ZPRÁVY

Začíná oblíbená Tříkrálová sbírka

6. ledna 2015, 07:00, Jaroslav Kropáč
Začíná oblíbená Tříkrálová sbírka Okres - Tradiční Tříkrálová sbírka letos probíhá od 2. do 11. ledna. Lidé mohou přispět jak přímo koledníkům, tak například zasláním dárcovské DMS nebo pomocí bankovního převodu.

 „Tento rok jde již o šestnáctý ročník sbírky, kterou zajišťují všechny pobočky Charity. Někteří lidé chodí v kolednických skupinách už od počátku této akce, jiné jsme letos oslovili poprvé,“ uvedla Jana Skalická z Charity Zábřeh. Na Zábřežsku lidé vloni darovali více než jeden milión a dvě stě tisíc korun. Organizování sbírky mají na starosti nejen charitativní organizace, ale také dobrovolníci. Vybrané peníze poslouží lidem v nouzi nejen u nás, ale i v zahraničí.

Pomocí SMS zprávy mohou lidé zaslat na účet tří králů necelých třicet korun. Text ve tvaru KOLEDA stačí odeslat na číslo 87777. Číslo dárcovského účtu, kam je možné peníze vložit převodem, je 66008822/0800.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).