ZPRÁVY

Základní škola Šumperk, Šumavská 21

23. února 2015, 19:54, redakce, placená reklama
K 31. prosinci 2014 naše škola úspěšně ukončila 17-ti měsíční projekt s názvem Další vzdělávání pedagogických pracovníků Základní školy Šumperk, Šumavská 21, s reg. číslem CZ.1.07/1.3.45/02.0065 financovaný z prostředků OP VK, jehož cílem bylo modernizovat výukový proces na naší škole, zvýšit kvalitu a efektivitu vzdělávání a podpořit interaktivitu a vstřícnost výuky ve vztahu k našim žákům.

 Do vzdělávacích aktivit se zapojila naprostá většina učitelského sboru - 40 pedagogů. Vzdělávání z oblasti využívání ICT ve výuce a profesního rozvoje v oblasti kurikulární reformy probíhalo jak na naší škole, tak v mimoškolním prostředí a zahrnovalo 14 kurzů prezenčního studia. Během doby realizace bylo vytvořeno 5 e-learningových modulů z oblasti využívání ICT, které umožnily učitelům flexibilní distanční studium nezávislé co do místa i času vzdělávání. Tyto kurzy získaly akreditaci MŠMT ČR a slouží tak ke zvyšování kvality práce učitelů nejen během projektu, ale i po jeho ukončení. Vzhledem k úspěšnému ukončení projektu můžeme konstatovat, že jsme splnili všechny naplánované cíle, podpořili profesionalitu učitelského sboru a zvýšili tak konkurenceschopnost naší školy.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).