SPORT

Zábřežské mažoretky Daren se účastnily Mistrovství světa v Praze

21. října 2013, 21:50, téma MAŽORETKY, redakce
Zábřežské mažoretky Daren se účastnily Mistrovství světa v Praze Praha - Otevřeného Mistrovství světa v mažoretkovém sportu se v konkurenci týmů ze šesti států účastnily i mažoretky Daren Spolku Metoděj ze Zábřeha. Mistrovství se konalo poslední prázdninový víkend ve dnech 30. srpna až 1. září v Praze.

„Zahájení proběhlo slavnostním nástupem a umístěním vlajek všech zúčastněných států. Po slavnostním nástupu odstartovala soutěž. V pátek se soutěžilo s náčiním pom-pom, v sobotu s hůlkami, prapory a v neděli proběhla show s libovolným náčiním. Z této soutěže, která je zakončením sezóny, si děvčata dovezla dvě bronzové medaile a titul druhé vicemistryně světa,“ uvedla Jolana Pelikánová ze zábřežského týmu.

První medaili a titul v kategorii senior získaly za trio s náčiním pom-pom ve složení: Lucka Němcová, Tereza Grúzová a Renata Švubová, která také obdržela 5. místo se svým sólem. Sedmice s tímto náčiním dosáhla na pěkné 5. místo. Velká senior formace s pódiovou skladbou a pochodem se umístila taktéž na 5. místě. I v sobotním vystoupení dívky s miniformací MIX obsadily 5. místo. Druhou bronzovou medaili a titul druhé vicemistryně světa získala děvčata za miniformaci s náčiním FLAG (prapory) ve složení: Andrea Valášková, Barča Hrochová, Lucka Němcová, Michaela Pelikánová, Romana Chládková a Lucie Serafínová. Posledním nedělním vystoupení na téma Příběh odsouzené v kategorii senior SHOW získaly dívky pěkné 4. místo.


Foto: archiv DAREN Spolek MetodějDoporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 1.5.2015 10:19
Titulek: Bez titulku
Autor: Vávrová Diana
125
Dobrý den, mohla bych se zeptat, kde děvčata sehnala ty vlajky? Marně se snažím najít obchod, ale bohužel nic bližšího než v USA jsem nenašla. Popřípadě, pokud jste je samy vyráběly, jaký druh látky jste zvolily? Předem děkuji za odpověď :)
Reagovat