ZPRAVODAJSTVÍ

Zábřežská radnice přijme správce informačních a komunikačních technologií

26. dubna 2017, 05:00, redakce, placená reklama
Zábřežská radnice přijme správce informačních a komunikačních technologií Městský úřad Zábřeh vypsal personální výběrové řízení na pozici správce informačních a komunikačních technologií spadající pod Odbor informatiky. Předpoklady pro podání přihlášky jsou ukončené vysokoškolské vzdělání bakalářského stupně, případně vyšší odborné vzdělání či středoškolské vzdělání s maturitou v oboru informačních a komunikačních technologií či v příbuzném technickém oboru.

 Hlavní pracovní náplní zaměstnance bude zejména monitoring, implementace a správa serverových windowsovských aplikací. Zajišťovat bude ale mimo jiné i správnou funkci a chod vymezených uživatelských úseků informační a komunikační infrastruktury, zajištění ochrany, údržby a aktualizace databází nebo monitoring a diagnostika sítí. Zajišťovat bude i servis uživatelům na úseku správy databází. Správu serverů s OS Windows. Správu databází MS SQL. Dále zajištění zabezpečení proti škodlivým programům a kódům, zálohování windowsovských serverů.
Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, 10. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, a nařízení vlády č. 222/2010 Sb., kterým se stanoví katalog prací, v platném znění. Nástup ihned dle dohody. Písemné přihlášky včetně všech požadovaných dokladů mohou zájemci zasílat písemně v uzavřené obálce označené nadpisem ,,Výběrové řízení – IT technik“ na personální oddělení MěÚ Zábřeh, Masarykovo nám. 510/6, 789 01 Zábřeh k rukám Ilony Vařekové, nejpozději do 19.05.2017. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Doplňující informace dle potřeby podá Mgr. Jana Kašíková, vedoucí Odboru informatiky tel.: 583 468 208.

Podrobnější informace k výběrovému řízení na www.zabreh.cz v sekci městský úřad/volná místa.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.