ZPRÁVY

Z opozice zbyly trosky

10. listopadu 2015, 07:00, Jaroslav Kropáč
Šumperk - V celé své nahotě se minulý týden ukázalo, jak rozpolcená je šumperská opozice. Její marný pokus o odvolání starosty byl zajímavý především tím, že opoziční strany při hlasování neudržely jednotu a navíc přišly o svého zástupce v důležitém kontrolním výboru. Rozkoly v řadách opozičníků prosakovaly navenek už delší dobu.

 Opozice žádala hlavu starosty Zdeňka Brože kvůli aktuálním problémům s nevymáhanými pohledávkami v hotelu Sport a ještě čerstvější záležitosti v Podnicích města Šumperka, kde jeden ze zaměstnanců ukradl statisíce korun. Peníze nikomu roky nechyběly.
„Nejednota při důležitých hlasováních trápí více stran. To, že odvolání starosty navrhoval náš spolustraník, který s námi tento krok nijak nekonzultoval, je samozřejmě hodně špatný signál. Chystáme mimořádný místní sněm, kde se touto situací budeme zabývat,“ uvedl předseda ANO 2011 v Šumperku Martin Janíček.
Tomáš Menšík, který spolu s ostatními třemi zastupiteli Brožovo odvolání navrhl, může podle Janíčka počítat s přísným stranickým trestem.
Rozdílné názory na výměnu vedení města měli i komunisté. Zatímco Pavel Horák odvolání Brože nahlas prosazoval, například jeho kolega František Metra byl ostře proti. Šok vyvolal mezi některými zastupiteli postoj bývalého místostarosty a starostova dlouholetého spolupracovníka Marka Zapletala z ODS. Také on pro Brožovo odvolání zvedl ruku. Ani to však nestačilo. Z celkem sedmadvaceti zastupitelů se ke svržení Brože zvedlo jen šest rukou. Pokus o radniční převrat tak skončil blamáží.

