ZPRAVODAJSTVÍ

Z policejní linky - 38. týden

24. září 2017, 20:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 38. týden
  • Zmizela mu peněženka
  • Vykradená stodola
  • Ukradl naftu
  • Na závodech přišla o mobil
  • Dopravní nehoda
  • Lupič vzal peníze
  • Alkohol nepatří za volant
  • Ukradl vozidlo

Zmizela mu peněženka
Hanušovice - Nepozornosti 29letého muže využil neznámý pachatel, který mu odcizil peněženku. Okradený muž navštívil ve čvrtek 21. září hernu v Hanušovicích. Když seděl na židli u výherního automatu, vypadla mu z kapsy peněženka. Pachatel ji nepozorovaně sebral. I s peněženkou si přisvojil osobní doklady poškozeného a finanční hotovost 120 tisíc korun.

Vykradená stodola
Jindřichov - V Jindřichově se neznámý pachatel vloupal do stodoly. Někdy v době od 17. do 22. září někdo překonal visací zámek zajišťující petlici vrat stodoly. Vnitřní prostory prohledal a odcizil mulčovač na trávu. 54letý majitel vyčíslil škodu na 25 tisíc korun.

Ukradl naftu
Újezd - Ze spáchání přečinu krádeže je podezřelý dosud neznámý pachatel, který se vloupal do pracovního stroje. Přes noc na čtvrtek 21. září byl stroj zaparkován v obci Újezd. Po vypáčení víčka nádrže pachatel odčerpal zhruba 700 litrů nafty. Soukromé firmě vznikla škoda ve výši 16 tisíc korun.

Na závodech přišla o mobil
Šumperk - O telefon přišla mladá sportovkyně ze Šumperka. Ve čtvrtek 21. září se účastnila juniorského čtyřboje konaného na stadionu. Když závodila, neznámý pachatel vnikl do šatny a z tašky odcizil mobil Apple iPhone 7 Plus opatřený ochranným sklem a čirým krytem. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 22 300 korun.

Dopravní nehoda
Bohutín - Zraněný řidič a škoda za 170 tisíc korun jsou následky dopravní nehody v Bohutíně. Ve čtvrtek 21. září jel 43letý muž ve voze Citroen C3 Picasso z Bohutína směrem na Bludov. Když se snažil zvednout svůj mobilní telefon, přestal se plně věnovat řízení a přejel do protisměru. Zde právě projížděl 72letý řidič s vozem Chevrolet Aveo. Střetu se snažil zabránit najetím na travnatou plochu vedle silnice. To se mu však nepodařilo a vozidla se bočně střetla. Řidič citroenu strhl řízení a vyjel vpravo mimo silnici, kde narazil do vyvýšeného břehu příkopu. Při dopravní nehodě byl zraněn 43letý řidič, který byl na místě ošetřen a převezen do nemocnice. Dechové zkoušky na alkohol byly negativní.

Lupič vzal peníze
Šumpersko – 82letá žena oznámila na policii krádež peněz. Neznámý pachatel ve čtvrtek 21. září odpoledne vnikl na pozemek rodinného domu. Odemčenými hlavními dveřmi se dostal až dovnitř. Z jídelny odcizil finanční hotovost 92 tisíc korun.

Alkohol nepatří za volant
Zábřeh - Škodu za 40 tisíc korun způsobil 62letý řidič, který usedl za volant opilý. Ve středu 20. září po poledni projížděl muž s vozem Opel Astra Zábřehem. Při odbočování na parkoviště u supermarketu se dostal do protisměru. Narazil do zadní části vozu Suzuki Ignis, se kterým 65letý řidič vyjížděl z parkoviště. Policisté u obou řidičů provedli orientační dechovou zkoušku na alkohol. U 62letého řidiče opelu vyšla pozitivní hodnota, a to 1,87 ‰ alkoholu.

Ukradl vozidlo
Šumperk – V Šumperku zmizel automobil. Neznámý pachatel v době od 18. do 19. září odcizil vozidlo Škoda Octavia, které parkovalo na ulici Zábřežská. Spolu s autem majitelé postrádají také kočárek značky Xlander, který byl uložen ve vozidle. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku 65 tisíc korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 26.9.2017 07:50
Titulek: Bez titulku
Autor: cajt
45
Nějak se tu rozmáhá loupežnictví. Co na MP a radní zase vás budem volit ?
Reagovat
Datum: 26.9.2017 13:11
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Olda
55
Loupežnictví patří k tržnímu hospodářství-viz stoupající ceny másla. A jiné tržní loupežnické aktivity.
Reagovat