SPORT

Závod ve sportovní gymnastice o Zlatý štít - Memoriál M. Bernatíka

9. února 2011, 21:18, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Závod ve sportovní gymnastice o Zlatý štít - Memoriál M. Bernatíka Ostrava / Šumperk - Mimo závodní sezónu uspořádali činovníci klubu TJ VOKD Ostrava Poruba závod XXXVI. ročník o Zlatý štít - Memoriál M. Bernatíka. Ačkoliv gymnastky mají začátkem února ještě přípravné období, sjelo se do Ostravy poměrně široké a kvalitní startovní pole. Gymnastický klub Šumperk měl zastoupení ve všech kategoriích s výjimkou žen. Závod byl dvojbojem na bradlech a kladině.

Hned v kategorii začínajících žákyň jsme měli medailový úspěch zásluhou Agáty Kněžkové, která získala stříbrnou medaili, Nikola Urbanová obsadila místo 8.


 
Rovněž stříbro - tentokrát mezi mladšími žákyněmi - získala za své pěkně předvedené obtížné sestavy Adéla Měrková, její sestra Vendula se nevyvarovala chyb a obsadila nepopulární 4. místo, Veronika Veselá v téže kategorii skončila na místě 12.


Velmi silná konkurence se sešla v kategorii starších žákyň. O to cennější je vítězství Marie Nevrklové před závodnicemi z Prostějova a Vítkovic. Výborné výkony předvedly i Tereza Vařeková (6. místo) a Bára Fricová (7. místo).


Další medaile jsme se dočkali v kategorii juniorek, kde zásluhou Viktorie Haráskové putovalo do Šumperka třetí stříbro.


 

Závodnice Gymnastického klubu Šumperk jsou žákyněmi sportovních tříd na ZŠ Sluneční, které výborně doplňují jejich přípravu v oddíle.


 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.