ZPRÁVY

Zloději už jídlo z obchodů neodnášejí, konzumují ho přímo v prodejnách

2. září 2014, 14:00, jak
Šumperk - Další případ drzé zlodějky, která snědla ukradené zboží přímo na prodejně, řešili před nedávnem strážníci městské policie v Šumperku. Dopadená žena se občerstvila odcizeným nápojem přímo mezi regály Kauflandu.

 „Žena měla na místě zkonzumovat energetický nápoj. Jelikož nebylo možné věc vyřídit na místě, byla událost postoupena správnímu orgánu,“ uvedl ředitel Městské policie Šumperk Zdeněk Dočekal. Jak velkou škodu žíznivá zákaznice způsobila, policie neuvedla, za krádež jí hrozí několikatisícová pokuta.

Neodolatelně dobré koblihy

K podobnému případu letos došlo v dalším šumperském hypermarketu, kde zlodějka neodolala vůni čokoládových koblih. Spořádala jich hned několik, a když od ní prodavačka požadovala zaplacení snědeného zboží, slovně ji napadla. I tento případ skončil na stole přestupkové komise. Právě sladkosti patří mezi nejčastěji kradené zboží, hned po nich následuje alkohol a luxusní drogerie.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.9.2014 20:04
Titulek: Bez titulku
Autor: platící zákazník.
38
115
Snímeček alespon s rozlišením oličeje se určitě nenajde.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.