ZPRÁVY

Z policejní linky – 26. týden

26. června 2013, 19:21, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Z policejní linky – 26. týden
 • Vysadil bránu a ukradl brusku
 • Opilý řidič se snažil ujet policii
 • Vykradl chatku
 • Mladík boural na koloběžce
 • Vysadil bránu a ukradl brusku

  Lukavice
  – Kotoučovou brusku a optický měřák ukradl neznámý pachatel z areálu firmy Zábřežská lesní v Lukavici. Dovnitř pronikl poté, co vysadil vstupní bránu. Dále prořízl plachtovou stěnu haly a ze zaparkovaného nákladního vozidla odčerpal 130 litrů motorové nafty. Celkově tak způsobil škodu přesahující sedm tisíc korun.


  Opilý řidič se snažil ujet policii


  Brníčko – Opilého řidiče z Karviné chytila policie v neděli v obci Brníčko. Sedmapadesátiletý muž projížděl obcí, když ho po třiadvacáté hodině kontrolovali muži zákona. Řidič nadýchal 1,81 promile. Před druhou dechovou zkouškou se vrátil zpět do vozidla, nastartoval a začal ujíždě. Policisté vozidlo pronásledovali a zastavili ho na konci Strupšína. Řidič se odmítl podrobit druhé dechové zkoušce. Souhlasil však s lékařskému vyšetření spojeným s odběrem krve. Poté byl umístěn do policejní cely.


  Vykradl chatku


  Sobotín
  – Zahradní chatku v Sobotíně vykradl neznámý pachatel, který se dovnitř vloupal oknem.
  Z objektu odcizil ruční nářadí, spotřební elektroniku, potraviny a oblečení. Majiteli tak vznikla škoda přesahující čtyři tisíce korun.


  Mladík boural na koloběžce

  Písařov, Bušín – Jezdec na koloběžce boural v sobotu v jednu hodinu odpoledne mezi obcemi Písařov a Bušín. Třiadvacetiletý muž z Přerova sjížděl z kopce, nezvládl řízení a upadl na zem. Neměl na hlavě helmu, při nehodě utrpěl otřes mozku a tržné rány, které si vyžádaly hospitalizaci v nemocnici v Šumperku. Dechová zkouška byla negativní. Škoda na koloběžce činí zhruba tisíc korun.


  Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.