ZPRAVODAJSTVÍ

Žena si z dovolené přivezla černého pasažéra. Do kufru jí vlezl jedovatý štír

21. listopadu 2019, 10:00, bav
Zábřeh – Kuriózní zásah do policejní statistiky si zapsali městští policisté v Zábřeze. Museli totiž odchytávat štíra, kterého si s sebou z dovolené nedobrovolně přivezla jedna z obyvatelek tamního paneláku.

 „Zprávu jsme přijali pomocí tísňové linky. Štíra našli policisté v bytě na podlaze. Po odchycení jsme ho předali do rukou zkušeného chovatele,“ dodal k případu podrobnosti velitel městské policie Václav Doubrava.

„Jedná se o druh, který pro lidi fatálně nebezpečný není. Jedem usmrcuje pouze zvířata,“ zhodnotil nový přírůstek do svého terária chovatel David Hons s tím, že přesné určení druhu a rodu nalezeného štíra bude vědět až po konzultaci s kolegy zoology. V panelovém domě by podle něj štír dlouho nepřežil. Kromě tepla by mu chyběla hlavně jeho exotická strava.

„Doporučuji před odjezdem z exotické dovolené všechny věci důkladně protřepat. Jen tak se můžeme vyvarovat nepříjemného překvapení při vybalování kufrů,“
radí zábřežský chovatel.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.