ZPRAVODAJSTVÍ

Z policejní linky - 9. týden

5. března 2017, 20:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 9. týden
  • Kdo to udělal?
  • Žena bourala pod vlivem alkoholu
  • Fabia nedala přednost
  • Posprejoval fasádu a vrata
  • Muže srazil rychlík

Kdo to udělal?
Mohelnice – Majiteli vozidla Škoda Octavia někod úmyslně poškodil chladič klimatizace. V pátek 3. března odpoledne to poškozený 32letý muž oznámil na policii. Dle jeho sdělení k tomu došlo v místě bydliště nebo na parkovišti v době, kdy byl v zaměstnání. Když se po práci vrátil zpět k autu, zjistil, že je pod ním kapalina. Odjel do servisu, kde pracovníci zjistili násilné poškození chladiče, ve kterém byl proražený otvor. Majitel také uvedl, že k poškození nedošlo v souvislosti s provozem vozidla, protože přední maska není poškozena. Případ si převzali policisté z mohelnického obvodního oddělení a šetří ho pro trestný čin poškození cizí věci.

Žena bourala pod vlivem alkoholu
Šumperk – Opilá žena sedla za volant s 1,46 promile alkoholu v dechu. V pátek 3. března v noci řídila vozidlo Fiat Punto po ulici Žerotínova. Při řízení se věnovala mobilnímu telefonu, načež vyjela vpravo mimo komunikaci a narazila do kovového zábralí. Řidička neutrpěla žádná zranění. Na vozidle vznikla škoda 10 tisíc korun a na zábradlí 2 tisíce korun.

Fabia nedala přednost
Mohelnice – V Mohelnici došlo k dopravní nehodě. Ve středu 1. března krátce po páté hodině odpoledne jel 65letý řidič vozidla Škoda Fabia po ulici Zábřežské. Při odbočování vlevo nedal přednost projíždějícímu automobilu značky VW, který jel po hlavní silnici I/44 ve směru od Olomouce. Následkem toho došlo ke střetu obou vozidel. Řidič fabie byl se zraněním převezen do nemocnice. Orientační dechová zkouška u obou řidičů byla negativní. Škoda na vozidle Škoda Fabia byla odhadnutá na asi 50 tisíc korun a na vozidle VW na asi 100 tisíc korun. 


Posprejoval fasádu a vrata
Šumperk – Neznámý pachatel posprejoval fasádu a vrata na ulici Dr. E. Beneše. V době od 24. do 27. února vytvořil sprejer na shrnovacích vratech nápis o velikosti 110 x 120 cm. Dále na fasádu budovy vytvořil dalších pět nápisů. Způsobená škoda byla vyčíslena přibližně na částku 7 tisíc korun.


Muže srazil rychlík

Mohelnice – Pod koly vlaku zemřel muž. K tragické události došlo 28. února v 8:45 na trati před vjezdem do železniční stanice v Mohelnici. Projíždějící rychlík tam srazil a usmrtil 53letého muže. Veškeré okolnosti a souvislosti této nešťastné události jsou v šetření. Doprava byla v místě neštěstí svedena na jednu kolej.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 8.3.2017 15:45
Titulek: Posprejoval fasádu a vrata
Autor: Nanosekunda ®
97
to byl zase Šperlich. 100pro:)
Reagovat

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.