KULTURA

Zábřežská oslava svátku dětí nabídne pestrý program

1. června 2016, 15:00, Roman Tyčka
Zábřežská oslava svátku dětí nabídne pestrý program Zábřeh - V pátek 3. června se budou moci malé i starší děti v Zábřeze pustit do soupeření O šupinu z vodníkova šosu. Stejnojmennou akci připravila k letošnímu Mezinárodnímu dni dětí Zábřežská kulturní ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Krasohled a mladými hasiči.

 Hledání vodníkovy tůně

Na dětské návštěvníky bude v prostoru před kulturním domem čekat řada atrakcí a aktivit v podobě trampolíny, skákacích hradů, paintballu nebo hasičského stanoviště. Děti se mohou těšit i na desítku dalších stanovišť, na nichž si ověří nejen pohybové nadání, ale i šikovnost rukou, paměť a bystré uvažování. „Na vybraných stanovištích získají části skládanky, která jim nakonec prozradí, kde mají hledat vodníkovu tůni. Její nalezení bude spojeno s hezkou odměnou,“ popisuje za pořadatele Zdeněk David.
Odpoledne vyvrcholí o půl páté odpoledne dětskou zábavní show s Luckou a v pět hodin závody na přinesených odrážedlech a koloběžkách.
Novinkou letošního dne dětí bude akce s názvem S knihou po Evropě pořádaná infocentrem u příležitosti Mezinárodního týdne čtení. Ta bude zahrnovat soutěže, kvízy a tvůrčí dílny určené pro malé i starší děti. „I zde je odměna pro každého účastníka zaručena,“ připomínají pořadatelé.

Děti potěší i kino

Oslava svátku dětí v Zábřeze odstartuje ve 14 hodin a bude probíhat až do šesté hodiny večerní. Dárek pro děti připravilo také kino Retro, které nabídne od půl šesté za zvýhodněné vstupné 49 korun filmový příběh Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje.Foto: archiv

Dětské odpoledne vyvrcholí závody na odrážedlech a koloběžkách.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 5.6.2016 14:19
Titulek: Bez titulku
Autor: Nanosekunda ®
200
133
k te techn. pozn.: za A nebo za B, je to fuk
Reagovat