ZPRÁVY

Z auta v potoce vyprostili čtyři cestující

4. prosince 2012, 18:12, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Z auta v potoce vyprostili čtyři cestující Dolní Bušínov – V potoce u obce Dolní Bušínov na Šumpersku skončil dnes ráno automobil se čtyřmi cestujícími, přičemž jeden z nich byl vozíčkář. Na jejich vyproštění z automobilu se podíleli lékaři ze záchranky a hasiči. Nikdo nebyl vážně zraněn.
Auto skončilo z dosud neznámého důvodu v potoce. Zdravotnická záchranná služba nejprve vyprostila dva cestující, přivolaná jednotka hasičů ze Zábřeha pak pomohla s vysvobozením dalších dvou pasažérů, jednoho se zdravotním handicapem. Hydraulické vyprošťovací zařízení tentokrát nemuseli využít. „Cestující byli pouze otřeseni a měli drobné oděrky,“ uvedl Zdeněk Hošák z Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje.

Při dopravní nehodě došlo k úniku ropných látek na vodní plochu. Hasiči je zachytávali pomocí speciálního zařízení do připravených likvidačních nádob. „Vzhledem k úniku látek na vodní plochu bylo nutné přivolat ke konzultaci zástupce životního prostředí. Naštěstí se jednalo o drobný únik, žádné vážné nebezpečí nehrozilo,“ doplnil Hošák.

Vyproštěné auto odvezla odtahová služba.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 5.12.2012 11:52
Titulek: Zástupci životního prostředí ???
Autor: občan
37
Pokud byli přivoláni zástupci tohoto orgánu ze Zábřeha tak lituji ty pstruhy v potoce.Mají to spočítané.Slavní Bc.H+Š.
Reagovat
Datum: 5.12.2012 13:11
Titulek: Re: Zástupci životního prostředí ???
Autor: Emil
117
Ano,ty znám hlavně jako likvidátory městské zeleně.
Reagovat

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.