ZPRÁVY

Z policejní linky - 27. týden

10. července 2012, 00:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, RJ, pis
Z policejní linky - 27. týden
 • Řidič srazil popelnice a boural
 • Ukradl Fabii
 • Podával alkohol šestnáctiletému mladíkovi
 • Odcizil kolo za 70 tisíc korun
 • Zloděj v domě
 • Řidič srazil popelnice a boural

  Šumperk – Devětačtyřicetiletý muž ze Šumperka nezvládl řízení svého vozidla Škoda Fabia. 10. července kolem devatenácté hodiny vyjel v křižovatce ulic Žerotínova a Slovanská mimo silnici. Řidič narazil do popelnic a zaparkovaného vozidla Seat, které poškodil. Následně vyjel zpět na silnici a pokračoval ulicí Myslbekovou, kde auto zaparkoval. Zde ho vypátrala hlídka policie. Muž se ke svým přestupkům doznal. Policisté provedli dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem. Podezřelému poté zabavili řidičský průkaz. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, celková škoda činí 61 tisíc korun.

  Ukradl fabii

  Mohelnice – Neznámý pachatel ukradl 9. července v časných ranních hodinách vozidlo Škoda Fabia Combi v ulici Stanislavova v Mohelnici. Majiteli způsobil škodu za 60 tisíc korun.

  Podával alkohol šestnáctiletému mladíkovi

  Rapotín – Z trestného činu podání alkoholu dítěti je podezřelý osmatřicetiletý muž ze Šumperka, který v době od 15. února do 16. června opakovaně prodával alkoholické nápoje šestnáctiletému mladíkovi z Rapotína. Ten se 15. června v Rapotíně podrobil dechové zkoušce s výsledkem 1,60 promile alkoholu v dechu. Pachateli hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

  Odcizil kolo za 70 tisíc korun


  Horní Studénky
  – Trestného činu krádež se dopustil neznámý pachatel, který 5. července po šestnácté hodině ukradl z nosiče na zaparkovaném vozidle u kostela v Horních Studénkách silniční jízdní kolo. Tímto jednáním majiteli způsobil škodu za 70 tisíc korun.

  Zloděj v domě

  Šumperk – Neznámý pachatel se 8. července v ranních hodinách vloupal do rodinného domu v ulici K. H. Máchy v Šumperku. Do domu vnikl přes uzamčenou vstupní branku a přes otevřené okno do kuchyně. Z domu si odnesl čtyři zlaté prsteny, dámské hodinky, jízdní kolo a klíče od domu, kterými si odemkl a dům opustil. Celkově způsobil škodu kolem 8400 korun.


  Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.