ZPRÁVY

Z policejní linky – 26. týden

26. června 2013, 19:21, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Z policejní linky – 26. týden
 • Vysadil bránu a ukradl brusku
 • Opilý řidič se snažil ujet policii
 • Vykradl chatku
 • Mladík boural na koloběžce
 • Vysadil bránu a ukradl brusku

  Lukavice
  – Kotoučovou brusku a optický měřák ukradl neznámý pachatel z areálu firmy Zábřežská lesní v Lukavici. Dovnitř pronikl poté, co vysadil vstupní bránu. Dále prořízl plachtovou stěnu haly a ze zaparkovaného nákladního vozidla odčerpal 130 litrů motorové nafty. Celkově tak způsobil škodu přesahující sedm tisíc korun.


  Opilý řidič se snažil ujet policii


  Brníčko – Opilého řidiče z Karviné chytila policie v neděli v obci Brníčko. Sedmapadesátiletý muž projížděl obcí, když ho po třiadvacáté hodině kontrolovali muži zákona. Řidič nadýchal 1,81 promile. Před druhou dechovou zkouškou se vrátil zpět do vozidla, nastartoval a začal ujíždě. Policisté vozidlo pronásledovali a zastavili ho na konci Strupšína. Řidič se odmítl podrobit druhé dechové zkoušce. Souhlasil však s lékařskému vyšetření spojeným s odběrem krve. Poté byl umístěn do policejní cely.


  Vykradl chatku


  Sobotín
  – Zahradní chatku v Sobotíně vykradl neznámý pachatel, který se dovnitř vloupal oknem.
  Z objektu odcizil ruční nářadí, spotřební elektroniku, potraviny a oblečení. Majiteli tak vznikla škoda přesahující čtyři tisíce korun.


  Mladík boural na koloběžce

  Písařov, Bušín – Jezdec na koloběžce boural v sobotu v jednu hodinu odpoledne mezi obcemi Písařov a Bušín. Třiadvacetiletý muž z Přerova sjížděl z kopce, nezvládl řízení a upadl na zem. Neměl na hlavě helmu, při nehodě utrpěl otřes mozku a tržné rány, které si vyžádaly hospitalizaci v nemocnici v Šumperku. Dechová zkouška byla negativní. Škoda na koloběžce činí zhruba tisíc korun.


  Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

   

  DO DIVADLA ZADARMO


  Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

  Soutěžní otázka:

  Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

  A) Co by můj syn měl vědět o světě
  B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
  C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

  Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

  VYHODNOCENÍ

  Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
  Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.