KULTURA

Zajíce v pytli si koupily dvě stovky fanoušků

16. června 2014, 15:23, téma DŽEMFEST, Jan Kratochvíl
Zajíce v pytli si koupily dvě stovky fanoušků Šumperk - Festival Džemfest se může chlubit početnou základnou věrných hudebních fanoušků. Ti dostali možnost koupit si lístek na šumperskou přehlídku s výraznou slevou, aniž by ale znali program. Akce stylově pojmenovaná Zajíc v pytli slavila úspěch. Podle pořadatelů se takto prodalo okolo dvou stovek vstupenek.

Originální slevová akce Zajíc pytli odstartovala v březnu a trvala do 1. června, kdy se majitelé zakoupených lístků dozvěděli účinkující na letošním 15. ročníku, který se uskuteční 17. října v Domě kultury Šumperk.

Hlavním programovým tahákem bude koncertní show skupiny Chinaski, která slaví 20. výročí a letos v únoru jako první česká kapela vyprodala pražskou O2 arénu. Dále účast v programu potvrdila vycházející hvězda Adam Mišík či rockpopový kvintet O5 a Radeček, který před domácím publikem na Džemfestu odehraje mj. společné písně se slovenskou pěvěckou divou Márií Čírovou. Na přehlídce vystoupí i další místní kapela ze Šumperka Obzzor a dále rockový orchestr klientů Jedličkova ústavu v Praze The Tap Tap, který se proslavil hitem Ředitel autobusu.

Festival Džemfest, který letos obdržel Cenu Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury, chystá také několikadenní doprovodný program. Ten nabídne například autorské čtení živě přenášené z Brazílie.

Více informací a online objednávka vstupenek na speciální cenu 220 Kč na dzemfest.cz.


Foto: archiv

Na podzim zavítá do Šumperka kapela Chinaski, která v současné době boří hitparády písní Hlavolam.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.