ZPRAVODAJSTVÍ

Zloděj se ukryl ve studni. Málem se utopil

25. června 2019, 14:00, jak
Nový Malín – Vskutku originální úkryt vymyslel v pátek 14. června zloděj, který se vloupal do rodinného domku v Novém Malíně. Před jeho obyvateli se totiž snažil schovat ve studni. Pod hladinou ale nevydržel dlouho a nakonec se musel vynořit.

„Pachatel vnikl do domu v době, kdy měli jeho obyvatelé na zahradě oslavu. Zloděje objevil muž, který se šel přesvědčit, zda děti uložené do postele skutečně spí,“ uvedla mluvčí šumperské policie Jiřina Vybíhalová.

Zoufalému zloději nezbylo nic jiného, než skočit do studny ve sklepě a počkat, až majitel domu odejde. Ten se však k odchodu neměl a „hastrman“ se proto musel s posledním zbytkem kyslíku v plicích vynořit. Sotva nabral dech, pokusil se s čvachtajícími botami místo činu rychle opustit a nebýt silných paží vlastníka domu, patrně by se mu to povedlo.

„Přivolaní policisté muži naměřili bezmála dvě promile alkoholu v dechu. Nyní mu hrozí až tři roky vězení,“ dodala Vybíhalová.

Zbytek noci strávil zloděj v policejní cele, kde měl dostatek času na zpytování svědomí a usušení promáčených svršků.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.