ZPRÁVY

Zloději už jídlo z obchodů neodnášejí, konzumují ho přímo v prodejnách

2. září 2014, 14:00, jak
Šumperk - Další případ drzé zlodějky, která snědla ukradené zboží přímo na prodejně, řešili před nedávnem strážníci městské policie v Šumperku. Dopadená žena se občerstvila odcizeným nápojem přímo mezi regály Kauflandu.

 „Žena měla na místě zkonzumovat energetický nápoj. Jelikož nebylo možné věc vyřídit na místě, byla událost postoupena správnímu orgánu,“ uvedl ředitel Městské policie Šumperk Zdeněk Dočekal. Jak velkou škodu žíznivá zákaznice způsobila, policie neuvedla, za krádež jí hrozí několikatisícová pokuta.

Neodolatelně dobré koblihy

K podobnému případu letos došlo v dalším šumperském hypermarketu, kde zlodějka neodolala vůni čokoládových koblih. Spořádala jich hned několik, a když od ní prodavačka požadovala zaplacení snědeného zboží, slovně ji napadla. I tento případ skončil na stole přestupkové komise. Právě sladkosti patří mezi nejčastěji kradené zboží, hned po nich následuje alkohol a luxusní drogerie.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.9.2014 20:04
Titulek: Bez titulku
Autor: platící zákazník.
26
109
Snímeček alespon s rozlišením oličeje se určitě nenajde.
Reagovat

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.