ZPRAVODAJSTVÍ

Z policejní linky - 24. týden

17. června 2018, 00:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 24. týden
  • Vloupání do vozidla
  • Odcizená jízdní kola
  • Zmizela pila
  • Ukradené kolo
  • Vozidlo skončilo na střeše
  • Za volantem neměla co pohledávat

Vloupání do vozidla
Zábřeh – Lupič způsobil škodu za 3 tisíce korun. V noci z úterý na středu 13. června se neznámý pachatel vloupal do vozidla VW New Beetle, které stálo na ulici ČSA v Zábřehu. Automobil prohledal a ze zavazadlového prostoru odcizil CD přehrávač. Majiteli tak způsobil škodu za 3 tisíce korun.

Odcizená jízdní kola
Zábřeh – Ze sklepa zmizela dvě kola. Někdy v době od 20. prosince 2017 do 9. června byla ze sklepní kóje ukradena dvě pánská jízdní kola značky Kross Evado. Škoda byla vyčíslena na téměř 30 tisíc korun.

Zmizela pila
Zábřeh - Škodu za 50 tisíc korun způsobil stavební firmě dosud nezjištěný pachatel. V době od 8. do 12. června odcizil z nezajištěného rozestavěného domu v Zábřehu řezací pilu na stavební materiál.

Ukradené kolo
Zábřeh – Majitel postrádá své kolo. V sobotu 9. června odstavil 66letý muž v kůlně své jízdní kolo značky Favorit. Kůlnu před odchodem zajistil visacím zámkem. O dva dny později zjistil, že se do ní někdo vloupal a odcizil mu kolo. Lupič způsobil škodu ve výši 5 tisíc korun.

Vozidlo skončilo na střeše
Hanušovice – Policisté vyjížděli k havárii osobního automobilu v Hanušovicích. V pondělí 11. června po sedmé hodině ranní jel 37letý muž ve směru od obce Králíky na Hanušovice. Přibližně 200 metrů před obcí vlivem mikrospánku vyjel vlevo mimo silnici, kde s vozem Škoda Octavia najel na pařez. Poté se vozidlo převrátilo na střechu a zůstalo ležet na silnici. Řidič utrpěl zranění, se kterým byl převezen do nemocnice. Dechová zkouška na alkohol byla negativní. Na vozidle vznikla škoda ve výši zhruba 70 tisíc korun.


Za volantem neměla co pohledávat
Rapotín - Ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání je podezřelá 49letá žena ze Šumperska. V pondělí 11. června ráno projížděla řidička s vozem Škoda Fabia Rapotínem. Na ulici Šumperská ji zastavila policejní hlídka. Během lustrace policisté zjistili, že 49letá žena má vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel až do září tohoto roku. Orientační dechová zkouška na alkohol vyšla pozitivně. Přístroj jí naměřil hodnotu 0,29 promile alkoholu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.