ZPRÁVY

Z auta v potoce vyprostili čtyři cestující

4. prosince 2012, 18:12, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Z auta v potoce vyprostili čtyři cestující Dolní Bušínov – V potoce u obce Dolní Bušínov na Šumpersku skončil dnes ráno automobil se čtyřmi cestujícími, přičemž jeden z nich byl vozíčkář. Na jejich vyproštění z automobilu se podíleli lékaři ze záchranky a hasiči. Nikdo nebyl vážně zraněn.
Auto skončilo z dosud neznámého důvodu v potoce. Zdravotnická záchranná služba nejprve vyprostila dva cestující, přivolaná jednotka hasičů ze Zábřeha pak pomohla s vysvobozením dalších dvou pasažérů, jednoho se zdravotním handicapem. Hydraulické vyprošťovací zařízení tentokrát nemuseli využít. „Cestující byli pouze otřeseni a měli drobné oděrky,“ uvedl Zdeněk Hošák z Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje.

Při dopravní nehodě došlo k úniku ropných látek na vodní plochu. Hasiči je zachytávali pomocí speciálního zařízení do připravených likvidačních nádob. „Vzhledem k úniku látek na vodní plochu bylo nutné přivolat ke konzultaci zástupce životního prostředí. Naštěstí se jednalo o drobný únik, žádné vážné nebezpečí nehrozilo,“ doplnil Hošák.

Vyproštěné auto odvezla odtahová služba.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 5.12.2012 11:52
Titulek: Zástupci životního prostředí ???
Autor: občan
37
Pokud byli přivoláni zástupci tohoto orgánu ze Zábřeha tak lituji ty pstruhy v potoce.Mají to spočítané.Slavní Bc.H+Š.
Reagovat
Datum: 5.12.2012 13:11
Titulek: Re: Zástupci životního prostředí ???
Autor: Emil
127
Ano,ty znám hlavně jako likvidátory městské zeleně.
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).