rozhodující TS Kovář. Rozhodčí: Šindler - Hejduk, Křivský . Vyloučení: 10:7, navíc Kotásek (PRO) 10 minut OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
 
Prostějov: Štůrala (Biegl) - Procházka, Višňák, Andersons, Balčík, Kumstát, Bartoň, Vomela, Kotásek, Piecha, Pavelek, Opatovský, Polanský, Duba, Vrba, Podešva, Vymazal, Mikšovský, Nakládal
 
Šumperk: Lev (Tihlář) - Galvas, Osina, Hrčka, Paška, Novotný, Ondráček, Šindler, Kubica, Fadrný, Bařica, Antonovič, Meluzín, Ambruz, Grill, Taragel, Brunec, Stejskal, Kovář, Rákos


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert zpěváka MICHALA HRŮZY, který se uskuteční v pátek 3. listopadu v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje kapela Michala Hrůzy?

A) M.H. Band
B) Kapela Hrůzy
C) Ready Kirken

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Alena Ondráčková z Olšan, Aleš Čermák ze Zábřeha, Daria Stejskalová ze Šumperka, Ilona Krátká z Rudy nad Moravou a Marta Pudilová z Loštic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).