KULTURA

Zábavu na plný koule slibuje nový zábřežský festival

23. října 2019, 23:00, Vladimíra Bartoňová
Zábřeh – Podzimní kulturní nabídku ve městě letos oživí zbrusu nový festival, který se chystá na 22. listopadu. Tzv. KOULE fest slibuje zábavu „na plný koule“.

 „Kapelami převážně z řad mladších umělců cílíme spíše na mladou generaci. To však neubírá na atraktivitě ani pro věkově jiné publikum, které umí ocenit kvalitu hudby,“ uvádí k průběhu večera, během kterého organizátoři slibují i působení na další smysly, Petra Kucinová.

Hosty prvního ročníku festivalu budou Děda Mládek Illegal Band, David Stypka & Bandjeez, Jakub Děkan & Band a chybět nebudou ani domácí Vlny a O5 a Radeček.

„Rozvíjet chceme zejména rockovou a populární scénu, nechceme však festival zaškatulkovat do jednoho hudebního žánru, naopak chceme s žánry experimentovat a posluchačům připravit širokou škálu žánrů tak, aby festival oslovil více návštěvníků,“ osvětluje záměr Kucinová.

Soutěžte o levnější vstupenky nebo pojďte úplně zadarmo

Vzhledem k tomu, že jde o první ročník festivalu, pořadatelé se snaží dostat do povědomí veřejnosti pomocí různých zajímavých akcí a soutěží. „Na KOULE fest se tak můžete dostat levněji než ostatní nebo třeba úplně grátis. Sledujte naše sociální sítě,“ motivuje Dan Kašpar z organizačního týmu festivalu.

Program i bližší informace o účinkujících jsou již nyní uvedeny na webu Koulefest.cz. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji online na TicketLive.cz nebo na prodejních místech festivalu. K dispozici budou i na místě. „Rozjeďme to spolu na plný KOULE na úvodním ročníku našeho festivalu,“ zvou zábřežští pořadatelé.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.10.2019 11:14
Titulek: Malý dotaz.
Autor: Rejpal
Kde si ty koule můžeme provětrat?Místo konání neuvedeno.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes hrajeme o celkem čtyři volné vstupenky na dva koncerty šumperského Domu kultury. Odpovědět je potřeba na každou zvlášť, a to pod číslem a písmenem otázky. Výherce zveřejníme v příštím čísle novin.

Otázka č. 1: (Festival Horování, sobota 23. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce Radek Jaroš zdolal vrchol osmitisícové hory Nanga Parbat?
1a) 2001
1b) 2003
1c) 2005

Otázka č.2: (Vánoční koncert Janka Ledeckého, čtvrtek 28. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce vyšlo sváteční album Sliby se maj plnit o Vánocích?
2a) 1995
2b) 1996
2c) 1997

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ:
Dvojvstupenku na slavnostní koncert u příležitosti státního svátku se světoznámým virtuosem a houslovou legendou Václavem Hudečkem, konaný v neděli 17. listopadu v zábřežském kostele sv. Barbory vyhrává Alois Drážný z Kolšova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v pokladně zábřežského kulturního domu.