ZPRÁVY

Zloděj přepadl benzinku ve Štítech

2. března 2013, 19:04, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Zloděj přepadl benzinku ve Štítech Štíty – Kuchyňským nožem hrozil obsluze benzinové čerpací stanice ve Štítech neznámý zloděj, který žádal peníze. Odnesl si zhruba třicet tisíc korun. Nepočítal však s kamerovým systémem, který celou akci zachytil. Policie zveřejnila fotografie lupiče i video z krádeže a žádá veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli trestného činu.
K přepadení došlo ve čtvrtek kráce před polednem. Benzinovou stanici v ulici Na Pilníku navštívil muž, který vkročil dovnitř s kuchyňským nožem v ruce. Přistoupil k pultu a řekl: „Dej sem peníze. Dej mi peníze, co tam jsou.“ Pokladní mu vydala zhruba třicet tisíc korun. Zloděj ji poté donutil, aby odešla do skladu, kde ji zavřel a dveře zatarasil automatem na kávu.

Policie České republiky Šumperk žádá občany, kteří viděli přicházet nebo odcházet muže na fotografii a na záznamu z kamery, aby kontaktovali Policii České republiky Šumperk na číslech 974 779 101 či 974 779 102, případně aby zavolali na bezplatnou telefonní linku 158.


 video z loupeže


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 2.3.2013 20:49
Titulek: Já bych za jakékoliv krádeže sekal ruce
Autor: Jarda
49
a je mi úplně jedno za co. Sice je to středověký způsob trestu, ale efektivní a pokud se lidi budou chovat jako ve středověku a budou krást, tak asi na ně nic jiného platit nebude. Častá jejich výmluva, že nemají peníze, není omluva. Má jít pracovat a poctivě si je vydělat. Zloděje opravdu nesnáším.
Reagovat
Datum: 3.3.2013 10:55
Titulek: Re: Já bych za jakékoliv krádeže sekal ruce
Autor: aNONYM
64
Zmrzačit velkou část lidí v produktivním věku by ohrozilo naši ekonomiku. Navíc sekat ruce třeba za stažení si písničky nebo pohádky z internetu mi moudré nepřipadne.
Reagovat
Datum: 3.3.2013 12:56
Titulek: to je slabý - Re: Já bych za jakékoliv krádeže sekal
Autor: Jan Mydlář
37
Efektívnější je rovnou sekat hlavy. Přijde to levnějc, žádný šití + sníží se mandatorní výdaje na důchody a sociální a zdravotní dávky. Dále se nám uvolní věznice a silnice, takže nebudeme muset furt stavět nový a ubude aut + sníží se potřeba uhla, takže se nám celkově vyčistí i ovzduší. Samý výhody - vždyť feudálové nebyli žádní pitomci!
Reagovat
Datum: 3.3.2013 15:13
Titulek: Re: to je slabý - Re: Já bych za jakékoliv krádeže
Autor: aNONYM
44
No jo, ale kdo bude dělat?
Reagovat
Datum: 3.3.2013 15:26
Titulek: Re: to je slabý - Re: Já bych za jakékoliv
Autor: LH
57
Hlásím se na pozici obecního kata, sdělte mi prosím platové ohodnocení :-)
Reagovat
Datum: 3.3.2013 16:29
Titulek: Re: to je slabý - Re: Já bych za jakékoliv
Autor: Jan Mydlář
68
Víc lidí se bojí o svůj krk než o to, že by museli makat. Já jsem vám znal jistého malíře Adolfa a za toho byla produktivita, o které se nám může jen zdát a o nezaměstnaných či žebrácích nikde vidu. Nepochybuji, že sekání hlav kradačům, příživníkům, milionářům fischerům, členům PČR apod. organizací, nám zvedne produktivitu tak, až se mnohým z toho zatočí hlavy!
Reagovat
Datum: 4.3.2013 14:20
Titulek: Re: to je slabý - Re: Já bych za jakékoliv
Autor: aNONYM
29
Nevím, jak to bylo s produktivitou za toho malíře Adolfa, ale určitě se za jeho vlády snížila prudce nezaměstnanost, ale to bylo i díky předešlé velké krizi a pomoci západních států při hyperinflaci. Navíc ten malíř zaměstnanost zvyšoval vydáváním dalších a dalších peněz, což by zase skončilo vysokou inflací a pádem ekonomiky. Tento filuta to ale vyřešil válkou...
Reagovat
Datum: 4.3.2013 22:15
Titulek: Arbeit macht Rath! Re: to je slabý - Re:
Autor: Jan Mydlář
100
"...Protože to má logiku – zvýšit lidem příjmy, dotlačit je, aby začali utrácet. To je to, co potřebujeme! Jak řešil krizi Adolf Hitler? Vy se smějete, ale to jsou vážné věci. Hitler řešil krizi tak, že začal zbrojit, čímž dal lidem práci a tím nastartoval ekonomiku! On s tím vyhrál volby! … Liberální ekonomové na tohle všechno zapomněli. A místo toho přicházejí s nějakými svými fantasmagoriemi. "
Reagovat
Datum: 5.3.2013 10:01
Titulek: Re: Arbeit macht Rath! Re: to je slabý
Autor: aNONYM
45
Já Vám rozumím, chápu Keynesiánskou ekonomiku. Ale je potřeba si uvědomit, že ji s vysokou pravděpodobností doprovodí inflace a logicky stoupne zadlužení státu. Já neříkám, že jsem proti, ale nevím, kde je ideální hranice výše investic. Vláda donedávna nechtěla podpořit ekonomiku vůbec, socialisti by naopak nejraději vrazili peníze do všeho dluh nedluh. Právě na Hitlerovi je krásně vidět, jak to přepálil, protože německá ekonomika by to, nebýt války jako úniku z blížících se problémů, neustála a po pár letech by opět padla. A nakonec možná tak trochu mimo jedna, aspoň pro mě, zajímavost: víte, kdo vyhrál celostátní volby do Parlamentu ČSR v roce 1935?
Reagovat
Datum: 3.3.2013 08:01
Titulek: Milý Jardo
Autor: ladislav
81
to je sice krásné, ale stali bychom se časem státem mrzáků. Nemusíš chodit ani do vlády. Dnes už se krade téměř i na každé radnici. Stalo se to adrenalínovým sportem.
Reagovat
Datum: 4.3.2013 09:52
Titulek: Nevím co se čílíte!!!
Autor: Kamil
38
112
Podívejte se blíže na fotku a zjistíte že mu je tak 15 roků,stejně se mu nic nestane i když ho chytí a ještě budou mít průšvih za zveřejnění fotky z videa bez jeho souhlasu.
Reagovat
Datum: 7.3.2013 04:46
Titulek: Češ kradli vždycky.
Autor: Gajdoštín Martin
74
Nebuďte moralisti. V Čechách se kradlo vždy. A to prosím ne jenom ve vládě a na radnicích. Tam je na ně akorát víc vidět. Pamatujete na nápisy v rakouských obchodech: "Češi nekraďte". V Německu mají pro krádež nový název, a to: "Ceské nakupování". Je tady v diskuzi snad někdo, kdo nikdy nic neukradl?
Reagovat
Datum: 7.3.2013 05:53
Titulek: Re: Češ kradli vždycky.
Autor: Templ
53
Podivný názor. Podle sebe soudím tebe?
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).