ZPRÁVY

Z policejní linky - 44. týden

3. listopadu 2014, 00:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 44. týden
  • Odcizil rozpěrné tyče
  • Posilnil se alkoholem
  • Dopravně bezpečnostní akce
  • Další opilec za volantem skončil v cele
  • Po pivech za volantem

Odcizil rozpěrné tyče
Zábřeh
- Trestného činu krádeže se dopustil neznámý pachatel, který v době od 25. do 30. října odcizil z volně přístupného prostoru na ulici Pod Strání v Zábřehu rozpěrné tyče, které byly složeny na paletě. Celkově způsobil firmě z Brna škodu kolem 30 tisíc korun.

Posilnil se alkoholem
Šumperk
- Z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý 53letý muž ze Štítů, který byl dne 30. října kolem páté hodiny ranní na ulici Šumavské v Šumperku kontrolován jako řidič vozidla Ford Mondeo. U muže byla provedena dechová zkouška, která byla pozitivní s výsledkem 1, 66 promile alkoholu. Podezřelý se dobrovolně podrobil lékařskému vyšetření s odběrem krve a následně byl umístěn do policejní cely.

Dopravně bezpečnostní akce
Šumperk
- Ve středu 29. října v dopoledních hodinách na území Šumperka proběhla dopravně bezpečnostní akce zaměřená na dodržování pravidel silničního provozu. Během celé akce policisté zkontrolovali 84 vozidel, kdy zjistili 28 přestupků, za které uložili blokové pokuty ve výši 10 600 korun. Ve všech případech překročili řidiči povolenou rychlost.

Další opilec za volantem skončil v cele
Šumperk
- Z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý 18letý mladík ze Šumperka, který byl dne 28. října po půlnoci na Žerotínově ulici v Šumperku kontrolován jako řidič vozidla Seat Toledo. Dechová zkouška prokázala pozitivní výsledek 2, 21 promile alkoholu v dechu. Řidič byl zadržen a umístěn do policejní cely.

Po pivech za volantem
Hanušovice
- Z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý 27letý muž z Olomouce, který byl dne 26. října po druhé hodině ranní kontrolován na ulic Hlavní v Hanušovicích jako řidič vozidla Opel Corsa. U Muže byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 1, 58 promile alkoholu. Podezřelý policistům uvedl, že vypil kolem deseti jedenáctistupňových piv. Muž byl zadržen, převezen na obvodní oddělení a umístěn do policejní cely.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 5.11.2014 00:04
Titulek: Dopravně bezpečnostní akce.
Autor: Milan
119
119
I mě kontrola neminula. Nic proti tomu, vpořádku, ale kde byla policie ve dnech rekonstrukce ulice Jesenická, kdy se nedalo v dopravní špičce téměř projet křižovatkou u viaduktu? Tam bych jí rád viděl, když řidiči riskantně projížděli ucpanou křižovatku!!! Zaznamenal jsem tam v tu dobu několik dopravních nehod, kterým nemuselo dojít.
Reagovat
Datum: 6.11.2014 11:30
Titulek: dopravne bezpecnostni akce
Autor: jana
125
100
Ale jo,byla vidět...muži zákona stali u aqatolu a stavěli vydesene řidiče, kterým se na několikaty pokus podařilo přejet nejen ucpanou křižovatku ale i stále blikající vlakový přejezd..zkratka pomáhat a chránit především...
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.