ZPRÁVY

Zajíc způsobil dvěstětisícovou škodu

14. května 2012, 16:55, téma Z POLICEJNÍ LINKY, RJ, pis
Zajíc způsobil dvěstětisícovou škodu Více uvnitř.
Loštice – Zajíc, přebíhající přes silnici, vylekal čtyřicetiletého řidiče z Brněnska natolik, že havaroval. Poté, co zvíře zahlédl, strhl řízení vlevo, přejel s vozidlem Mercedes Benz do protisměru, dostal se mimo silnici a zastavil se až v silničním příkopu. Nehoda se udála 13. května po třinácté hodině v Lošticích. Řidič naštěstí nebyl zraněn. Dechová zkouška ukázala, že řidič před jízdou nepozřel alkohol. Celková škoda na vozidle však činí 200 tisíc korun.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 15.5.2012 02:17
Titulek: dvě stě tisícová škoda
Autor: peter
64
to j e f a kt pru ser, když jste v tře tí třídě chy bě li v češti ně
Reagovat
Datum: 15.5.2012 07:28
Titulek: Zajíc
Autor: LH
138
nic nezpůsobil, to je přehnaná reakce řidiče na maličkost.
Reagovat
Datum: 15.5.2012 08:17
Titulek: Bez titulku
Autor: Joe
213
Klasika, silné auto MALÁ RYCHLOST a směšná reakce rádoby motoristy
Reagovat
Datum: 15.5.2012 08:56
Titulek: Bez titulku
Autor: Smyl Flek z Nohavic
90
Otázkou je, jestli tam vůbec nějakej zajíc byl. Bůhví co řidič viděl nebo neviděl nebo si myslel, že vidí, co při řízení dělal nebo nedělal, kde měl svoje ruce nebo kde na sobě měl cizí ruce či jiné těla části a jestli zajíc nakonec není čirej řidičovo výmysl ulibrž výmluva, aby řidič vypadal jako dobrák, jenž zajícův život chca ušetřiti raději bourák obětoval, namísto by přiznal, že při řízení kdovíčemu či komu se věnoval.
Reagovat
Datum: 16.5.2012 18:10
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: LH
99
Takovej heroinovej zajíc to je peklo.
Reagovat

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.