Závěrečný turnaj kulečníkové série

8. června 2011, 13:21, rejdakce
Závěrečný turnaj  kulečníkové série Šumperk - V sobotu 4. června se uskutečnil v šumperské herně Devítka závěrečný turnaj desetidílné kulečníkové série Holba tour 2010/11. Zúčastnili se jej hráči oddílů z Brna, Hodonína, Uherského Hradiště, Olomouce i z místních klubů Devítka Šumperk a BC Bludov.

účastníci závěrečného turnaje

Postupovým pavoukem se do finále prokousali vedoucí hráč průběžného pořadí Lubomír Klajn z klubu RX Uherské Hradiště a průběžně druhý Filip Ondrejo, reprezentant Delty Brno. Nakonec zvítězil Ondrejo těsně 4-3. O třetí místo se utkali domácí Josef Komenda a Josef König. König vyhrál 4-2.

V celkovém pořadí tohoto ročníku si první místo i přes prohru ve finále udržel a loňské celkové vítězství obhájil Lubomír Klajn z klubu RX Uherské Hradiště. Druhý skončil Filip Ondrejo z Delty Brno. Nejlepším domácím hráčem byl Josef Komenda, který skončil celkově třetí. Čtvrté místo vybojoval Martin Zlámal ze Sokola Hodonín. Z domácích hráčů se do první desítky dostali ještě Michal Greguš a Dan Cink. Dobrou hru předvedl i bludovský Marek Švesták, ten však část turnajů vynechal, což ho nejspíš připravilo o umístění v první desítce celkového pořadí.

Nejlepší tři celkového pořadí. Zleva: Ondrejo, Klajn, Komenda

Úroveň turnajů tohoto ročníku, i podle vlastních slov účastníků, byla velmi dobrá. Není divu, schází se zde silná sestava hráčů z nejlepších moravských klubů. Velkou zásluhu na tom jistě má i hlavní sponzor pivovar Holba, kterému tímto děkujeme za podporu sportovního podniku, jehož význam i díky jeho sponzoringu překročil hranice regionu.

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

67
jj. šikovní, a toho CHLAPCE :-P v právo dole znám osobně, je to dobrej týpek .. fandím Vám hošani a přeji k vítězství
Reagovat
Datum: 9.6.2011 12:49
Titulek: podpora
Autor: aNONYM
18
je dobře, že místní významné firmy podporují i menšinové sporty a ne jen fotbal nebo hokej
Reagovat
Datum: 22.7.2011 23:14
Titulek: Gratulace
13
A samozřejmě gratuluju všem a o trochu víc místním reprezentantům, kteří to v té konkurenci asi nemají nejlehčí.
Reagovat

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).