ZPRÁVY

Začíná oblíbená Tříkrálová sbírka

6. ledna 2015, 07:00, Jaroslav Kropáč
Začíná oblíbená Tříkrálová sbírka Okres - Tradiční Tříkrálová sbírka letos probíhá od 2. do 11. ledna. Lidé mohou přispět jak přímo koledníkům, tak například zasláním dárcovské DMS nebo pomocí bankovního převodu.

 „Tento rok jde již o šestnáctý ročník sbírky, kterou zajišťují všechny pobočky Charity. Někteří lidé chodí v kolednických skupinách už od počátku této akce, jiné jsme letos oslovili poprvé,“ uvedla Jana Skalická z Charity Zábřeh. Na Zábřežsku lidé vloni darovali více než jeden milión a dvě stě tisíc korun. Organizování sbírky mají na starosti nejen charitativní organizace, ale také dobrovolníci. Vybrané peníze poslouží lidem v nouzi nejen u nás, ale i v zahraničí.

Pomocí SMS zprávy mohou lidé zaslat na účet tří králů necelých třicet korun. Text ve tvaru KOLEDA stačí odeslat na číslo 87777. Číslo dárcovského účtu, kam je možné peníze vložit převodem, je 66008822/0800.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.