ZPRAVODAJSTVÍ

Zástupci Vondráčkové žalují starostu

12. června 2018, 07:00, Jaroslav Kropáč
Zástupci Vondráčkové žalují starostu Dolní Studénky – Agentura MM Praha, kterou vlastní manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové, podala trestní oznámení na starostu Dolních Studének Radima Sršně. Důvodem je údajné vyhrožování, kterého se měl Sršeň dopustit v souvislosti s tím, že zpěvačka zrušila plánovaný koncert na dolnostudénském festivalu Hudba bez hranic, jež proběhne od 22. do 24. června. Starosta jednání agentury považuje za absurdní a žádného vydírání si není vědom. Zpěvačka své vystoupení v Dolních Studénkách odvolala poté, co vyšlo najevo, že na stejné hudební akci vystoupí i Václav Neckář.

 „O tom, že na akci vystoupí také pan Neckář, se kterým paní Vondráčková údajně nemá ideální vztahy, její zástupci předem věděli. Nejedná se však o společné vystoupení, ale o dva samostatné koncerty. Každý z nich měl vyhrazený svůj čas v nabitém hudebním programu,“ brání se kritice starosta Radim Sršeň.
Obec dále tvrdí, že agentuře MM Praha vyšla ve všech ohledech vstříc, a podání žaloby kvůli vydírání vedení Dolních Studének nechápe. „Bohužel, tak jako normální lidé chodí pravidelně do kostela nebo do posilovny, agentura MM vlastněná manželem paní Vondráčkové panem Martinem Michalem chodí pravidelně podávat trestní oznámení na kde koho,“ hodnotí situaci Sršeň.

MM Praha: Je to jasné!

Ačkoli smysl trestního oznámení i postup managementu populární zpěvačky lidem z Dolních Studének uniká, podle agentury MM Praha je provinění organizátorů hudební akce nabíledni. „Nedošlo k jednoznačnému oddělení koncertů paní Vondráčkové a pana Neckáře. Nejdůležitější je však fakt, že i přes zrušení vystoupení zpěvačky pořadatelé slavností, tedy starosta obce a jeho tým, dál na koncert Heleny Vondráčkové prodávají vstupenky,“ píší v tiskové zprávě zástupci populární zpěvačky.
Bez ohledu na soudní tahanice se Hudba bez hranic uskuteční v avizovaném termínu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 12.6.2018 08:20
Titulek: aNONYMův odkaz že?
Autor: Priapus Tykokote
13
ešče byste pane redachtór mohl uvést zdroj, ze kterého jste to okopíroval

https://cs.wikipedia.org/wiki/Plagi%C3%A1t

představení textu jiného autora, půjčeného nebo napodobeného i z části zčásti, jako svého vlastního
Reagovat
Datum: 12.6.2018 09:23
Titulek: Re: aNONYMův odkaz že?
Autor: Tobiáš
19
Myslíte zkopírované úryvky z prohlášení Vondráčkové a z prohlášení Sršně, ze kterých citují všechna média? To je podle vás plagiátorství? Škoda, že tak málo lidí dneska přemýšlí, než něco napíše....
Reagovat
Datum: 12.6.2018 11:01
Titulek: Re: aNONYMův odkaz že?
Autor: Jenda Benda
20
Asi další zpovykaný student, vystrašený školou před zpracováním seminárky nebo diplomky...
Reagovat
Datum: 12.6.2018 11:09
Titulek: Re: aNONYMův odkaz že?
Autor: CO hlásí a informuje
28
Článek je okopírovaný z jiných zdrojů, které však neuvádí (navíc přebírá i chyby a šumy z těchto článků). Výměna sem tam pár slovíček za jiná jen ukazuje, že autor je si vědom plagiátorství
Reagovat
Datum: 14.6.2018 06:40
Titulek: Re: aNONYMův odkaz že?
Autor: všudezdejší
19
Bude to mít vliv na dojivost krav?!?
Reagovat
Datum: 14.6.2018 09:24
Titulek: Bez titulku
Autor: jan
29
Ne dojivost se v tu ránu zvětší a blbost se trošku zmenší!
Reagovat
Datum: 12.6.2018 15:02
Titulek: Martin Michal je chudý duchem
Autor: Občan
54
Martin Michal je chudý duchem a Helenka Vondráčková taktěž, pokud se řídí jeho radami.
Reagovat
Datum: 14.6.2018 09:28
Titulek: Žabomyší války
Autor: Nezávisle sludující
31
Nevím proč se zde rozebírá kdo od koho a co opsal? Vždyť je to úplně jedno. Nicméně senioři, kterým byl Neckář nebo Vondráčková idolem, se o to jaké mají tito dva vypšklí zpěváci problémy mezi sebou vůbec nezajímají. Chtěli si jen poslechnout staré hity a sentimentálně zatlačit slzu. A pokud je Vondráčková tak zapšklá, tak ať sedí doma a užírá se svojí zlobou. Dnes může být vůbec rádda, že se najdou lidé, kteří se na ni jsou podívat.
Reagovat
Datum: 14.6.2018 10:13
Titulek: Heluš
Autor: laďa
40
No Heluš už upadla tak dolů, že vymetá kdejakou obec?? S manželem tvoří tzv. žalovací dvojku. Snaží se dohnat některé naše politiky.
Reagovat
Datum: 15.6.2018 10:00
Titulek: Bez titulku
Autor: Bobina
20
Trapné
Reagovat

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.