ZPRAVODAJSTVÍ

Začněte na zahrádce s Agritecem

13. března 2018, 17:09, redakce, placená reklama
Začněte na zahrádce s Agritecem Netrpělivě vyčkáváte jaro a už přemýšlíte, co všechno budete potřebovat na zahrádce? Chybí Vám přípravky na ochranu rostlin, hnojiva nebo substráty? Potřebujete poradit správný postup při pěstování zeleniny, balkonových rostlin a bylinek? Jsou na vašich rostlinách škůdci nebo je trápí choroby?

Přijďte do prodejny firmy Agritec, která sídlí v Šumperku na Zemědělské ulici č. 16 (vjezd od zastávky MHD Šumavská stř. odb. škola).

Nakoupíte tam za příznivé ceny přípravky na ochranu rostlin a pěstitelské substráty, včetně biologických přípravků, od různých dodavatelů (AGRO, AgroBio, Florimo, Gramoflor) v malých i velkých baleních. Agritec dále prodává rašeliny, mulčovací kůry, speciální hnojiva (Kouzlo přírody, Hoštická hnojiva), kravský hnůj, travní směsi a osiva rostlin (SEMO). Koupit si můžete podpůrné prostředky (sítě na okurky), netkané i tkané textilie, truhlíky, pastičky, rukavice, sázecí kolíky, rozprašovače…

Agritec prodává i krmné směsi a krmiva pro domácí a hospodářská zvířata (MJM Litovel). V jarním období jsou oblíbená krmiva pro březí králíky, pro kuřata a housata, šroty z ječmene, pšenice atd.
Nyní jsou v prodeji sadbové brambory různých varných typů a ranosti (např. odrůdy Magda, Rosara, Monika, Anuschka, Adéla, Belana, Axa, Dali Antonia a Red Anna). Dále se prodává cibule (Štutgartská, Všetana, Karmen, Šalotka).
Ve skleníku již rostou a zanedlouho budou k dispozici přísady plodové zeleniny – rajčata (tyčková, keříčková a třešňová), papriky (sladké, pálivé a kořeninové), okurky (nakládačky, salátovky a hadovky) a cukety.
Už teď je možné zakoupit přísadu salátu a kedluben.

V pozdějším jarním období můžete zakoupit balkónové rostliny (muškáty, surfinie, milionbells, bacopa, lobelky) a letničky (phlox, jiřinky, afrikán, cinia, godetia).

AGRITEC, výzkum, šlechtění a služby, s.r.o. se kromě výše uvedeného prodeje věnuje výzkumné a šlechtitelské činnosti a poskytuje zemědělské poradenství v oblasti rostlinné výroby.

Telefon do prodejny: 583 382 141, e-mail: info@agritec.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

A) Petr Zelenka
B) Vilma Cibulková
C) Aleš Cibulka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.