KULTURA

Zábřeh se připravuje na flám pro všechny generace

6. září 2016, 10:00, Ondřej Polák
Zábřeh se připravuje na flám pro všechny generace Zábřeh - Festivalové překvapení připravil zábřežský kulturní dům hned na úvod nové sezóny. V pátek 9. září ožijí prostory místního koupaliště multižánrovou hudební přehlídkou s názvem Flám Fest.
 „Bude to pohodový festival plný skvělé muziky, dobrého jídla i pití, kterým chceme oslovit všechny generace od teenagerů až po lidi v seniorském věku. Tomu odpovídá především složení účinkujících, ale i výše vstupného. Cena za lístek je díky podpoře partnerů opravdu symbolická,“ uvedl Vratislav Jarmar ze Zábřežské kulturní.

Legendárního Neckáře vystřídá mladíček Voxel

Za stokorunové vstupné se mohou návštěvníci těšit na pestrý mix hudebních žánrů. Na hvězdu českého internetu, mladého písničkáře Voxela, herečku a zpěvačku Barboru Polákovou, která za písničku Nafrněná letos bodovala v kategoriích objev a skladba roku při předávání výročních cen Anděl, legendární skupinu Bacily s nestárnoucím Václavem Neckářem či na pódiovou show jedné z nejúspěšnějších českých kapel Monkey Business. Hudební večírek doplní v pauzách mezi jednotlivými koncerty dýdžejové Radia Haná a na závěr také kapela Acoustica hrající legendární hity slavných rockových kapel.

Vstup za stovku

Festivalový areál bude zpřístupněn již od 16 hodin, hudební program začne o hodinu později a skončí hluboko po půlnoci. Vstupné v předprodeji i na místě zůstává jednotné 100 korun, předškoláci mají vstup zdarma.
Pořadatelé upozorňují, že budou na místě připraveni i na „mokrou variantu“, pouze v případě vytrvalého deště bude program festivalu přesunut do kulturního domu.Foto: archiv
Pódiová show jedné z nejúspěšnějších českých kapel Monkey Business bude patřit k vrcholům programu Flám Festu.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 7.9.2016 07:35
Titulek: Zábřeh to je sám o sobě velkej flám.
Autor: Honzíno
90
Nic jinýho a pořádnýho totiž nedovedou nabídnout,je vidět jak jsou ubozí když vidí smysl života jen samých flámech a žranicích.Páni v té vaší kulturní jděte se vycpat i s vašim Davidem.
Reagovat
Datum: 7.9.2016 09:15
Titulek: Re: Zábřeh to je sám o sobě velkej flám.
Autor: Zdenka
83
140
Svaté město,tři kostely a více než 50 hospod,heren,vinoték,barů a pod.Ještě chybí mešita a občan by si mohl vybrat kam za kulturou.Zaplať pouhou stovku,podpoř ty rádoby umělce a darmožrouty všech žánrů jež sami sebe řadí mezi VIP.Tak tedy všichni hurá,je tu další hluboký umělecký zážitek.Ne aby jste zavírali okna,doma na gauči to máte zadarmo.
Reagovat
Datum: 11.9.2016 10:44
Titulek: To měla být oslava
Autor: Jarda
36
výročí teroristického útoku na Dvojčata?Dobře naplánováno p.David.Navíc ještě v sobotu nad Zábřehem ohňostroj,jste opravdu umělci.Nehledě na randál,nepomáhají ani zavřená okna.Navíc o půlnoci pustili na plac největší křiklouny!Toto je umění?Se divím že tam lidi chodí,je to pořád dokola,samé odrhovačky.
Reagovat
Datum: 11.9.2016 14:12
Titulek: Re: To měla být oslava
Autor: Slizoun
33
Takový negativní příspěvek vznikl z nepochopení umělců.
http://1url.cz/9twXL
Reagovat