ZPRAVODAJSTVÍ

Zábřežská radnice přijme správce informačních a komunikačních technologií

26. dubna 2017, 05:00, redakce, placená reklama
Zábřežská radnice přijme správce informačních a komunikačních technologií Městský úřad Zábřeh vypsal personální výběrové řízení na pozici správce informačních a komunikačních technologií spadající pod Odbor informatiky. Předpoklady pro podání přihlášky jsou ukončené vysokoškolské vzdělání bakalářského stupně, případně vyšší odborné vzdělání či středoškolské vzdělání s maturitou v oboru informačních a komunikačních technologií či v příbuzném technickém oboru.

 Hlavní pracovní náplní zaměstnance bude zejména monitoring, implementace a správa serverových windowsovských aplikací. Zajišťovat bude ale mimo jiné i správnou funkci a chod vymezených uživatelských úseků informační a komunikační infrastruktury, zajištění ochrany, údržby a aktualizace databází nebo monitoring a diagnostika sítí. Zajišťovat bude i servis uživatelům na úseku správy databází. Správu serverů s OS Windows. Správu databází MS SQL. Dále zajištění zabezpečení proti škodlivým programům a kódům, zálohování windowsovských serverů.
Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, 10. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, a nařízení vlády č. 222/2010 Sb., kterým se stanoví katalog prací, v platném znění. Nástup ihned dle dohody. Písemné přihlášky včetně všech požadovaných dokladů mohou zájemci zasílat písemně v uzavřené obálce označené nadpisem ,,Výběrové řízení – IT technik“ na personální oddělení MěÚ Zábřeh, Masarykovo nám. 510/6, 789 01 Zábřeh k rukám Ilony Vařekové, nejpozději do 19.05.2017. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Doplňující informace dle potřeby podá Mgr. Jana Kašíková, vedoucí Odboru informatiky tel.: 583 468 208.

Podrobnější informace k výběrovému řízení na www.zabreh.cz v sekci městský úřad/volná místa.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru