ZPRÁVY

Z policejní linky - 31. týden

6. srpna 2012, 00:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, RJ, pis
Z policejní linky - 31. týden
 • Kradl v pánské šatně
 • Další vykradený dům
 • Kůň a osel způsobili nehodu motorkáře
 • Odcizil čtyřkolku
 • Bodl otce nožem
 • Popsal sedadla ve vlaku
 • Odcizil měděné rozvody topení
 • Poškodil policejní vozidlo
 • Chtěl se zastřelit
 • Kradl v pánské šatně

  Šumperk – Neznámý zloděj ukradl 7. srpna v dopoledních hodinách horské kolo z přízemí objektu firmy FGH plus v ulici 8. května v Šumperku. Zloděj dále vnikl do pánské šatny, z níž odcizil pánské značkové boty, batoh s peněženkou, mobilní telefon a hodinky. Celkově tak způsobil škodu přes 12400 korun.

  Další vykradený dům

  Šumperk
  – Dosud neznámý pachatel vykradl rodinný dům v ulici Jeremenkova v Šumperku. Dne 6. srpna vnikl přes okno do ložnice. Z místa ukradl televizi, tisíc korun, řetízek a prstýnek. Majitel vyčíslil škodu na 5 tisíc korun.

  Kůň a osel způsobili nehodu motorkáře

  Žadlovice – K neobvyklé dopravní nehodě motorkáře došlo 7. srpna v 19 hodin v obci Žadlovice. Pětadvacetiletý řidič motocyklu Ducati Monster projížděl pravotočivou zatáčkou, když na silnici uviděl volně pobíhajícího koně a osla. Aby se jim vyhnul, přibrzdil, dostal smyk a spadl na silnici. Lehce se zranil, dechová zkouška byla negativní. Podle majitelky byla zvířata uzavřena v ohradě. Zjistilo se však, že se z nezajištěné ohrady mohla dostat ven. Nehoda je stále v šetření. Celková škoda na motocyklu a oblečení činí 55 tisíc korun.

  Odcizil čtyřkolku

  Loučná nad Desnou – Trestného činu krádež se dopustil neznámý pachatel, který v době od 5. do 6. srpna odcizil čtyřkolku, jež se nacházela v dřevěné garáži za penzionem Biograf v Loučné nad Desnou. Způsobil tak škodu za 130 tisíc korun.

  Bodl otce nožem

  Vikýřovice
  – Šestadvacetiletý muž ze Šumperka napadl 3. srpna po osmé hodině ranní svého otce. V uvedenou dobu vnikl přes otevřenou garáž do domu v ulici Okružní ve Vikýřovicích. Tam vyhrožoval svému otci smrtí, mlátil ho pěstmi do hlavy a jednou ho bodl nožem. Starší muž utrpěl lehké zranění. Útočník byl umístěn do psychiatrické léčebny ve Šternberku. V současné době mu hrozí trest odnětí svobody od šesti měsíců do tří let.

  Popsal sedadla ve vlaku

  Zábřeh, Šumperk
  – Z trestného činu poškození cizí věci je podezřelý šestadvacetiletý muž ze Šumperka, který 4. srpna v ranních hodinách při jízdě vlakem ze Zábřeha do Šumperka popsal oranžovou barvou čtyři sedadla. Způsobená škoda nebyla dosud vyčíslena. Muž byl zadržen a umístěn do policejní cely.

  Odcizil měděné rozvody topení

  Vlčice
  – Trestného činu krádež vloupáním se dopustil neznámý pachatel, který v době od 1. do 2. srpna vnikl do výrobní haly bývalého podniku na papír ve Vlčicích. Z místa odcizil 194 metrů měděného rozvodu topení. Způsobil škodu kolem 30 tisíc korun.

  Poškodil policejní vozidlo


  Zábřeh
  – Zpětné zrcátko u služebního vozidla ukopl 16. června po třetí hodině ranní čtyřiadvacetiletý muž z Jeseníku a promáčkl zadní levé dveře. Učinil tak v ulici Postřelmovská v Zábřehu před obvodním oddělením policie. Muž tak způsobil škodu přes 7000 korun a hrozí mu trest odnětí svobody až na jeden rok.

  Chtěl se zastřelit


  Bohuslavice
  – Zhruba osm výstřelů z pistole zaslechl osmačtyřicetiletý muž z Bohuslavic po půlnoci 2. srpna. Policisté po příjezdu na místo zjistili, že se jiný padesátiletý muž pokusil spáchat sebevraždu legálně drženou zbraní. Nejdříve se opil a posléze před domem desetkrát vystřelil do vzduchu. Na to, aby se zastřelil, neměl odvahu, proto odešel spát. Dechová zkouška prokázala 1,99 promile alkoholu. Na místo přijel lékař, který rozhodl o umístění muže na protialkoholní záchytnou stanici v Olomouci a o následném vyšetření na psychiatrii.  Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

  Datum: 9.8.2012 18:37
  Titulek: Bodl nožem
  Autor: City
  52
  To se dalo čekat že Kulil nekoho pobodá,ale že zrovna otce??? Je to vyfetovany ubožak, tak nechapu proc je v lečebně a ne ve vazbě!!! A za pokud o zabití jen 3 roky? Docela malo ne?
  Reagovat