ZPRÁVY

Základní škola Šumperk, Šumavská 21

23. února 2015, 19:54, redakce, placená reklama
K 31. prosinci 2014 naše škola úspěšně ukončila 17-ti měsíční projekt s názvem Další vzdělávání pedagogických pracovníků Základní školy Šumperk, Šumavská 21, s reg. číslem CZ.1.07/1.3.45/02.0065 financovaný z prostředků OP VK, jehož cílem bylo modernizovat výukový proces na naší škole, zvýšit kvalitu a efektivitu vzdělávání a podpořit interaktivitu a vstřícnost výuky ve vztahu k našim žákům.

 Do vzdělávacích aktivit se zapojila naprostá většina učitelského sboru - 40 pedagogů. Vzdělávání z oblasti využívání ICT ve výuce a profesního rozvoje v oblasti kurikulární reformy probíhalo jak na naší škole, tak v mimoškolním prostředí a zahrnovalo 14 kurzů prezenčního studia. Během doby realizace bylo vytvořeno 5 e-learningových modulů z oblasti využívání ICT, které umožnily učitelům flexibilní distanční studium nezávislé co do místa i času vzdělávání. Tyto kurzy získaly akreditaci MŠMT ČR a slouží tak ke zvyšování kvality práce učitelů nejen během projektu, ale i po jeho ukončení. Vzhledem k úspěšnému ukončení projektu můžeme konstatovat, že jsme splnili všechny naplánované cíle, podpořili profesionalitu učitelského sboru a zvýšili tak konkurenceschopnost naší školy.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.