Koalice smečovala


Na závěr schůze zastupitelstva chyběl jediný hlas k tomu, aby zastupitelé zbavili funkce v kontrolním výboru výše zmiňovaného komunistu Pavla Horáka. Stejné štěstí už neměla další opoziční zastupitelka Zdeňka Dvořáková Kocourková. Zastupitelé ji z kontrolního výboru odvolali proto, že na jeho jednání z nevyjasněných důvodů nepřizvala v úvodu textu citovaného Janíčka. „To, že mě koaliční většina včera odvolala z kontrolního výboru, chápu jako ocenění za to, že jsem svoji kontrolní činnost vykonávala fakt dobře,“ uvedla v reakci na vyhazov Kocourková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 10.11.2015 08:16
Titulek: z opozice zbyly trosky???
Autor: lada
920
104
No možná to opozici naopak posílí. Je dost smutné, že jsou ostatní zastupitelé schopni být tolerantní k rozkrádání městského majetku. No a pokud jde o nejednotu v hlasování, pak jsem si myslel, že se každý může řídit vlastním rozumem. Tedy pokud má čím. Pokud Stačil všímnout, že zmíněná paní Kocourková je spíše hybnou silou poloumírající městské rady. No a pokud pan Janíček časem vyloučí schopné lidi, pak to asi nebude ta strana, kterou jsme kdysi volili. Nebude spíše vhodnější, aby odešel on? Doposud se spíše vždy tváři jako beznázorový jedinec. Nebo se snad probral až na poslední schůzi? Uvidíme.
Reagovat
Datum: 11.11.2015 11:50
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: vojta
870
152
Této opozici už nepomůže vůbec nic...chce proti něčemu bojovat a nechá se postavit mimo hru vlastní neschopností. Paní Kocourková nahraje koalici, aby ji rozcupovala jako papír a svoji procesní chybu z chvilkového pocitu vlastní důležitosti udává za doklad kvalitní práce. Komunistický předseda komise předloží zprávu, plnou kimirsenovských frází s totalitním důrazem vlastní důležitosti - já rozhodnu, já schválím...demokracie po bolševicku... Opozice se zformovala na základě výsledků voleb, ale kandidátky si partaje sestavovaly samy, kdo tedy může za to, že si vybraly takto "schopné a zásadové" lidi, kteří nejsou schopni ani jednotně hlasovat? Komunisti si uchránili Horáka, ale neměli problém hlasovat proti Kocourkové a za Brože. Proč by taky soudruh bankéř Merta či neviditelná Mgr.Hlavešová měli bourat něco, v čem díky zapomnětlivosti a plačtivým vzpomínkám svých voličů tráví v tichém rozjímání tolik let? ANO dnes neví, kam patří - jeden pro, druhý proti, další se zdržel, aby si náhodou někoho nerozkamarádil...ještě stále věříte v takovou opozici, kterou je schopna utlouct jediná zkušená zastupitelka a stačí jí k tomu jen ochota a umění číst, znalost principů fungování státní správy a patřičných zákonů a poukazování na chyby, které ji někdo v přemíře pocitu vlastní sebedůležitosti předhodí?
Reagovat
Datum: 11.11.2015 11:59
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: Jan Venkovan
835
108
.. přesné a výstižné
Reagovat
Datum: 11.11.2015 12:46
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: Hoho
817
145
Jediná, zkušená p. Š., ještěže ji máme... zaměstnankyni státní správy, které asi nevadí rozkrádání veřejných peněz... Jinak by zřejmě svoji dokonalou rétoriku určitě použila k cepování těchto nepravostí.
Reagovat
Datum: 11.11.2015 13:13
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: vojta
822
133
Pokud máte podnět pro Policii ČR, je vaší povinností jej oznámit. Pokud ne tak jen zbytečně žvaníte. Její vystoupení jsem použil jako příklad toho, jak málo stačilo na likvidaci opozičních argumentů a rozbití její chatrné konstrukce.
Reagovat
Datum: 12.11.2015 07:16
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: Hoho
825
124
Jestli mě paměť neklame, tak trestní oznámení byla podána, jak v kauze dluhů Jirdos, tak v kauze zpronevěry bývalé zaměstnankyně. Tady přece nejde o dokazování policie. Obě kauzy existují, co chcete zpochybňovat...??? Kdyby tato madam jako dlouholetá členka rady města tak důkladně četla výroční zprávy PMŠ a svojí oblíbenou rétorikou tehdy dávala dotazy stejně jako je dává nyní p. Kocourkové, třeba by žádná z kauz dnes neexistovala. Dnes kulky lítají na starostu, ale sbalit se a jít do háje by měli všichni, kteří tomu statovali. Ale na to by museli mít nějaké koule a morál...
Reagovat
Datum: 12.11.2015 16:13
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: vojta
822
151
