ZPRÁVY

Z policejní linky - 27. týden

10. července 2012, 00:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, RJ, pis
Z policejní linky - 27. týden
 • Řidič srazil popelnice a boural
 • Ukradl Fabii
 • Podával alkohol šestnáctiletému mladíkovi
 • Odcizil kolo za 70 tisíc korun
 • Zloděj v domě
 • Řidič srazil popelnice a boural

  Šumperk – Devětačtyřicetiletý muž ze Šumperka nezvládl řízení svého vozidla Škoda Fabia. 10. července kolem devatenácté hodiny vyjel v křižovatce ulic Žerotínova a Slovanská mimo silnici. Řidič narazil do popelnic a zaparkovaného vozidla Seat, které poškodil. Následně vyjel zpět na silnici a pokračoval ulicí Myslbekovou, kde auto zaparkoval. Zde ho vypátrala hlídka policie. Muž se ke svým přestupkům doznal. Policisté provedli dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem. Podezřelému poté zabavili řidičský průkaz. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, celková škoda činí 61 tisíc korun.

  Ukradl fabii

  Mohelnice – Neznámý pachatel ukradl 9. července v časných ranních hodinách vozidlo Škoda Fabia Combi v ulici Stanislavova v Mohelnici. Majiteli způsobil škodu za 60 tisíc korun.

  Podával alkohol šestnáctiletému mladíkovi

  Rapotín – Z trestného činu podání alkoholu dítěti je podezřelý osmatřicetiletý muž ze Šumperka, který v době od 15. února do 16. června opakovaně prodával alkoholické nápoje šestnáctiletému mladíkovi z Rapotína. Ten se 15. června v Rapotíně podrobil dechové zkoušce s výsledkem 1,60 promile alkoholu v dechu. Pachateli hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

  Odcizil kolo za 70 tisíc korun


  Horní Studénky
  – Trestného činu krádež se dopustil neznámý pachatel, který 5. července po šestnácté hodině ukradl z nosiče na zaparkovaném vozidle u kostela v Horních Studénkách silniční jízdní kolo. Tímto jednáním majiteli způsobil škodu za 70 tisíc korun.

  Zloděj v domě

  Šumperk – Neznámý pachatel se 8. července v ranních hodinách vloupal do rodinného domu v ulici K. H. Máchy v Šumperku. Do domu vnikl přes uzamčenou vstupní branku a přes otevřené okno do kuchyně. Z domu si odnesl čtyři zlaté prsteny, dámské hodinky, jízdní kolo a klíče od domu, kterými si odemkl a dům opustil. Celkově způsobil škodu kolem 8400 korun.


  Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

  ZA KULTUROU ZADARMO

  Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

  Soutěžní otázka:

  Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

  A) Petr Zelenka
  B) Vilma Cibulková
  C) Aleš Cibulka

  Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
  BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

  VYHODNOCENÍ

  Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
  Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.