SPORT

Zakončení sezóny již tradičně na východě Slovenska

18. ledna 2010, 12:00, téma GYMNASTIKA, Helena Konopová
Košice/Šumperk - Příznivcům sportovní gymnastiky dlužíme ještě výsledky z posledního letošního závodu, který se konal v Košicích.
Po úspěšném vystoupení našich gymnastek na Mistrovství České republiky zakončily závodnice GK Šumperk sezónu ve východoslovenské metropoli. V tomto mezinárodním závodě sbíraly první zkušenosti i naše nejmladší. Pro ně byl uspořádán závod „O pohár riaditela“. V této kategorii se naše děvčata podělila o všechny cenné kovy. Zlato patřilo Báře Fricové,stříbro Marii Nevrklové a bronz Adéle Měrkové. Vendula Měrková byla čtvrtá, Hana Štěpánová 9., Kateřina Kvapilová 12., Veronika Veselá 18. a teprve šestiletá Nikola Urbanová 21.
 
V závodě „Malý Vesuvius“ zazářily již naše zkušené závodnice Simona Kozáková a Tereza Vařeková. Obě podaly výborné výkony a ze stupňů vítězů shlížely na své soupeřky (Kozáková 1., Vařeková 2.).

Juniorkám a ženám patřil závod „Cena Vesuvius“, kde reprezentovala GK Šumperk Viktorie Harásková. Ve víceboji získala stříbrnou medaili, navíc zvítězila ve finále na přeskoku.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).