ZPRÁVY

Z policejní linky – 23. týden

13. června 2012, 08:05, téma Z POLICEJNÍ LINKY, RJ, pis
Z policejní linky – 23. týden
 • Vibrační deska je pryč
 • Jednadvacetiletá řidička bourala s BMW – foto
 • Dva mladíci povalili na zem prodejní stánek
 • Vyřadil z provozu železniční přejezdy
 • Poškodil maringotky
 • Odcizil peněženku s 44 tisíci korunami
 • Zloděj s lupem daleko nedošel
 • Odcizil brýle a křovinořez
 • Vibrační deska je pryč

  Rovensko – Vibrační desku vážící 500 kilogramů ukradl v době od 11. do 12. června neznámý zloděj z volně přístupného prostoru stavby kanalizace v Rovensku. Způsobil tak škodu za 100 tisíc korun.

  Jednadvacetiletá řidička bourala s BMW – foto

  Mohelnice
  – Jednadvacetiletá řidička z Valašského Meziříčí bourala 12. června v 10.35 hodin v Mohelnici na nájezdu na Alšův most. Žena nezvládla řízení svého vozidla BMW X5 a dostala smyk. Vozidlo narazilo do nádoby na posypový materiál a následně do svahu u silnice, kde se převrátilo na střechu. Potom pokračovalo ve směru jízdy a narazilo do dopravního značení. Při nehodě se lehce zranila pouze řidička BMW. Její dechová zkouška byla negativní. Celková škoda na vozidle činí 200 tisíc korun a na dopravním značení 20 tisíc korun.
  Dva mladíci povalili na zem prodejní stánek

  Šumperk – Hlídka městské policie Šumperk kontrolovala 10. června ve dvě hodiny ráno dva mladíky, kteří povalili na zem prodejní stánek na Hlavní třídě. Vzhledem k tomu, že nedošlo k jeho poškození, byla oběma "silákům" uložena pouze bloková pokuta.

  Vyřadil z provozu železniční přejezdy

  Hanušovice / Staré Město – Trestného činu poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení se dopustil neznámý pachatel, který v době od 7. do 8. června odcizil čtyři metry kabelu od zabezpečovacího železničního zařízení. Tímto jednáním způsobil výpadek dvou zařízení na trase Hanušovice a Staré Město. V daných úsecích musely vlaky snížit rychlost. Škoda dosud nebyla vyčíslena, případ se stále prošetřuje.

  Poškodil maringotky

  Hanušovice – Trestného činu krádeže vloupáním se dopustil neznámý pachatel, který v době od 7. do 9. června vnikl do technického zázemí v M-Parku v ulici Pražská v Hanušovicích. Na místě poškodil dvě maringotky a odcizil různé provozní zařízení. Celkově způsobil škodu za více než dvacet tisíc korun.

  Odcizil peněženku s 44 tisíci korunami

  Šumperk
  – Trestného činu krádež se dopustil neznámý pachatel, který 7. června po třinácté hodině z volně přístupné kanceláře polyfunkčního domu v ulici Langerová v Šumperku odcizil peněženku s osobními doklady a finanční hotovostí ve výši zhruba 44 tisíc korun.

  Zloděj s lupem daleko nedošel


  Šumperk – Z trestných činů krádež vloupáním a porušování domovní svobody je podezřelý šestačtyřicetiletý muž ze Štítů, který 6. června násilně vnikl do domu v ulici Starobranská v Šumperku. Z domu ukradl plastový kufr s vrtačkou a příslušenstvím. Celkově způsobil škodu za tisíc korun. Na základě oznámení a popisu byl zloděj ve stejné ulici zadržen. Po výslechu skončil v policejní cele.

  Odcizil brýle a křovinořez

  Šumperk – Neznámý zloděj vnikl v době mezi 4. a 6. červnem v ulici Zábřežská v Šumperku do zahradní chatky u rodinného domu. Odcizil odtud dioptrické brýle a křovinořez za devět tisíc korun.


  Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

  ZA KULTUROU ZADARMO

  Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

  Soutěžní otázka:

  Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

  A) Petr Zelenka
  B) Vilma Cibulková
  C) Aleš Cibulka

  Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
  BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

  VYHODNOCENÍ

  Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
  Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.