Zkuste mi najít někde nějaké zpochybnění...trestní oznámení jsou podána a šetří se, ale o to mi nešlo. Psal jsem také, že pokud někdo ví, že kdokoli kryje z titulu svého postu třeba tunelování, má povinnost to oznámit.Co jsem napsal se týká neschopnosti opozice být opozicí. To že není konstruktivní už je vidět dávno, že je nejednotná a neschopná se teď prokázalo. Máte snad pocit, že v tomto stavu dokáže jednotně třeba jen hlasovat, natož odvolávat starostu? Myslíte si, že páni z opozice mají koule, když hlasovali jak hlasovali a soudružka dáma z KSČM zná slovo "morálka"? Máte pocit, že nadšená, ale nezkušená, Johanka (Kocourková) z Arku sama něco dokáže s těmito zbabělci v zádech, připravenými ji odstřelit, kdykoli to bude nutné?
Reagovat
Datum: 13.11.2015 07:39
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: Jejda
790
136
Tentokrát s Vámi souhlasím. Já předpokládám, že když opozice navrhla odvolání starosty, počítala s tím, že se to nepovede. Zkusili to a to se počítá. Aspoň se slavní zastupitelé ukázali, jak kdo smýšlí. Opozice je nejednotná už od samého začátku. Ale snažím se v celé situaci vidět pozitiva. Nikdy by mě nenapadlo, že budu fandit komunistovi :)- p. Horák. Je to pán v letech a má odvahu a nervy se postavit proti jasné všeobjímající většině, což nemají podstatně mladší jedinci. Opozici od samého začátku tvoří pouze Pro-region, u ANO nikdy nevíte, jak se kdo rozhodne, ODS, TOP? Tristní. V komunálu asi nejde počítat se stranickou poslušností. A u p. Janíčka obzvlášť, když posbíral prebendy a posty ve VHZ a PMŠ. I když u koalice to funguje- p. Kocourková je na ně červený hadr, tak se sešikovali a drží :)
Taky mě fascinuje, jak se dlohosetrvávající zastupitelé domnívají, že jsou víc zastupitelé než ti nově navolení. A řeč starosty ve stylu "já vám na nic odpovídat nebudu", kde to jsme? On je starosta z vůle zastupitelstva a tomu se musí zodpovídat, bez ohledu na to, kdo je mu sympatický. Nakonec...asi může, on může všechno.
Reagovat
Datum: 12.11.2015 12:35
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: Anonym
157
138
paní Š. to je fuk , pracuje v olomouci , žije úplně jinak , než téměř každý šumperák , aspoň má vzornou docházku , ale co dál ????
Reagovat
Datum: 12.11.2015 12:44
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: Anonym
375
166
Šmotková? Spíš zhrzená, uštěkaná, nevyrovnaná a neuznaná paní ředitelka. Podle toho, jak vystupuje, tipuji, že té Kocourkové závidí mládí a ženskost. Pěkný den všem!
Reagovat
Datum: 13.11.2015 00:29
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: petr x
421
113
Vy jste volil podle mládí a ženskosti? Podle čeho byste pak volil třeba Zemana? Pak je mi vás líto, nicméně i tahle "zhrzená, uštěkaná, nevyrovnaná a neuznaná paní ředitelka" na rozbití a odhalení absolutní neschopnosti opozice stačila...tahle diskuse není o známých faktech o hospodaření třeba PMŠ, to je věc policie, je o tom - viz nadpis článku, že, pokud jste stoupenci opozice, zbývá vám jen urážení na anonymních diskusích, protože ta vámi velebená opozice je neschopná, v rozkladu a bezzubá...
Reagovat
Datum: 13.11.2015 07:44
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: Jelen
814
139
Ano, opozice je bezzubá. Ale aspoň nějaká než žádná. Ona naše nár. fronta nebyla zvyklá na kritiku a tak jí nezbývá než trapně odvolat člena kontrolního výboru, protože si jeden chudák šel poplakat a dělá jim užitečného idiota.
Reagovat
Datum: 13.11.2015 10:11
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: petr x
117
734
Jak užitečný a důležitý by pro vás byl bezzubý pes na hlídání? Může maximálně vrčet, ale strach z něj nejde...k tomu odvolání-došlo k němu pro pochybení paní Kocourkové, nikoliv pro (ne)užitečnost pana Janíčka.
Reagovat
Datum: 12.2.2016 22:02
Titulek: Uječenááá Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: Libový kozy
149
141
Reagovat
Datum: 12.11.2015 07:41
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: Jana
818
134
ANO je na tom zle téměř všude, nalezli do něj lidi, kteří se nebyli schopni předtím uplatnit nikde jinde, jen příštipkaří v malém, kecy a nic. Byli velká naděje, ale bohužel oni nejsou Babiš a nejsou ani patřičně ekonomicky vzdělaní, aby rozkryly všechen ten binec, stačí jim jen to, že jsou v téhle chvíli důležití. Šumperk 25 let šlape na místě, nikam se nepohybuje, taková vesnice, kde si pár spřátelených firem hraje na vlastním písečku. Chytří lidé se starají o své bokem politiky a o celku rozhodují ti méně schopní.
Reagovat
Datum: 12.11.2015 08:35
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: Jaryn
144
130
Šumperk 25 let šlape na místě.

