ZPRÁVY

Z policejní linky – 19. týden

15. května 2012, 13:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, RJ, pis
Z policejní linky – 19. týden
 • H Club navštívil zloděj
 • Nejdříve vyhrožoval zabitím, pak napadl policisty
 • Oloupil minibagr o nakládací lžíce
 • Hrál si se sprejem
 • Při řízení pod vlivem alkoholu ukončil svou cestu v porostu - foto
 • Pět jízdních kol skončilo u nového „majitele“
 • Osmadvacet tisíc korun je v trapu
 • H Club navštívil zloděj

  Šumperk - Neznámý zloděj vnikl někdy mezi 14. a 15. květnem do zaparkovaného vozidla Škoda Pickup, které stálo v ulici Lidické v Šumperku. Z auta si odnesl motorovou pilu, čímž způsobil jejímu majiteli škodu 8500 korun. Dále se mu podařilo vypáčit vstupní dveře H Clubu v Rooseveltově ulici v Šumperku. Z objektu odcizil kotoučovou pilu, dva satelitní přijímače, televizi, zesilovač, reprobednu a 41 stravenek. Celkově tak způsobil škodu za 37 tisíc korun.

  Nejdříve vyhrožoval zabitím, pak napadl policisty

  Zábřeh – Z trestných činů nebezpečné vyhrožování a násilí proti úřední osobě je podezřelý třicetiletý muž ze Zábřehu. V ulici Strejcova v Zábřehu vyhrožoval v pondělí s nožem v ruce sedmačtyřicetileté ženě. Přivolanou policejní hlídku pak napadl. Jednomu strážníkovi pohmoždil rameno a roztrhl uniformu. Policisté museli po předchozích výzvách použít donucovací prostředky a slzotvorný sprej. Teprve potom bylo možné útočníka zadržet. Muži hrozí trest odnětí svobody až do čtyř let.

  Oloupil minibagr o nakládací lžíce

  Postřelmov / Sudkov – Neznámý zloděj odcizil v době mezi 7. a 14. květnem dvě nakládací lžíce k minibagru. Vyhlédl si je ve volně přístupném prostoru stanoviště techniky mezi obcemi Postřelmov a Sudkov. Celková škoda činí čtyřicet tisíc korun.


  Hrál si se sprejem

  Šumperk – Neznámý vandal postříkal sprejem skla tří výloh a vchodové dveře do lékárny v Paláci Schönberg v Šumperku. Tohoto činu se dopustil 13. května v ranních hodinách v ulici Langrova. Způsobená škoda byla vyčíslena zhruba na 100 tisíc korun.


  Při řízení pod vlivem alkoholu ukončil svou cestu v porostu

  Hrabenov / Šumperk – Dvaačtyřicetiletý muž z Olomouce havaroval 9. května kolem šesté hodiny večerní s vozidlem Audi mezi Hrabenovem a Šumperkem. Nepřizpůsobil totiž rychlost jízdy terénu a svým řidičským dovednostem a při průjezdu pravotočivou zatáčkou dostal smyk, který nezvládl. S 1,67 promile alkoholu v těle vyjel mimo silnici a auto „zaparkoval“ v jehličnatém porostu. Řidič ani nikdo jiný nebyl zraněn, způsobil však sám sobě škodu 80 tisíc korun na autě a 20 tisíc korun na oplocení a mladých jehličnanech.

   
   

  Pět jízdních kol skončilo u nového „majitele“


  Šumperk – Dvě treková jízdní kola zmizela v noci z 8. na 9. května z kolárny v ulici Jesenická v Šumperku. Ve stejnou dobu se ztratila i tři jízdní kola a dětská sedačka z kolárny v ulici 8. května. Zdali v tom má prsty jeden nebo více zlodějů dosud není známo. Způsobená škoda činí téměř třicet tisíc korun.


  Osmadvacet tisíc korun je v trapu

  Šumperk – Neznámý všímálek si polepšil o osmadvacet tisíc korun, které našel v peněžence na parkovišti v ulici Dr. E. Beneše v Šumperku a neodevzdal ji na policii. Dne 9. května mezi čtrnáctou a patnáctou hodinou si původní majitel peněženku s osobními doklady, platebními kartami a 28 tisíci korunami položil na střechu svého auta a následně odjel. Svou roztržitostí si způsobil škodu ve výši 34 tisíc korun.


  Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

  Datum: 27.5.2012 09:34
  Titulek: Nejdříve vyhrožoval zabitím, pak napadl policisty
  Autor: abc
  souhlas
  0
  nesouhlas
  0
  Zfetovanej h..... a jeho matka taky
  Reagovat

  DO KINA ZADARMO

   

  Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

  Soutěžní otázka:

  Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

  A) bytový designér
  B) stavební projektant
  C) architekt

  Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


  VYHODNOCENÍ

  Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
  Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.