ZPRAVODAJSTVÍ

Žárlivec se spletl. Rozbil nos nepravému

13. června 2017, 09:30, Vladimíra Bartoňová
Zábřeh - Zlomeným nosem skončilo veřejné napadení, které se minulý týden odehrálo v ulicích Zábřeha. Za bílého dne tam jeden z místních obyvatel napadl přímo před policejní služebnou nic netušící procházející se pár. Knockoutovaný muž se po ráně pěstí vzpamatoval na zemi s krvavou ránou v obličeji. Záhy vyšlo najevo, že k útoku došlo omylem.

 „Rvačka se odehrála přímo pod našimi okny okolo šestnácté hodiny odpoledne,“ zavzpomínal na incident velitel městských strážníků Václav Doubrava, jehož hlídka napadení řešila. Důvodem útoku byla žárlivost, která v agresorovi zpěnila krev poté, co dotyčného muže uviděl s dívkou připomínající jeho milou. Za omyl se napadenému omluvil. Ten nyní bude zvažovat podání žaloby za újmu na zdraví.
„Fyzická napadení jsou u nás takřka na denním pořádku. Veřejné napadení za bílého dne a ještě omylem, to jsme tu ale opravdu ještě neměli,“ komentuje nejčerstvější policejní zásah zábřežský velitel.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 18.6.2017 14:10
Titulek: Bez titulku
Autor: Lenka
99
113
Toto je opravdu mooooc důležitá zpráva, p. Bartoňová asi už nenajde lepší téma.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.