Nerozumím, před rokem 1989 Šumperk šel nebo jel do předu nebo dozadu?

Co vlastně znamená ve vašem vyjádření, když se město pohybuje?
Reagovat
Datum: 12.11.2015 09:18
Titulek: Kdo chce psa bíti, hůl si vždy najde Re: z opozice
Autor: Hans Seifensieder
793
141
Můžete vysvětlit "procesní chybu" o které píšete? Kontrolní výbor má přece svého tajemníka, který odpovídá za administrativu a rozesílání pozvánek. Chcete říci, že bývalá paní předsedkyně přikázala snad tajemnici, aby úmyslně pana Janíčka vynechala ze seznamu členů kontrolního výboru, kterým jsou zasílány pozvánky?
Reagovat
Datum: 13.11.2015 21:41
Titulek: Re: Kdo chce psa bíti, hůl si vždy najde Re: z
Autor: petr x
182
176
Ano, přesně to chci říct...není to o tom, kdo a jak lepí známky a běhá na poštu, je to o odpovědnosti a schopnosti předvídat co bude, když ve své veřejné funkci udělám chybu, na kterou mí oponenti čekají.
Reagovat
Datum: 13.11.2015 14:02
Titulek: Re: z opozice zbyly trosky???
Autor: koupeni
782
127
Jak mohli hlasovat, za výlet ? Pracovní návštěva partnerského města Bad Hersfeld, Německo?
https://www.facebook.com/anosumperk/photos/pcb.1697562783814080/1697562227147469/?type=3&theater
Jak průhledné.
Reagovat
Datum: 10.11.2015 08:24
Titulek: Poslední zastupitelstvo
Autor: Fraška
879
155
Bububu, to se asi p. Menšík bojí, že ho z Ano vyhodí. V souvislosti s průsery v PMŠ teď ani tak nejde o stranickou poslušnost, jako o zdravý rozum a morálku lidí, kteří reprezentují nás/Šumperk. Doporučuji shlédnout záznam ze zastupitelstva. Zastupitelé svým hlasováním jasně řekli, koho a co podporují, a že zlodějiny v městské organizaci jsou v pořádku. Důležité je ztrapňovat opozici, ale žádná osobní odpovědnost a sebereflexe se nekoná. Dále trapný výstup p. Poláka po hlasování... Škoda mluvit. Pokud máte nízký tlak, zaručeně se vám po videu zvýší. Kohopak zastupuje p. Janíček (Ano)? Občany nebo sebe? Pan zastupitel "s chudičkými příjmy" plynoucími ze svého angažmá ve VHZ. Plat předsedy dozorčí rady byl málo, tak mu schválili další ještě za docházku na představenstva- dohledatelné na webu VHZ. Slyšel ho někdo někdy mluvit na zastupitelstvu? Příp. říct něco, co má hlavu a patu...? Zajistné se jedná o erudovaného specialistu v dané problematice. Zvlášť v dnešní složité době. Ale co, přece vzorec vedení Šumperka je jasný- nikdo za nic nezodpovídá, tak proč by se měl orientovat on?
Reagovat
Datum: 10.11.2015 09:11
Titulek: Janíček mlaská s Brožem
Autor: aladin
863
Jestli by měl místní sněm ANO někoho trestat, tak Janíčka právě za to, že nedělá vůbec nic. Je v dozorčí radě PMŠ, to on by měl konat. Nevidím jediný důvod, proč by zastupitel nemohl vyjádřit svůj názor, bez ohledu na to, zda to projednal někde na stranickém výboru. Tady jde o tunelování veřejných prostředků, proti kterému se těch šest zastupitelů od začátku ostře staví a to včetně Zapletala z ODS. Proč se novinář tak podivuje nad tím, že si bývalý místostarosta dovolil hlasovat pro odvolání starosty za jeho pochybení v PMŠ? Nemůže to být třeba proto, že v tom fatální pochybení skutečně vidí? Dvořáková nevyzvala Janíčka k účasti na provedení kontroly, protože na něho neměla žaludek - pojďme ji odvolat. Brož a zbytek představenstva nechal vyčarovat z veřejných peněz v PMŠ miliońy - pojďme ho hájit a oslavovat a podržme hu o koryta, ať v tom může pokračovat. A další koryto podstrčme ještě Janíčkovi, ať mlaská pěkně v rytmu Brože.
Reagovat
Datum: 10.11.2015 13:49
Titulek: ANO míří do koalice pod vedením Janíčka
Autor: Mates
885
138
Předvolební sliby - chyby! Janíček nyní slouží Brožovi, tedy nemůže plnit předvolební slib. Podívejte se na jeho prohlášení, jak bude ANO tvrdou opozicí, místo toho je tvrdou podporu. Chudáci ti tři ostatní. Už se ho zbavte.
Reagovat
Datum: 12.11.2015 07:43
Titulek: Re: ANO míří do koalice pod vedením Janíčka
Autor: Jana
824
128
Brož - Janíček vztah učitel žák. Poslouchá, jak hodiny. Není to vůdce, protože takováto šance se naskytne jednou za život a tu nepustí.
Reagovat
Datum: 12.11.2015 07:56
Titulek: Re: ANO míří do koalice pod vedením Janíčka
Autor: Jejda
836
137
Přesně tak - pro občany nepoužitelný vyčůránek.
Ještě na ZM "byla dobrá" p. Novotná (TOP) a její nesouvislé bláboly. Že by měl p. starosta nějaké fluidum pro ženy, aby ho tak srdnatě bránily? Já ho teda nevidím. Možná některým stačí sedět u zastupitelského stolu a zatočí se jim hlava a jazyk vypovídá poslušnost :)
Reagovat
Datum: 14.11.2015 17:05
Titulek: Re: ANO míří do koalice pod vedením Janíčka
Autor: Žák? Kolikrát propadl
827
136
Asi jde opravdu o vztah. Kdyby byl skutečně žákem, pak je Brož špatný učitel, nebo Janíček hooodně špatným žákem. Zajisté naučí všem neplechám pana Janíčka. Viz: https://www.facebook.com/nezavislavolbaSumperk/photos/a.863721306978817.1073741828.863704530313828/870195579664723/?type=3&theater , VRÁNA K VRÁNĚ SEDÁ
Reagovat
Datum: 10.11.2015 16:39
Titulek: zkorumpovaný janicek
Autor: tarek
871
140
To bylo keců od pana Janička před volbami,už má koryto přiděleného brožem a už tancuje jak píská doufám že se mu to nevyplati...
Reagovat
Datum: 10.11.2015 16:53
Titulek: Aspoň se napříč stranami odhalila
Autor: Jiřina
840
mafiánská chobotnice na radnici v Šumperku.
Reagovat
Datum: 10.11.2015 17:13
Titulek: Janíček a Menšík
Autor: Anonym
754
129
se před volbami pilně s Brožem scházeli po hospodách, žeby Menšík nebyl spokojen se slíbenými prebendami? Vždy jsem si myslel, že jen za komunistů členové strany museli držet linii a hlásat jen to, co většina ve straně odhlasovala.

Reagovat
Datum: 10.11.2015 18:03
Titulek: Pologramot Janíček, bez VŠ vzdělání,
Autor: Jiřina
838
předseda dozorčí rady obecní firmy s miliardovým majetkem Vodohospodářská zařízení Šumperk, a.s. od 27. března 2015.

Jak se dá uspět s pár separátovými Babišovými párky v rohlíku rozdávanými na Točáku, já žasnu.
Reagovat
Datum: 12.11.2015 16:05
Titulek: Re: Pologramot Janíček, bez VŠ vzdělání,
Autor: Zákazník
813
124
Babiš by měl vědět jakého má lídra v Šumperku,s kým se bude příště fotit na billboard Janíček , doufejme že se už voda vaří......
Reagovat
Datum: 10.11.2015 22:16
Titulek: Janíček žaloval na Kocourkovou, štěkna s zastala
Autor: Matěj
808
132
Ze záznamu je vidět jak ŠTĚKNA linčuje Kocourkovou. Janíček spokojený se svým výsledkem, odrovnal jednoho (jednu) ze svých spoluopozičníků.Kdo bude další? Horák se nepovedl!Menšík taky nesedí do noty, tak bude další, to tady píšou. Janíčku nespletl jsi si strany , měl jsi kandidovat s Brožem, ale to by jsi nebyl ani na volební listině.
Reagovat
Datum: 11.11.2015 07:55
Titulek: Re: Janíček žaloval na Kocourkovou, štěkna s zastala
Autor: Fraška
831
135
Je zajímavé, že DEMOKRATKA ŠTĚKNA není stejně aktivní k zlodějinám a dluhům v PMŠ. Hlavně, že má proslov jak na 1. máje...poslední spravedlivá. Je zajímavé k čemu jsou slavní zastupitelé schopní vést veledlouhou neplodnou diskuzi. Je vidět, kde ne/mají priority.
HURÁ pologramot byl zachráněn.
Reagovat
Datum: 11.11.2015 16:17
Titulek: A jaký bude trest pro Janíčka?!
Autor: Hans Seifensieder
802
134
Janíček vyhrožuje: "..."Chystáme mimořádný místní sněm, kde se touto situací budeme zabývat,“ uvedl předseda ANO 2011 v Šumperku Martin Janíček.
Tomáš Menšík, který spolu s ostatními třemi zastupiteli Brožovo odvolání navrhl, může podle Janíčka počítat s přísným stranickým trestem."

Dobrou pointou v duchu této frašky a by bylo stranické vyloučení Janíčka pro podvod na voličích a chameleonský oportunismus coby trafikanta a Brožova kolaboranta... Věřím, že se alespoň pan ANO Menšík vzmuží a bude fakticky ANO "Většík".
Reagovat
Datum: 11.11.2015 18:17
Titulek: Já se domnívám, že opozice tímto splnila svou povinnost.
Autor: Péťa
859
143
Z právního hlediska lze považovat hlasování zastupitelstva o odvolání Brože za právní fikci a členové zastupitelstva, kteří hlasovali proti odvolání, mohou být obviněni z úmyslného trestného činu způsobit obci škodu. Sedm zastupitelů, kteří hlasovali pro odvolání, jsou dle zákona nyní z obliga.

Jak hlasoval Váš zastupitel
https://www.facebook.com/proregion/photos/p.505741169595015/505741169595015/?type=3&theater

Reagovat
Datum: 11.11.2015 21:48
Titulek: Re: Já se domnívám, že opozice tímto splnila svou
Autor: BOBO
830
119
Můj zastupitel Janíček hlasoval proti odvolání Brože, hlasoval pro odvolání Kocourkové (opoziční zastupitelky) a stejně tak ts. p. Horáka. Tvrdil že je bude tvrdou opozicí. Dnes už Janíček/Pologramot/ neplní předvolební sliby a vydal se cestou "boj proti opozici" v ruku v ruce s koalicí!Divím se, že s tím ANO nic nedělá, podvedl voliče.
Reagovat
Datum: 12.11.2015 08:31
Titulek: Re: Já se domnívám, že opozice tímto splnila svou
Autor: Jaryn
154
135
Péťo ještě, že písmenko § je tak zakroucené, čehož umně využíváte i když v právu je to zcela jinak.
Reagovat
Datum: 12.11.2015 05:15
Titulek: Bez titulku
Autor: Zákazník
824
130
Nepodvedl jen voliče...........
Reagovat
Datum: 12.11.2015 08:41
Titulek: radní Janíček
Autor: radka
831
Tak jsem si vše přečetla a koukám. Janíček určitě jen vděčně vrtí ohonem.
V bázni Boží na rohoži šedý rab si hoví syt, za svůj hrnek stuchlé rýže poníženě důtky líže jimiž tisíckrát byl zbit.
Reagovat
Datum: 12.11.2015 14:15
Titulek: Všichni, kteří hlasovali pro Brože,
Autor: Anonym
799
143
schvalují korupci a rozkrádání městských peněz. Voliči, sledujte, a pamatujte si. Svou neúčastí ve volbách si vytrucujete jen další zhoršení života v Šumperku a zvýšení nemorálnosti zdejší společnosti.
Reagovat
Datum: 18.11.2015 05:55
Titulek: z opozice.............
Autor: radka
137
786
No a takto vypadají nezávislé noviny a nezávislý novinář pan Kropáč.
Reagovat
Datum: 18.11.2015 08:55
Titulek: Re: z opozice.............
Autor: petr x
80
814
A nějaký veršík mimo mísu by nebyl? Jako ten Svatopluk Čech nhoře? Pan Kropáč pouze shrnul stav opozice a popsal její jednání. Za to, že je k pláči či k smíchu asi fakt nemůže...
Reagovat