SPORT

Zakončení sezóny již tradičně na východě Slovenska

18. ledna 2010, 12:00, téma GYMNASTIKA, Helena Konopová
Košice/Šumperk - Příznivcům sportovní gymnastiky dlužíme ještě výsledky z posledního letošního závodu, který se konal v Košicích.
Po úspěšném vystoupení našich gymnastek na Mistrovství České republiky zakončily závodnice GK Šumperk sezónu ve východoslovenské metropoli. V tomto mezinárodním závodě sbíraly první zkušenosti i naše nejmladší. Pro ně byl uspořádán závod „O pohár riaditela“. V této kategorii se naše děvčata podělila o všechny cenné kovy. Zlato patřilo Báře Fricové,stříbro Marii Nevrklové a bronz Adéle Měrkové. Vendula Měrková byla čtvrtá, Hana Štěpánová 9., Kateřina Kvapilová 12., Veronika Veselá 18. a teprve šestiletá Nikola Urbanová 21.
 
V závodě „Malý Vesuvius“ zazářily již naše zkušené závodnice Simona Kozáková a Tereza Vařeková. Obě podaly výborné výkony a ze stupňů vítězů shlížely na své soupeřky (Kozáková 1., Vařeková 2.).

Juniorkám a ženám patřil závod „Cena Vesuvius“, kde reprezentovala GK Šumperk Viktorie Harásková. Ve víceboji získala stříbrnou medaili, navíc zvítězila ve finále na přeskoku.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.