ZPRÁVY

Základní škola Šumperk, Šumavská 21

23. února 2015, 19:54, redakce, placená reklama
K 31. prosinci 2014 naše škola úspěšně ukončila 17-ti měsíční projekt s názvem Další vzdělávání pedagogických pracovníků Základní školy Šumperk, Šumavská 21, s reg. číslem CZ.1.07/1.3.45/02.0065 financovaný z prostředků OP VK, jehož cílem bylo modernizovat výukový proces na naší škole, zvýšit kvalitu a efektivitu vzdělávání a podpořit interaktivitu a vstřícnost výuky ve vztahu k našim žákům.

 Do vzdělávacích aktivit se zapojila naprostá většina učitelského sboru - 40 pedagogů. Vzdělávání z oblasti využívání ICT ve výuce a profesního rozvoje v oblasti kurikulární reformy probíhalo jak na naší škole, tak v mimoškolním prostředí a zahrnovalo 14 kurzů prezenčního studia. Během doby realizace bylo vytvořeno 5 e-learningových modulů z oblasti využívání ICT, které umožnily učitelům flexibilní distanční studium nezávislé co do místa i času vzdělávání. Tyto kurzy získaly akreditaci MŠMT ČR a slouží tak ke zvyšování kvality práce učitelů nejen během projektu, ale i po jeho ukončení. Vzhledem k úspěšnému ukončení projektu můžeme konstatovat, že jsme splnili všechny naplánované cíle, podpořili profesionalitu učitelského sboru a zvýšili tak konkurenceschopnost naší školy.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru