ZPRÁVY

Z policejní linky – 23. týden

13. června 2012, 08:05, téma Z POLICEJNÍ LINKY, RJ, pis
Z policejní linky – 23. týden
 • Vibrační deska je pryč
 • Jednadvacetiletá řidička bourala s BMW – foto
 • Dva mladíci povalili na zem prodejní stánek
 • Vyřadil z provozu železniční přejezdy
 • Poškodil maringotky
 • Odcizil peněženku s 44 tisíci korunami
 • Zloděj s lupem daleko nedošel
 • Odcizil brýle a křovinořez
 • Vibrační deska je pryč

  Rovensko – Vibrační desku vážící 500 kilogramů ukradl v době od 11. do 12. června neznámý zloděj z volně přístupného prostoru stavby kanalizace v Rovensku. Způsobil tak škodu za 100 tisíc korun.

  Jednadvacetiletá řidička bourala s BMW – foto

  Mohelnice
  – Jednadvacetiletá řidička z Valašského Meziříčí bourala 12. června v 10.35 hodin v Mohelnici na nájezdu na Alšův most. Žena nezvládla řízení svého vozidla BMW X5 a dostala smyk. Vozidlo narazilo do nádoby na posypový materiál a následně do svahu u silnice, kde se převrátilo na střechu. Potom pokračovalo ve směru jízdy a narazilo do dopravního značení. Při nehodě se lehce zranila pouze řidička BMW. Její dechová zkouška byla negativní. Celková škoda na vozidle činí 200 tisíc korun a na dopravním značení 20 tisíc korun.




  Dva mladíci povalili na zem prodejní stánek

  Šumperk – Hlídka městské policie Šumperk kontrolovala 10. června ve dvě hodiny ráno dva mladíky, kteří povalili na zem prodejní stánek na Hlavní třídě. Vzhledem k tomu, že nedošlo k jeho poškození, byla oběma "silákům" uložena pouze bloková pokuta.

  Vyřadil z provozu železniční přejezdy

  Hanušovice / Staré Město – Trestného činu poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení se dopustil neznámý pachatel, který v době od 7. do 8. června odcizil čtyři metry kabelu od zabezpečovacího železničního zařízení. Tímto jednáním způsobil výpadek dvou zařízení na trase Hanušovice a Staré Město. V daných úsecích musely vlaky snížit rychlost. Škoda dosud nebyla vyčíslena, případ se stále prošetřuje.

  Poškodil maringotky

  Hanušovice – Trestného činu krádeže vloupáním se dopustil neznámý pachatel, který v době od 7. do 9. června vnikl do technického zázemí v M-Parku v ulici Pražská v Hanušovicích. Na místě poškodil dvě maringotky a odcizil různé provozní zařízení. Celkově způsobil škodu za více než dvacet tisíc korun.

  Odcizil peněženku s 44 tisíci korunami

  Šumperk
  – Trestného činu krádež se dopustil neznámý pachatel, který 7. června po třinácté hodině z volně přístupné kanceláře polyfunkčního domu v ulici Langerová v Šumperku odcizil peněženku s osobními doklady a finanční hotovostí ve výši zhruba 44 tisíc korun.

  Zloděj s lupem daleko nedošel


  Šumperk – Z trestných činů krádež vloupáním a porušování domovní svobody je podezřelý šestačtyřicetiletý muž ze Štítů, který 6. června násilně vnikl do domu v ulici Starobranská v Šumperku. Z domu ukradl plastový kufr s vrtačkou a příslušenstvím. Celkově způsobil škodu za tisíc korun. Na základě oznámení a popisu byl zloděj ve stejné ulici zadržen. Po výslechu skončil v policejní cele.

  Odcizil brýle a křovinořez

  Šumperk – Neznámý zloděj vnikl v době mezi 4. a 6. červnem v ulici Zábřežská v Šumperku do zahradní chatky u rodinného domu. Odcizil odtud dioptrické brýle a křovinořez za devět tisíc korun.


  Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.