SPORT

Závěrečný turnaj kulečníkové série

8. června 2011, 13:21, rejdakce
Závěrečný turnaj  kulečníkové série Šumperk - V sobotu 4. června se uskutečnil v šumperské herně Devítka závěrečný turnaj desetidílné kulečníkové série Holba tour 2010/11. Zúčastnili se jej hráči oddílů z Brna, Hodonína, Uherského Hradiště, Olomouce i z místních klubů Devítka Šumperk a BC Bludov.


účastníci závěrečného turnaje

Postupovým pavoukem se do finále prokousali vedoucí hráč průběžného pořadí Lubomír Klajn z klubu RX Uherské Hradiště a průběžně druhý Filip Ondrejo, reprezentant Delty Brno. Nakonec zvítězil Ondrejo těsně 4-3. O třetí místo se utkali domácí Josef Komenda a Josef König. König vyhrál 4-2.

V celkovém pořadí tohoto ročníku si první místo i přes prohru ve finále udržel a loňské celkové vítězství obhájil Lubomír Klajn z klubu RX Uherské Hradiště. Druhý skončil Filip Ondrejo z Delty Brno. Nejlepším domácím hráčem byl Josef Komenda, který skončil celkově třetí. Čtvrté místo vybojoval Martin Zlámal ze Sokola Hodonín. Z domácích hráčů se do první desítky dostali ještě Michal Greguš a Dan Cink. Dobrou hru předvedl i bludovský Marek Švesták, ten však část turnajů vynechal, což ho nejspíš připravilo o umístění v první desítce celkového pořadí.Nejlepší tři celkového pořadí. Zleva: Ondrejo, Klajn, Komenda

Úroveň turnajů tohoto ročníku, i podle vlastních slov účastníků, byla velmi dobrá. Není divu, schází se zde silná sestava hráčů z nejlepších moravských klubů. Velkou zásluhu na tom jistě má i hlavní sponzor pivovar Holba, kterému tímto děkujeme za podporu sportovního podniku, jehož význam i díky jeho sponzoringu překročil hranice regionu.

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 8.6.2011 23:55
Titulek: Kulečník
Autor: Valérka
12
Samí mladí a šikovní kluci :)
Reagovat
Datum: 9.6.2011 11:45
Titulek: Re: Kulečník
Autor: anonymáček
82
jj. šikovní, a toho CHLAPCE :-P v právo dole znám osobně, je to dobrej týpek .. fandím Vám hošani a přeji k vítězství
Reagovat
Datum: 9.6.2011 12:49
Titulek: podpora
Autor: aNONYM
18
je dobře, že místní významné firmy podporují i menšinové sporty a ne jen fotbal nebo hokej
Reagovat
Datum: 22.7.2011 23:14
Titulek: Gratulace
Autor: aNONYM
13
A samozřejmě gratuluju všem a o trochu víc místním reprezentantům, kteří to v té konkurenci asi nemají nejlehčí.
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).