ZPRÁVY

Z auta v potoce vyprostili čtyři cestující

4. prosince 2012, 18:12, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Z auta v potoce vyprostili čtyři cestující Dolní Bušínov – V potoce u obce Dolní Bušínov na Šumpersku skončil dnes ráno automobil se čtyřmi cestujícími, přičemž jeden z nich byl vozíčkář. Na jejich vyproštění z automobilu se podíleli lékaři ze záchranky a hasiči. Nikdo nebyl vážně zraněn.
Auto skončilo z dosud neznámého důvodu v potoce. Zdravotnická záchranná služba nejprve vyprostila dva cestující, přivolaná jednotka hasičů ze Zábřeha pak pomohla s vysvobozením dalších dvou pasažérů, jednoho se zdravotním handicapem. Hydraulické vyprošťovací zařízení tentokrát nemuseli využít. „Cestující byli pouze otřeseni a měli drobné oděrky,“ uvedl Zdeněk Hošák z Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje.

Při dopravní nehodě došlo k úniku ropných látek na vodní plochu. Hasiči je zachytávali pomocí speciálního zařízení do připravených likvidačních nádob. „Vzhledem k úniku látek na vodní plochu bylo nutné přivolat ke konzultaci zástupce životního prostředí. Naštěstí se jednalo o drobný únik, žádné vážné nebezpečí nehrozilo,“ doplnil Hošák.

Vyproštěné auto odvezla odtahová služba.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 5.12.2012 11:52
Titulek: Zástupci životního prostředí ???
Autor: občan
45
Pokud byli přivoláni zástupci tohoto orgánu ze Zábřeha tak lituji ty pstruhy v potoce.Mají to spočítané.Slavní Bc.H+Š.
Reagovat
Datum: 5.12.2012 13:11
Titulek: Re: Zástupci životního prostředí ???
Autor: Emil
208
Ano,ty znám hlavně jako likvidátory městské zeleně.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.