KULTURA

Zábřežský kulturák spustil dva nové weby a online prodej vstupenek

15. ledna 2020, 18:00, redakce
Zábřeh – Výrazný krok ve vylepšování komfortu pro svoje návštěvníky udělal kulturní dům v Zábřeze, když začátkem letošního roku spustil novou verzi svých internetových stránek. Hlavní změnou je nejen jejich nový moderní design, ale i to, že byly nově vytvořeny jak pro kulturní dům, tak i pro kino Retro.

 „Z pohledu zákazníka je základní novinkou samozřejmě grafika, potom ale třeba i nové členění, které je co nejpřehlednější. To platí zejména o stránkách biografu. Úvodní straně kulturáckého webu dominují velké fotografie a horizontální navigační menu, samozřejmostí je ikona Facebooku, Instagramu nebo nabídka zasílání měsíčních programů na e-mail,“ popisuje jednatel Zábřežské kulturní Zdeněk David. Podle něj se spolu s tvůrci webu, firmou Web z Moravy, zaměřili hlavně na přehlednost, přívětivost a intuitivní ovládání stránek pro návštěvníky.

„Jedná se stále o pracovní verzi internetových stránek, takže i v současné době pracujeme na jejich vylepšování. Proto budeme rádi za jakýkoli námět nebo připomínku rovněž ze strany uživatelů, zpětná vazba je pro nás velmi důležitá,“ vyzývá ke spolupráci David. Podle něj dojde v brzké době také k doplnění některých informací, o nové prvky se rozšíří například nabídka určená školám.

Další výraznou novinkou, kterou nové stránky kina i kulturního domu nabízejí, je online systém nákupu vstupenek prostřednictvím systému Ticketware. „Jsme až překvapeni tím, jak rychle se během několika málo dní rozběhl způsob nákupu vstupenek z pohodlí domova,“ pochvaluje si novinku Zdeněk David. Stávající prodej ve všech dosavadních prodejních místech Zábřežské kulturní
přitom zůstane zachován, takže pro zájemce, kteří upřednostňují osobní nákup vstupenek a kontakt s pokladnou, se nic nemění.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes se mohou soutěžící rozhodnout, zda dají přednost divadelní premiéře, nebo maškarnímu reji na plese. Oboje pořadatelé nabízejí formou volných vstupenek, které nám do soutěže věnovali. Stačí se zúčastnit a čekat na vyrozumění o výhře. Jména výherců zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka č. 1 (Maškarní ples v Bludově, KD 25. 1. od 19 hodin, 2x 2 vstupenky):
Jaký je správný název bludovské rozhledny?
1a. Brusinka
1b. Vyhlídka Brusná
1c. Na Brusné

Soutěžní otázka č. 2 (Amadeus, Divadlo Šumperk 8. 2., 19.00 hod, 1x dvojvstupenka):
Jaké je celé skutečné jméno Mozarta?
2a. Wolfgang Amadeus Mozart
2b. Johannes Chrysostomus Wolfgangus Theophilus Mozart
2c. Joannes Paulus Amateo Mozart

Odpovědi posílejte do pátku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559
551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě podle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou vstupenku na koncert Terezy Maškové, konaný 22. 1. v šumperském Domu kultury, vyhrávají K. Válková z Bludova a J. Cechal ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v pokladně DK.