ZPRAVODAJSTVÍ

Z policejní linky - 20. týden

21. května 2017, 20:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 20. týden
  • Zanedbání povinné výživy
  • Vykradl šatní skříňku
  • Kvůli motorkám sjel ze svahu
  • Usnul za volantem

Zanedbání povinné výživy
Šumpersko - Z přečinu zanedbání povinné výživy podezírají policisté 36letého muže. Tohoto skutku se měl dopustit tím, že v období od srpna roku 2010 do současnosti řádně neplní vyživovací povinnost na své tři děti. Matce dětí dluží přibližně 270 tisíc korun. V případě prokázání viny a odsouzení mu za tento přečin hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.

Vykradl šatní skříňku
Šumperk – Neznámý pachatel několikrát odcizil ze skříňky finanční hotovost. V období od 18. dubna do 12. května se nejméně třikrát někdo vloupal do šatní skřínky 50letého muže ve výrobní společnosti na ulici Žerotínova v Šumperku. Pachatel poškozenému vzal z peněženky celkem 2 400 korun. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Kvůli motorkám sjel ze svahu
Malá Morava - Bez zranění se obešla dopravní nehoda u Malé Moravy. V neděli 14. května jel 26letý muž s vozem Renault Megane od Malé Moravy na obec Vlaské. Po projetí pravotočivou zatáčkou se proti němu objevili tři motocyklisté, kteří jeli vedle sebe. Jeden z nich jel v protisměrném pruhu. Aby řidič zabránil střetu, najel na pravou nezpevněnou krajnici. Tento manévr však nezvládl a sjel z prudkého svahu, kde postupně narazil do dvou stromů. Dechová zkouška byla u mladíka negativní. Při dopravní nehodě vznikla škoda za 34 tisíc korun.

Usnul za volantem

Sobotín - Škoda za 120 tisíc korun byla způsobena při dopravní nehodě v Sobotíně. V neděli 14. května odpoledne projížděl obcí 61letý řidič vozu Škoda Octavia. Pravděpodobně vlivem únavy usnul za volantem a sjel mimo silnici, kde narazil do betonové propusti. Při havárii utrpěl zranění řidič a jedna ze spolucestujících. Případné ovlivnění alkoholem u řidiče bylo na místě vyloučeno provedenou dechovou zkouškou.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).