ZPRÁVY

Z auta v potoce vyprostili čtyři cestující

4. prosince 2012, 18:12, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Z auta v potoce vyprostili čtyři cestující Dolní Bušínov – V potoce u obce Dolní Bušínov na Šumpersku skončil dnes ráno automobil se čtyřmi cestujícími, přičemž jeden z nich byl vozíčkář. Na jejich vyproštění z automobilu se podíleli lékaři ze záchranky a hasiči. Nikdo nebyl vážně zraněn.
Auto skončilo z dosud neznámého důvodu v potoce. Zdravotnická záchranná služba nejprve vyprostila dva cestující, přivolaná jednotka hasičů ze Zábřeha pak pomohla s vysvobozením dalších dvou pasažérů, jednoho se zdravotním handicapem. Hydraulické vyprošťovací zařízení tentokrát nemuseli využít. „Cestující byli pouze otřeseni a měli drobné oděrky,“ uvedl Zdeněk Hošák z Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje.

Při dopravní nehodě došlo k úniku ropných látek na vodní plochu. Hasiči je zachytávali pomocí speciálního zařízení do připravených likvidačních nádob. „Vzhledem k úniku látek na vodní plochu bylo nutné přivolat ke konzultaci zástupce životního prostředí. Naštěstí se jednalo o drobný únik, žádné vážné nebezpečí nehrozilo,“ doplnil Hošák.

Vyproštěné auto odvezla odtahová služba.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 5.12.2012 11:52
Titulek: Zástupci životního prostředí ???
Autor: občan
41
Pokud byli přivoláni zástupci tohoto orgánu ze Zábřeha tak lituji ty pstruhy v potoce.Mají to spočítané.Slavní Bc.H+Š.
Reagovat
Datum: 5.12.2012 13:11
Titulek: Re: Zástupci životního prostředí ???
Autor: Emil
173
Ano,ty znám hlavně jako likvidátory městské zeleně.
Reagovat