ZPRAVODAJSTVÍ

Žárlivec se spletl. Rozbil nos nepravému

13. června 2017, 09:30, Vladimíra Bartoňová
Zábřeh - Zlomeným nosem skončilo veřejné napadení, které se minulý týden odehrálo v ulicích Zábřeha. Za bílého dne tam jeden z místních obyvatel napadl přímo před policejní služebnou nic netušící procházející se pár. Knockoutovaný muž se po ráně pěstí vzpamatoval na zemi s krvavou ránou v obličeji. Záhy vyšlo najevo, že k útoku došlo omylem.

 „Rvačka se odehrála přímo pod našimi okny okolo šestnácté hodiny odpoledne,“ zavzpomínal na incident velitel městských strážníků Václav Doubrava, jehož hlídka napadení řešila. Důvodem útoku byla žárlivost, která v agresorovi zpěnila krev poté, co dotyčného muže uviděl s dívkou připomínající jeho milou. Za omyl se napadenému omluvil. Ten nyní bude zvažovat podání žaloby za újmu na zdraví.
„Fyzická napadení jsou u nás takřka na denním pořádku. Veřejné napadení za bílého dne a ještě omylem, to jsme tu ale opravdu ještě neměli,“ komentuje nejčerstvější policejní zásah zábřežský velitel.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 18.6.2017 14:10
Titulek: Bez titulku
Autor: Lenka
55
Toto je opravdu mooooc důležitá zpráva, p. Bartoňová asi už nenajde lepší téma.
Reagovat